Pani Magister Przewodnicząca – słowo od naczelnego

Nie chce Pani, żeby Panią krytykowali? Proszę robić tak, żeby nie mieli okazji! Nie daje Pani rady – można ustąpić! Skupić się na szkole, mężu, dzieciach, skoro bycie osobą publiczną tak Pani doskwiera…

Bo na litość boską! Nikt Pani nie kazał być osobą publiczną. A może liczyła Pani, Pani magister, że to podniesie Pani rangę? Może Pani myślała, że będzie ważniejsza w gminie? Że tak naprawdę robić nic nie trzeba (lub niewiele), bo nikt się tym nie interesuje? Nic z tego! Dietę bierze się za coś szanowna Pani magister! Przeliczyła się Pani!

My się, szanowna Pani magister interesujemy, ponieważ interesuje to naszych Czytelników. W końcu mają okazję do tego, by wiedzieć więcej o pracy urzędników w gminie i by się wypowiedzieć. Gmina na swoim profilu na Facebooku nie raczy podjąć jakiejkolwiek rozmowy z mieszkańcami. Szkoda, że nie bierzecie przykładu chociażby z niektórych ministrów czy włodarzy innych miejscowości. Są tacy, naprawdę! Rozmawiają z każdym kto tylko do nich napisze! Polecamy te rozmowy! Prezydent tego kraju odpowiada na Twitterze na zaczepki kogoś o nicku: „Ruchadło Leśne”. Robi to osobiście i to całkiem serio! A Pani, Pani magister? Było takie powiedzenie: jak nie potrafisz to się nie pchaj na… Sprawowanie zaszczytnej funkcji, którą Pani pełni nie polega tylko na uczestnictwie w sesjach i paradach! Nie za to Pani płacą. Dobre praktyki, służące mieszkańcom zawsze będziemy popierać. A tu nie ma czego!

A Pani, czy też inni radni, czy wójt, macie doskonałe źródło informacji o nastrojach w gminie i o tym co jest nie tak, i co można zrobić lepiej. Nie chcecie z tego skorzystać? Tylko dlatego, że to ma miejsce na naszych łamach? Przecież to Wasi wyborcy… Nie są warci Waszej troski?

Jak Pani zauważyła, są dobre komentarze na Pani temat i są złe. Tak jak z komentarzami na temat redakcji. Piszą o nas i dobrze, i źle. Dopuszczamy to, co nie łamie prawa, nie obraża, nie narusza dóbr osób trzecich i nie jest oskarżeniem bez pokrycia. Nie będziemy sprawdzać, które komentarze są Pani autorstwa, Pani magister. Spokojnie – Pani też może komentować.

Pani przewodnicząca. Już zmierzam ku zakończeniu. Bo wie Pani, Pani magister – razem możemy więcej.
38 Comments

 1. Mam pytanie…kiedy ubojnia zostanie zamknieta? w związku ze sciekami,ktore wedruja do rzeki i jeszcze jedno 80% każdej miejscowości w Gminie Łapanow nie posiada szamba a jeśli nawet ma to sa powkładane weze i pompuje się do strumyka wiec kiedy pani przewodniczaca utworzy komisje by się wkoncu tym zajela? Ci którzy wypuszczają gowna do strumyka powinni być dotkliwie karani,duze pieniądze dla Gminy i nie będzie w przyszłości takich niespodzianek jak teraz.To jest niedopuszczalne by tak się dzialo i nikt z tm nic nie robi…

  • Człowieku co ty bredzisz?? Może dowiedz się jakie są wyniki kontroli. Czy wyszło że ubojnia spuszcza ścieki?? Otóż nie!! W tym zakładzie pracuje ponad 50 osób z naszej gnimny, płaca duże podatki w naszej gminie więc sam się zamknij i sam przestań spuszczać do rowu i pokazywać na innych, tak najłatwiej…

 2. […]Oprócz ciekawych i potrzebnych wpisów na portalu Mój Łapanów znajduje się szereg wpisów fałszywych, prowokujących do hejtowania różnych ludzi… którzy potem cierpią. Każdą sprawę można naświetlić z 2 stron – Wasz portal jest nastawiony na zniszczenie Rady i Wójta za wszelką cenę.

 3. Ja się ciesze że ten portal istniej w innym wypadku nikt nie powiedział by władzy co myśli, w Łapanowie panuje zmowa milczenia… i było przyzwolenie na wszystko. A co do Pani C należało się jej za całokształt.

 4. Kochani, zostaliśmy dziś na sesji w sposób skandaliczny zaatakowani. Byliśmy pierwsi, którzy Was poinformowali o zagrożeniu. Gmina sobie z tym nie poradziła, spała. W zamian za to usłyszeliśmy, że szczujemy ludzi. No litości… Pani Przewodnicząca raczyła nam zarzucić złe intencje. Sama nie zrobiła NIC poza opublikowaniem jakiegoś głupkowatego posta na Fb! Teraz ma do nas pretensje, że sama nie umie z Fb korzystać. Jakis absurd! W tym czasie wychodzi na jaw, że gmina, w sposób żenujący, nie ma żadnych procedur kryzysowych na nadzwyczajne wypadki! Zadzwoniłem po dzisiejszym ataku na nas na sesji do Pani Przewodniczącej, byłem grzeczny – rzuciła słuchawką. Pominąwszy fakt, że to jest zwykłe chamstwo, mam nadzieję, że nie traktuje tak Was i nie uczy takich rzeczy w szkole… (zobaczymy czy nasze techniczne możliwości na to pozwolą, ale postaram się opublikować tę rozmowę). Łapanów jest teraz w badzo ciężkiej sytuacji, pewnie najcięższej od powodzi. Pomagajcie sobie i nie przejmujcie się władzą! W razie potrzeby służymy Wam pomocą. Na rozlicznie przyjdxie czas, gdy w kranach będzie normalna woda.

  • To nie jest tak, że szkalujecie, ale dzięki Waszym nie do końca przemyślanym artykułom i oczywiście jednostronnym, wyzwalacie taką lawinę komentarzy, że przeradza się to w ninawiść wśród mieszkańców. Każdy plecie co mu slina na język przyniesie byle drugiemu dołożyć. Wy powinniście lepiej moderować komentarze adekwatnie do tematu a nie pozwalać np. na przekleństwa i obrażanie. Taką retorykę stosujecie. Jesteście daleko a my tu mieszkamy. Takim Waszym działaniom potęgujecie nienawaiść wśród dzieci i młodzieży. Powtarzam nie tędy droga.

 5. Żałosny bo prawdę pisze? Proszę mi powiedzieć cóż ta gmina osiągnęła? Oprócz próby zamknięcia Szkoły Muzycznej, z której ma bardzo dobre dochody mimo czynszu, o który miała śmiałość się wykłócać. Żałowali pieniędzy, z których korzystali młodzi mieszkańcy gminy(na pewno jest Pan doinformowany to wie Pan na co one były przeznaczone) i dostali kopa w tyłek od sądu.

 6. Oskarżenia bez pokrycia..to jakim cudem wasze artykułu są umieszczane jak w nich tylko szkalujecie, obrazach i manipulujecie?

  • Tak jak Wy macie prawo ocenić, ze artykuł jest „do d…y” tak samo my mamy prawo ocenić działania władzy. Jeśli uznajesz, że szkalujemy i obrażamy to nam przykro. Niestety jest tak, ze zawsze są przeciwnicy i zwolennicy obecnej władzy. Z tego powodu zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy naszego portalu. Gdy piszemy źle o obecnej władzy hejtują jej zwolennicy, gdy o poprzedniej, hejtują zwolennicy.I odwrotnie. Tak to zawsze działało. Cóż w tym dziwnego?

 7. Szkoda, że Pan/Pani nie zorientował się, że pan Smaga jest związany z portalem od listopada 2016. Oskarżenia bez pokrycia, pomówienia, naruszanie dobrego imienia wiążą się z odpowiedzialnością karną. Dlatego nie pojawiają się wszystkie komentarze lub usuwamy ich części.

 8. […]proszę nie zabraniać ludzi myśleć i wydawać osadów[…]
  […] „Mój Łapanów” jest miejscem gdzie każdy może się wypowiedzieć[…]

  -Gdzies te cytaty widzialem…hym ciekawe gdzie…aaa no tak u was w artykule 🙂
  szkoda tylko ze zapomnieliście dopisać ze wtedy jak nie dotyczy to krytyki pod waszym kierunkiem…

 9. Rafal Smaga…[…] Wykozystuje portal do prywatnej wojny z władzą! Z drugiej strony dziwne ze nagle obcy ludzie z warszawy zaraz po tym jak się władza zmieniła zakładają portal który wykorzystują do jej krytyki…
  Podobno wolność słowa jest 😀

  • Marku wolność słowa owszem, ale tylko jeśli jest to zgodne z drogą obraną -w tym wypadku- przez redakcje „Mój Łapanów”

 10. A błędów w tym liście miłosnym co niemiara. Wstyd Panie Naczelny. Takie listy bezpośrednio skierowane do konkretnej osoby to należy kierować może bezpośrednio do tej osoby a nie wykorzystując portal obrażać może za nieprzemyślane wypowiedzi bo poczuł się Pan urażony. Tak wnioskuje po Pana tekście. Nie zauważa Pan ile dzięki takim tekstom, które są nakierowane na to żeby komuś dowalić, wyzwala się agresji?. Między innymi widać to w komentarzach. Czytają to między innymi dzieci. Proszę zauważyć,że wszystkie te osoby żyją między nami, mają rodziny. Nie zdaje sobie Pan sprawy ile szkody Pan tym uczyni wszystkim. Gmina Łapanów to nie jest miasto gdzie zreguły nikt nikogo nie zna. Tutaj większość się zna, rodziny się znają. Myślę, że czas sam pokaże czy wybrana władza zdała egzamin i wyborcy osądzą. Ale bez obrażania i ninawiści, która się w tej chwili szerzy. Wykorzystuje Pan sytuację, w której jest nerwowo i każdy może coś palnąć. Proszę wziąść pod uwagę, że my tu wszyscy żyjemy razem i będziemy nadal. Ja wiem, że teraz to taka moda – komentarze. Ale nie z każdej mody trzeba korzystać. Pozdrawiam

 11. Bardzo brzydki ten artykuł.
  To że ma się głos nie oznacza, że można go wykorzystywać do tak niedobrych słów. Sarkazm, którego Pan nadużywa świadczy tylko o braku umiejętności przedstawienia rzetelnych argumentów.

 12. A przepraszam, kim Pan jest Panie Smaga?, bo coś nie kojarzę. Wychował się Pan w Łapanowie? Mieszka tu Pan? Jest Pan związany z tą społecznością? Bo chce Panu podziękować że tak troszczy się Pan o Nasz Łapanów, szkoda że tak późno, bo kilka lat temu to dopiero było o czym pisać, no ale z braku laku…lepsza woda. W której to STRASZNE skażenie zresztą nie wierzę i normalnie z niej korzystam: kąpie się, myje, piorę, co prawda nie piję jej, ale to nie pije od lat, bo syfem to ona była zawsze…A doszły mnie słuchy, że jak się ma problem z wodą to Pan […..](sic!) pomaga je rozwiązywać. A że komentarz nie na temat….trudno, ja mam wrażenie że ten wasz cały portal jest nie na temat i żałosny poprostu, uprawiacie najpodlejsze „dziennikarstwo” – nie chce dziennikarzy obrażać, a o to kto was sponsoruje to juz nawet pytać nie chce

 13. Rafał Smaga? Widać że ”nie magister” bo Pana wypowiedz jest na poziomie przedszkolaka, „Pani magister i Pani magister” jedno i to samo czytało się to jak jakaś monotonna historyjkę. Już ciekawsze rzeczy idą na programach dla dzieci. Może powinien Pan „nie magister” zainteresować się tym kto wypuścił to gowno do wody a nie obwiniać o wszystko „Pani magister” bo z tego co wiem to są osoby wyżej postawione od Pani Radnej czyli wójt i kierownik zakładu komunalnego. Pani Celina nie musi wstawiać na swoim prywatnym profilu informacji na temat skażonej wody i proszę nie zapominać że to nie jej gowna w niej płynęły więc swoje zarzuty proszę kierować do źródła przez które jesteśmy odcieci od wody. Pozdrawiam

  • bez przesady, czy ona jedyna jest magistrem w gminie? bo tytułuje się tym wszędzie zapominając chyba że teraz wykształcenie wyższe to normalka. takie tytułowanie się jest nieco śmieszne

  • p.Klaudio proszę czytać za zrozumieniem (pani magister i pani magister itd…)autor podkreśla rangę,tytuł,dostojeństwo (haha) tej pani ktora ma tyle wspolnego i wiedzy na rządzenie gminą co islamczyk z katolikiem

 14. Dajcież Im, Władzy spokój rządzą dopiero 2 lata. Jakoś poprzednia władza nie prowadziła dialogu przez internet i woda też była nie zdatna.
  Ta nagonka jest aż rażąca tak się pchacie do koryta że się s…srac chcecie

Komentowanie jest wyłączone.