[PILNE] [PÓŁOFICJALNIE] PKW: Wójtem Gminy Łapanów zostaje ANDRZEJ ŚLIWA!

Fot. Fb @andrzejsliwa

52,36 – odsetek głosów, jaki ostatecznie zdobył Andrzej Śliwa!

To Wasz nowy wójt na kolejne pięć lat!

Zagłosowalo na niego 1805 osób.

Na przegranego Roberta Roja głosowały 1643 osoby, czyli 47,64 proc!

Wyniki możecie dokładnie prześledzić TUTAJ.
54 Comments

 1. Jeżeli nie zostanie ujawnione imię i nazwisko redaktora portalu nasz łapanów w zakładce kontak tego portalu my mieszkańcy ujawnimy to publicznie. Miałbyć to portal dla mieszkańców jak na nim pisze a nie pirtal zwolenników obecnego jeszcze Wójta. Dziwnym trafem na tym portalu prezentowano tylko jego a kontrkandydatów już nie pokazując ich w dodatku w złym świetle. Na podstawie jakich przepisów działa ten portal? Ani nie prow. dział gosp, ani statutowej, ani nie są zarejestrowani zgodnie z prawem prasowym!

 2. Jak można tak bredzic…zmiana wójta ok ale skąd wiecie że ten będzie lepszy i że dużo zdziala przecież tego się dowiecie dopiero później. LAPANOW uratowany-a co zaginął na mapie… Żałosne dajcie już spokój z tymi pretensjami do Pana Roja macie już innego wójta to się cieszcie a czy nie będziecie tego żałować zobaczycie wkrótce…

 3. Witajcie krajanie. Na wstępie dzielę się radością z większością z Was,że wygrał Pan Śliwa. Trudna droga przed nim jednak pewnie podoła i poradzi sobie z wszelkimi problemami. Mniejszości w Radzie Gminy na jego miejscu bym się nie obawiał. Są tam ludzie mądrzy i poukładani jak chodźby Pawełek ( niby opozycja, ale bez skłonności do zawiści i złośliwości). Inni, głównie nowi radni też nie będą blokować dobrych inwestycji. Polityka zmienną jest i za chwilę prawie nikt z Rady nie będzie pamiętał o wójcie Roju. Miał On swoje 4 lata jednak ich nie wykorzystał. Moim skromnym zdaniem Pan Roj zarówno jako polityk, urzędnik czy zwykły człowiek się nie sprawdził. Nie można było na niego liczyć. Dzięki i pozdrawiam.

 4. Moim zdaniem poparcie dla byłego wójta wynika z prostego klucza poparcia dla kandydata PiS . A tak poza tym to dajcie spokój z krytyką portalu i samego Karola Manysa bo to za jego sprawą mamy informacje na tematy niewygodne dla władzy czym między innymi zniechęcił mnie do głosowania na Roberta Roja , bardzo dobrze nagłaśnianie spraw zaniedbania w GZK . A każdy kto ma prawo do głosowania powinien mieć swoje poglądy i czyjeś poparcie nie zmienia poglądów wyborcy.

  • Pan Manysa trochę się zamieszał przed wyborami… Szanuję go jednak za brak kompleksów i silny charakter. Ktoś musi wyciągać nasze brudy. Pozdrawiam Redaktorze.

 5. Największą porażkę zaliczył pan manys.
  Prawie 4 lata temu założył portal, atakował roja na każdym kroku. Potem wymyślił, że będzie kandydował na wójta. Jako pierwszy kandydat nie zdołał nawet zebrać połowy kandydatów. Następnie poszedł po prośbie do śliwy. Potem była cisza i nagle po prawie czterech latach atakowania roja ogłosił, że popiera … roja. A kiedy ktoś się pyta skąd ta niekonsekwencja i wolta tłumaczy, że nie będzie się tłumaczył

 6. Ciekawe w jaki sposób urzędnik gminy niejaki „Czerepach” wejdzie w tyłek nowemu wójtowi. Pewnie już knuje jak to zrobić. Wlazł poprzednim dwóm to i Pana Śliwę będzie podchodził. Panie Andrzeju proszę uważać na niektórych przyszłych podwładnych.

 7. Panie już prawie były wójcie Robercie Roj. Jako miłośnik natury bardzo dziękuję, że nie zdążysz do końca unicestwić ostatnich żyjących ryb w zalewie. Pewnie nawet im nie odpuściłeś, bo były wizytówką byłego wójta Kuliga. Ps. Proszę przy wigilijnym stole unikać karpia.

  • Do Ostatnie karpie zgadzam się w 100% prosiliśmy go o zarybienia chcieliśmy wyłożyć kilka tysięcy złotych z własnych kieszeni czysty zarobek dla gminy i nigdy nie miał czasu później już znane NIE BO NIE i przyszła kryska na Roberta nie zrobisz już nic panie R a my nadal jesteśmy i w ciągu dalszym będziemy zabiegać o zarybianie zalewu i rozwijanie go pod względem wędkarskim i już wiemy że z panem Śliwą przede wszystkim można i będzie można porozmawiać i że jest w pełni ZA tym żeby ryby w zalewie były i za to mu chwała a panu pała…

 8. Rozliczenie czy też renament stanu gminy w momencie kończącej się kadencji jest bardzo potrzebny by obejmujący wójt wiedział Z jakimi problemami i w jakiej kolejności przyjdzie mu się zmierzyć i żeby się nie ośmieszał tak jak to Roj robił który przez całą swoją kadencję zwalaj winy na Kuliga. Więc nie ma tu żadnej złośliwości wójt to pracownik kontraktowy zatrudniony opłacany przez mieszkańców Dlaczego nie miałby być przez nich kontrolowany jak każdy inny pracownik przez swojego szefa.

 9. Spokojnie. Nie krytykujmy. Każdy z nich chciał i chce dobrze dla naszej gminy. Zarówno Pan Kulig, Pan Roj oraz Pan Śliwa. Nikt nie ma złych zamiarów tylko dobre. Pamiętajcie o tym.

 10. Wszyscy jak widzę czepiają się Roja a czy Śliwa też nie piastował tej funkcji końcem ubiegłego wieku?Coś wszystkim broniącym i uszczęśliwionym z wyników wyborów jakoś pamięć szwankuje,bo ja nie przypominam sobie żeby on coś wtedy wielkiego zdziałał,teraz sytuacja zapewne się powtórzy tym bardziej że gmina zadłużona jest.Ani jego ani Kuliga nikt nie rozliczał i naraz trzeba rozliczyć ustępującego Roja… żałosne

 11. Na portalu Nasz Łapanów czyt. Wasz Łapanów popłoch! Po ukazaniu się komentarza dotyczącego haniebnego i przekłamanego tekstu z wykresami zmodyfikowano jego treść. Niestety za późno bo mieszkańcy przewidując takie działanie tego propagandowe portalu mają print screeny… Potwierdzają się tym samym informacje o redaktorze widmo tej strony.

 12. Dopóty Roj ciągle jeszcze jest panującym nam wójtem i zanim nam zwieje na salę gimnastyczną czyli do 16 listopada to jest ten czas rozliczenie jego 4 letniej pracy za nasze pieniążki By nie okazało się że pozostaną jakieś niezapłacone ZUS czy też faktury albo chociażby odkładane zobowiązania pracownicze. Bo niby dlaczego nowy wójt miałby odpowiadać za nieudolność kreatywną księgowość lub afere Sławomir ową .

 13. Roj miał swoje wady, ale był jako wójt człowiekiem sprawiedliwym i dbającym o gminę, mimo jej problemów. Mam nadzieję, że wybrany nowy wójt chociaż w połowie będzie taki jak Pan Roj i nie dostarczy nam powtórki z rozrywki, która miała miejsce kilka lat wcześniej… Panu Rojowi życzę wszystkiego dobrego- niech Pan pamięta, że w gminie jest szerokie grono osób, które są wdzięczne za te 4 minione lata!

 14. Doszliśmy do dna leżymy finansowo więc dajemy po objęciu władzy nowemu wójtowi 100 dni bez podkładania nóg jak obiecał redaktor przecież i tak przy obecnym wszedłby komornik może nawet wejdzie. A skoro Gorzej być nie może to prośba by nie kąsać i uszanować przez te 100 dni decyzję większości. Pozdrawiam.

  • Dokładnie tak jest mój komentarz przeszedł ale tylko z początkiem zdania i koniec .Został obcięty choć nie był absolutnie obraźliwy.No niestety zmieniam całkowicie zdanie o panu redaktorze .Dokładnie reprezentuje taką postawę jak jego ugrupowanie.

 15. P Manys prosimy po nowych wyborach tez obserwować co się w gminie dzieje . Ciekwe cZy p kulig będzie częstym gościem u gminie

 16. Witam. Pan Śliwa ?. To będzie prawdziwy wójt pracujący dla dobra mieszkańców. Nie bał się odpowiadać nawet na durne pytania okazująchoc szacunek pytającym. Moim zdaniem jego różnorakie doświadczenia i pokora daje szansę powodzenia w naprawie finansów gminy. Żeby nie było zbyt łatwo będzie musiał okazać śię mocnym, bardzo mocnym szefem albowiem uległy Roj pozostawia po sobie nie rozwiązanom aferę w GZK w którym to zakładzie kierownikiem z zarzutami w dalszym ciągu jest Sławomir.G na zwolnieniu lekarskim . Będzie musiał też wyjaśnić dlaczego zastępca tegoż kierownika władający od 9 miesięcy zakładem nie zgłosił organów ścigania do wyjaśnienia niezgodności licznikowych ubojni mimo iż ma taki obowiązek chodzi o bardzo duże pieniądze. Pozdrawiam wszystkich.

 17. Udało się, gratulacje dla nowego wójta. Zobaczymy czy rada uszanuje głos wyborców i podejmie wpółprace z nowym wójtem !!

 18. To teraz nieistotne :). Najważniejsza okazała się mądrość i rozsądek mieszkańców, których nie da się nabrać na wizyty posłów i wsparcia wierchuszki oraz – jak się okazało – kolejnej partyjnej tuby propagandowe jaką jest mojlapanow.pl. Jestem dumny z mieszkańców gminy Łapanów

 19. Chciałbym się uprzejmie dowiedzieć kto prowadzi z imienia i nazwiska portal Nasz Łapanów, a właściwie Wasz Łapanów! Pan Manys jaki jest to jest, ale nie boi się przyznać, że jest redaktorem swojego portalu. W kolejnym artykule portalu Wasz Łapanów usiłowano ludziom wcisnąć kit manipulując wykresami i pokazując je z korzyścią dla Roja, nie zamieszczając pełnego wpisu Śliwy o współpracy z Radą, sugerując referendum w sprawie odwołania Wójta bez wspomnienia o referendum w sprawie odwołania Rady Gminy, nie wspomniano o poparciu Śliwy przez Wójta Jana Pająka, a obecnego Starostę nazwano ustępującym choć to nie jest przesądzone droga redakcjo Waszego Łapanów. Kiedy nazwisko redaktora?

  • A co to? na Roja można pisać a na Siwę nie? Nie ośmieszaj się! Każdy ma prawo do krytyki i do swojego punktu widzenia. Śliwa to dopiero manipulant już niedługo wyjdzie parę „kwiatków”, może nawet dla prokuratora. Nawet referendum nie będzie potrzebne.

  • Też wielokrotnie pytałem pana redaktora o powyższą kwestię wielce szanownego pana redaktora, ale nie otrzymałem odpowiedzi.
   Nie otrzymałem odpowiedzi, kto jest autorem artykułów na powyższych artykułów/
   Nie otrzymałem odpowiedzi kto jest redaktorem naczelnym powyższego artykułów
   nie otrzymałem odpowiedzi dlaczego kiedy kierowałem pytania do autora odpowiedzi udzielał mi… wydawca.

Komentowanie jest wyłączone.