Pani Magister Przewodnicząca – słowo od naczelnego

lapanow.pl

Szanowna Pani Celino, zaszczytne tytuły Pani dzierży. Matka. Magister. Przewodnicząca. Kobieta. Zaszczytne, jednakowoż znaczące tyle co osoba, do której są przypisane. Jak sama Pani zauważyła „radnym się bywa, człowiekiem się jest”. Nie trafiła Pani w sens, ale to pominę… Tak samo Pani magister jest się przewodniczącą, tak samo matką i kobietą. I tak samo człowiekiem. O tym chyba Pani magister zapomniała, pozwalając mieszkańcom pić skażoną wodę.

Szanowna Pani magister, a czy ktoś Panią zmusza do bycia jednym lub drugim, lub trzecim czy kolejnym? Raczej nie „Mój Łapanów”, któremu to zarzuca Pani wiele!

Na sesji raczyła Pani, szanowna Pani magister, zabronić korzystania z publicznych wpisów z Facebooka. Pani magister, może Pani usunąć profil, skoro nie za bardzo umie Pani z niego korzystać i korzystać ustawień prywatności. Naprawdę nie jesteśmy od tego, by Pani mówić, Pani magister, jak działa dostępność publiczna profilu. Trzeba się na coś zdecydować. Regulamin Facebooka chyba Pani zna. Skoro Pani, Pani magister, coś upublicznia to w imię czego Pani zabrania to przekazać dalej? W imię regulaminu Facebooka czy statutu gminy? A może jakiejś nieistniejącej ustawy? Proszę o wskazanie.

Wyborcy Panią wybrali. Jest Pani osobą publiczną. Czy się mylę? Czy jest Pani przewodniczącą tylko w czasie sesji? Czy dzierży Pani tę funkcję, Pani magister, non stop? Czy statut gminy lub jakikolwiek inny akt prawny wyznacza Pani godziny pracy mówiąc, że poza nimi nikt nie może od Pani w sprawie gminy niczego chcieć?
38 Comments

 1. Mam pytanie…kiedy ubojnia zostanie zamknieta? w związku ze sciekami,ktore wedruja do rzeki i jeszcze jedno 80% każdej miejscowości w Gminie Łapanow nie posiada szamba a jeśli nawet ma to sa powkładane weze i pompuje się do strumyka wiec kiedy pani przewodniczaca utworzy komisje by się wkoncu tym zajela? Ci którzy wypuszczają gowna do strumyka powinni być dotkliwie karani,duze pieniądze dla Gminy i nie będzie w przyszłości takich niespodzianek jak teraz.To jest niedopuszczalne by tak się dzialo i nikt z tm nic nie robi…

  • Człowieku co ty bredzisz?? Może dowiedz się jakie są wyniki kontroli. Czy wyszło że ubojnia spuszcza ścieki?? Otóż nie!! W tym zakładzie pracuje ponad 50 osób z naszej gnimny, płaca duże podatki w naszej gminie więc sam się zamknij i sam przestań spuszczać do rowu i pokazywać na innych, tak najłatwiej…

 2. […]Oprócz ciekawych i potrzebnych wpisów na portalu Mój Łapanów znajduje się szereg wpisów fałszywych, prowokujących do hejtowania różnych ludzi… którzy potem cierpią. Każdą sprawę można naświetlić z 2 stron – Wasz portal jest nastawiony na zniszczenie Rady i Wójta za wszelką cenę.

 3. Ja się ciesze że ten portal istniej w innym wypadku nikt nie powiedział by władzy co myśli, w Łapanowie panuje zmowa milczenia… i było przyzwolenie na wszystko. A co do Pani C należało się jej za całokształt.

 4. Kochani, zostaliśmy dziś na sesji w sposób skandaliczny zaatakowani. Byliśmy pierwsi, którzy Was poinformowali o zagrożeniu. Gmina sobie z tym nie poradziła, spała. W zamian za to usłyszeliśmy, że szczujemy ludzi. No litości… Pani Przewodnicząca raczyła nam zarzucić złe intencje. Sama nie zrobiła NIC poza opublikowaniem jakiegoś głupkowatego posta na Fb! Teraz ma do nas pretensje, że sama nie umie z Fb korzystać. Jakis absurd! W tym czasie wychodzi na jaw, że gmina, w sposób żenujący, nie ma żadnych procedur kryzysowych na nadzwyczajne wypadki! Zadzwoniłem po dzisiejszym ataku na nas na sesji do Pani Przewodniczącej, byłem grzeczny – rzuciła słuchawką. Pominąwszy fakt, że to jest zwykłe chamstwo, mam nadzieję, że nie traktuje tak Was i nie uczy takich rzeczy w szkole… (zobaczymy czy nasze techniczne możliwości na to pozwolą, ale postaram się opublikować tę rozmowę). Łapanów jest teraz w badzo ciężkiej sytuacji, pewnie najcięższej od powodzi. Pomagajcie sobie i nie przejmujcie się władzą! W razie potrzeby służymy Wam pomocą. Na rozlicznie przyjdxie czas, gdy w kranach będzie normalna woda.

  • To nie jest tak, że szkalujecie, ale dzięki Waszym nie do końca przemyślanym artykułom i oczywiście jednostronnym, wyzwalacie taką lawinę komentarzy, że przeradza się to w ninawiść wśród mieszkańców. Każdy plecie co mu slina na język przyniesie byle drugiemu dołożyć. Wy powinniście lepiej moderować komentarze adekwatnie do tematu a nie pozwalać np. na przekleństwa i obrażanie. Taką retorykę stosujecie. Jesteście daleko a my tu mieszkamy. Takim Waszym działaniom potęgujecie nienawaiść wśród dzieci i młodzieży. Powtarzam nie tędy droga.

 5. Żałosny bo prawdę pisze? Proszę mi powiedzieć cóż ta gmina osiągnęła? Oprócz próby zamknięcia Szkoły Muzycznej, z której ma bardzo dobre dochody mimo czynszu, o który miała śmiałość się wykłócać. Żałowali pieniędzy, z których korzystali młodzi mieszkańcy gminy(na pewno jest Pan doinformowany to wie Pan na co one były przeznaczone) i dostali kopa w tyłek od sądu.

 6. Oskarżenia bez pokrycia..to jakim cudem wasze artykułu są umieszczane jak w nich tylko szkalujecie, obrazach i manipulujecie?

  • Tak jak Wy macie prawo ocenić, ze artykuł jest „do d…y” tak samo my mamy prawo ocenić działania władzy. Jeśli uznajesz, że szkalujemy i obrażamy to nam przykro. Niestety jest tak, ze zawsze są przeciwnicy i zwolennicy obecnej władzy. Z tego powodu zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy naszego portalu. Gdy piszemy źle o obecnej władzy hejtują jej zwolennicy, gdy o poprzedniej, hejtują zwolennicy.I odwrotnie. Tak to zawsze działało. Cóż w tym dziwnego?

 7. Szkoda, że Pan/Pani nie zorientował się, że pan Smaga jest związany z portalem od listopada 2016. Oskarżenia bez pokrycia, pomówienia, naruszanie dobrego imienia wiążą się z odpowiedzialnością karną. Dlatego nie pojawiają się wszystkie komentarze lub usuwamy ich części.

 8. […]proszę nie zabraniać ludzi myśleć i wydawać osadów[…]
  […] „Mój Łapanów” jest miejscem gdzie każdy może się wypowiedzieć[…]

  -Gdzies te cytaty widzialem…hym ciekawe gdzie…aaa no tak u was w artykule 🙂
  szkoda tylko ze zapomnieliście dopisać ze wtedy jak nie dotyczy to krytyki pod waszym kierunkiem…

 9. Rafal Smaga…[…] Wykozystuje portal do prywatnej wojny z władzą! Z drugiej strony dziwne ze nagle obcy ludzie z warszawy zaraz po tym jak się władza zmieniła zakładają portal który wykorzystują do jej krytyki…
  Podobno wolność słowa jest 😀

  • Marku wolność słowa owszem, ale tylko jeśli jest to zgodne z drogą obraną -w tym wypadku- przez redakcje „Mój Łapanów”

 10. A błędów w tym liście miłosnym co niemiara. Wstyd Panie Naczelny. Takie listy bezpośrednio skierowane do konkretnej osoby to należy kierować może bezpośrednio do tej osoby a nie wykorzystując portal obrażać może za nieprzemyślane wypowiedzi bo poczuł się Pan urażony. Tak wnioskuje po Pana tekście. Nie zauważa Pan ile dzięki takim tekstom, które są nakierowane na to żeby komuś dowalić, wyzwala się agresji?. Między innymi widać to w komentarzach. Czytają to między innymi dzieci. Proszę zauważyć,że wszystkie te osoby żyją między nami, mają rodziny. Nie zdaje sobie Pan sprawy ile szkody Pan tym uczyni wszystkim. Gmina Łapanów to nie jest miasto gdzie zreguły nikt nikogo nie zna. Tutaj większość się zna, rodziny się znają. Myślę, że czas sam pokaże czy wybrana władza zdała egzamin i wyborcy osądzą. Ale bez obrażania i ninawiści, która się w tej chwili szerzy. Wykorzystuje Pan sytuację, w której jest nerwowo i każdy może coś palnąć. Proszę wziąść pod uwagę, że my tu wszyscy żyjemy razem i będziemy nadal. Ja wiem, że teraz to taka moda – komentarze. Ale nie z każdej mody trzeba korzystać. Pozdrawiam

 11. Bardzo brzydki ten artykuł.
  To że ma się głos nie oznacza, że można go wykorzystywać do tak niedobrych słów. Sarkazm, którego Pan nadużywa świadczy tylko o braku umiejętności przedstawienia rzetelnych argumentów.

 12. A przepraszam, kim Pan jest Panie Smaga?, bo coś nie kojarzę. Wychował się Pan w Łapanowie? Mieszka tu Pan? Jest Pan związany z tą społecznością? Bo chce Panu podziękować że tak troszczy się Pan o Nasz Łapanów, szkoda że tak późno, bo kilka lat temu to dopiero było o czym pisać, no ale z braku laku…lepsza woda. W której to STRASZNE skażenie zresztą nie wierzę i normalnie z niej korzystam: kąpie się, myje, piorę, co prawda nie piję jej, ale to nie pije od lat, bo syfem to ona była zawsze…A doszły mnie słuchy, że jak się ma problem z wodą to Pan […..](sic!) pomaga je rozwiązywać. A że komentarz nie na temat….trudno, ja mam wrażenie że ten wasz cały portal jest nie na temat i żałosny poprostu, uprawiacie najpodlejsze „dziennikarstwo” – nie chce dziennikarzy obrażać, a o to kto was sponsoruje to juz nawet pytać nie chce

 13. Rafał Smaga? Widać że ”nie magister” bo Pana wypowiedz jest na poziomie przedszkolaka, „Pani magister i Pani magister” jedno i to samo czytało się to jak jakaś monotonna historyjkę. Już ciekawsze rzeczy idą na programach dla dzieci. Może powinien Pan „nie magister” zainteresować się tym kto wypuścił to gowno do wody a nie obwiniać o wszystko „Pani magister” bo z tego co wiem to są osoby wyżej postawione od Pani Radnej czyli wójt i kierownik zakładu komunalnego. Pani Celina nie musi wstawiać na swoim prywatnym profilu informacji na temat skażonej wody i proszę nie zapominać że to nie jej gowna w niej płynęły więc swoje zarzuty proszę kierować do źródła przez które jesteśmy odcieci od wody. Pozdrawiam

  • bez przesady, czy ona jedyna jest magistrem w gminie? bo tytułuje się tym wszędzie zapominając chyba że teraz wykształcenie wyższe to normalka. takie tytułowanie się jest nieco śmieszne

  • p.Klaudio proszę czytać za zrozumieniem (pani magister i pani magister itd…)autor podkreśla rangę,tytuł,dostojeństwo (haha) tej pani ktora ma tyle wspolnego i wiedzy na rządzenie gminą co islamczyk z katolikiem

 14. Dajcież Im, Władzy spokój rządzą dopiero 2 lata. Jakoś poprzednia władza nie prowadziła dialogu przez internet i woda też była nie zdatna.
  Ta nagonka jest aż rażąca tak się pchacie do koryta że się s…srac chcecie

Komentowanie jest wyłączone.