Myślicie o upiększeniu ogrodu? Po rośliny nie musicie już jeździć

Fot. Pogotowie Ogrodnicze

Sierpień i wrzesień to końcówka sezonu – ostatni moment, by pomyśleć o ogrodzie.

Myślicie o upiększeniu ogrodu? Po rośliny nie musicie już nigdzie jeździć. W Łapanowie przy ul Wolickiej 184 powstało niedawno nowoczesne centrum ogrodnicze – Pogotowie Ogrodnicze.

Jak wiadomo, rośliny ozdobne nadają swoistego uroku każdemu ogrodowi. Szczególnie pięknie i gustownie o każdej porze roku prezentują się drzewa i krzewy iglaste. Dzięki różnym wielkościom oraz barwom w największym stopniu decydują o klimacie ogrodu.

W Łapanowie i okolicach nie brakuje przepięknych ogrodów. Tereny zielone przy wielu posesjach aż zapierają dech w piersiach. Ich właściciele oraz ci, którzy też by chcieli mieć takie cuda przy swoich domach od kilku tygodni mają zupełnie nowe możliwości.

Jeśli myślicie, by wprowadzić do swoich ogródków powiew świeżości i uatrakcyjnić je nowymi roślinami wystarczy, że wybierzecie się na Wolicką. Tam, w nowym punkcie sprzedaży na pewno znajdziecie coś dla siebie.

– Produkujemy duże ilości różnych roślin – mówi Michał Hejmo, właściciel Pogotowia Ogrodniczego.

Na Wolickiej kupić można drzewa i krzewy liściaste, iglaste, trawy i byliny, rośliny szczepione, rośliny na żywopłoty i wiele innych roślin ozdobnych. W razie większych zakupów firma dysponuje własnym transportem.

I najważniejsze – ceny są takie, że ludzie są w szoku. Niższe, niż u konkurencji. Część mieszkańców Łapanowa i okolic już się o tym przekonało. A ci, którzy centrum już odwiedzili są tak zadowoleni, że zazwyczaj wracają.

 

Pogotowie Ogrodnicze jest w Łapanowie przy ul. Wolickiej 184. Od poniedziałku do piątku czynne jest od 8.00 do 18.00, a w soboty od 8.00 do 15.00. W razie potrzeby można też zadzwonić: 888-151-423.

 

(Art. sponsorowany)