OTYLIADA 2017 w Bochni

OTYLIADA – największa masowa impreza pływacka w Polsce. Dotychczas w Nocnych Maratonach Pływackich organizowanych od 2011r. wzięło udział ponad 8 tys. Polaków. Dla jednych OTYLIADA jest okazją do zabawy w wodzie, dla innych sprawdzeniem swoich możliwości pływackich. Od 2014r. OTYLIADA odbywająca się pod hasłem „Cała Polska pływa z nami” ma zasięg ogólnopolski, a jej celem jest popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Do 4 lutego 2017r. trwają elektroniczne zapisy na OTYLIADĘ 2017! Cała Polska pływa z nami – a Ty? Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim, który po raz drugi zostanie rozegrany na bocheńskim basenie.

Zawody na wszystkich pływalniach biorących udział w tegorocznym Maratonie rozpoczynają się 11.03.2017r. o godz. 18.00 i kończą 12.03.2017r. nie później niż o godz. 6.00.

Opłata za udział w imprezie wynosi 13 zł od uczestnika przy zapisie drogą elektroniczną i 18 zł przy zapisie w dniu imprezy na pływalni. Nie podlega ona zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w Maratonie.

Wszyscy uczestnicy „Otyliady’2017” otrzymają identyfikator i certyfikat uczestnictwa, mini-medal, a specjalnymi nagrodami na każdej pływalni zostaną uhonorowani pływacy, którzy przepłynęli najdłuższy dystans, najstarsi, najmłodsi i najliczniejsze rodziny (liczące co najmniej pięć osób).

W tym roku OTYLIADA odbędzie się na 46 pływalniach w całej Polsce.

Zapisać możesz się TUTAJ.

 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy: