Pomożecie jeszcze bardziej?

Miało być skromnie i cicho… Postanowiłem zrobić coś dobrego dla kogoś…

Pomożecie jeszcze bardziej? Stała się rzecz niesłychana odkąd tydzień temu po raz pierwszy napisaliśmy o tej sprawie! Odezwali się nawet ludzie ze „Świątecznej paczki” z Gdowa! Bardzo dziękujemy – rodzina jest już pod Waszą opieką!

Na remont łazienki dla chorej mamy i jej synka udało się już zebrać 680 zł. Plus ok. 300 ze Zrzutki.pl 🙂

Mało! Trzeba więcej!

– Do Świąt chciałbym skończyć… – pisze Adam. – W poniedziałek montujemy wodę i centralne. Resztę jakoś sklecimy. Najwiekszy problem był aby wodę ogarnąć. Jestem cały czas pełen optymizmu. Do Świąt chciałbym skończyć!

Komu pomagamy?

Jest rodzina w gminie Lapanów, która potrzebuje naszej wielkiej pomocy. Rodzina ta boryka się z ogromnymi problemami zdrowotnymi – Mama Agata – wychowująca samotnie 13-letniego Syna – ma glejaka, który spowodował, że w tym momencie jest sparaliżowana lewostronnie i nie jest w stanie pracować a nawet poruszać się samodzielnie bez osób trzecich.
Choroba to nie jedyny problem – pomimo wcześniejszej pracy w domu Agaty nie ma łazienki, ubikacji ani bieżącej wody. Potrzebne są środki by ułatwić funkcjonowanie!
Rodzina zwracała się z prośbą do miejscowego GOPS – bez większego echa… A tutaj liczy się czas! Niepełnosprawność postępuje, nadchodzi zima i jedynym pomocnikiem jest 13 letni chłopiec… A trzeba przecież przynieść wodę ze studni do życiowych potrzeb.
Dlatego zwracamy się o pomoc do ludzi dobrej woli o nawet najmniejszą wpłątę
by własnymi siłami pomóc tej rodzinie wyremontować i dostosować łazienkę do osoby niepełnosprawnej a tym samym pozwolić im na godne życie.
Z serca dziękujemy!
I pamiętajmy…
DOBRO WRACA!

Numer konta Adama:

42 1140 2004 0000 3202 5640 9794

lub

zrzutka.pl

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
1 Comment

  1. Pozwolę sobie napisać taki komentarz:

    Drodzy, Zobaczcie!
    13 osób na zrzutka.pl i dodatkowo 4 osoby potrafiły uzbierać 680+300 zł – razem 980zł (stan na 3.12.2018 godz 13:33). To jest naprawdę dobry efekt ale 17 osób to jest promil. Ludzie pokażcie solidarność i pokażcie, że siła w narodzie. Gdzie jesteście wszyscy? Nie wierzę, że tylko dla 17 osób losy tej rodziny nie są obojętne. Pomyślcie, że każdy z nas może się znaleźć w podobnej sytuacji. Nie przyglądajmy się obojętnie i nie udawajmy, że nas to nie dotyczy. Nie bójcie się okazać empatii. To tylko parę groszy. Zobaczcie jest człowiek, który pomaga tym ludziom poświęca swoje chęci, czas, pracę i pewnie też pieniądze. To jest bezcenne, że jest ktoś taki i nasza ofiarność może być dobrze sfinalizowana.
    Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.