Radny! A to goły tyłek! Co to za historia?

Fot. pixabay

Radny! I goły tyłek! Co mają ze sobą wspólnego te dwie rzeczy?

Ano jest w gminie taka historia… Żyje własnym życiem… I jest taki radny… Całkiem niedawno wywołał nawet wśród Was prawdziwą euforię. Jego propozycja, która tę euforię wywołała co prawda padła (przy tej radzie nie mogła nie paść – taka propozycja mogła dotyczyć WYŁĄCZNIE wójta!). Ale radny jakoś nagle zamilkł. Tymczasem… Sprawa wywołała prawdziwą lawinę! Również Waszych komentarzy! Oto niektóre:

Co to niby za głupi błąd, że ściągnął majty i pokazywał […]

Z tego co mi wiadomo to było kibicowanie na rajdzie wiec nie szedł ulicą nagi. Widocznie (…) był w pełni euforii 😀 A z tego co mi wiadomo to tam żadnej […] nie było widać, bo był w krzaczkach wiec jak komuś za bardzo działa wyobraźnia to widocznie nie ma lepszych argumentów jak podawanie za przykład dziecinnego żartu. Trochę dystansu ludzie trzeba się znać na żartach. Najwidoczniej komuś żal […] ściska, że mimo pokazania […] został radnym (…) Rób swoje!!!

Już któryś raz wspominasz te majty. Żal Ci […] ściska czy jak??  (…)Może i było to zachowanie głupie, ale młodość ma swoje prawa, a napewno krzywdy tym nikomu nie zrobił.

Niestety, za błedy młodości się płaci. Te majtasy w górze i goła […] będzie się za […] ciągnąć. Ale dajmy mu czas a potem ocenimy.

Jakiś tam durny film sprzed 4 lat nikogo by nie zainteresował (…) Nauczka dla innych żeby nigdy głupich materiałów nie wrzucać do sieci, bo to zostaje na zawsze.

O co chodzi z tymi majtasami i gołą […]?

Lepiej nie pytaj…

Skoro już zapytałem , to niech padnie i odpowiedź!

Odpowiedzi nie ma. Filmu sprzed czterech lat też nie znamy. Nie wiemy, o co chodzi. Oczywiście prócz tego, że najwyraźniej plotka głosi jakoby jeden z radnych wystawił gdzieś za młodu goły tyłek. Jak rozumiemy – w euforii!

Poprosiliśmy radnego, by się do tych komentarzy jakoś odniósł. Niestety, do tej pory się nie odezwał! Udaje, że go nie ma 😉

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
48 Comments

 1. Szkoła ma się spalić ze wstydu ale tej szkoły i tyg ludzi już nie ma !! Po co mieszacie obecnego dyrektora??
  Na co Wam będą wymuszone puste słowa przepraszam skoro NOWA SZKOŁA nie ma nic z tym wspólnego ludzie!! Obudzcie się bo Pan redaktor robi wodę z mózgu

 2. Rodzice powierzyli swoje dzieci pod opiekę nauczycieli w dobrej wierze. A w Łapanowie Przez długie lata nauczyciel dewiant zboczeniec molestował dzieci krzywdząc je na całe życie przy aprobacie swoich kolegów i koleżanek oraz dyrektora. Więc gdzie te dzieci miały szukać pomocy jeżeli osoby dorosłe przyglądały się bezczynnie jak dewiant je molestował. To obrzydliwe.

 3. Pozostają skrzywdzeni uczniowie sprzed lat. Są również ich dzieci chodzące do tej samej szkoły. Po Łapanowie chodzą też nauczyciele, którzy uczyli w tej szkole przed laty. Dla wielu uczniow sprzed lat ten koszmar, sprawil, że poczucie bezsilności i niemocy pozostało na zawsze. Zatem niech sprawiedliwości stanie się zadość. Proszę wybaczyć Panie Dyrektorze, ale takie boksowa się z Manysem pokazuje, że rozciąga Pan parasol ochronny, nadal na pewno nie nad ofiarami.

 4. Panie Redaktorze. gdzie Pana obiektywizm. Za co CKZiU ma przepraszać, Panu coś się tylko wydaje,interpretacja komentarzy w Pana wykonaniu to analfabetyzm funkcjonalny. Chyba nie mamy o czy rozmawiać, bo nie ma sensu i to nigdy więcej.

  • Panie Dyrektorze,
   nie będziemy się chyba obrażać. Ja też mogę powiedzieć, że rozwiązanie kwestii molestowania to w Pana wykonaniu debilizm wsteczny.
   I co Pan na to?
   Czekam na propozycję terminów potencjalnego spotkania 😉
   Wszystkiego dobrego w 2019!

  • Panie Dyrektorze,
   a może Pan zwyczajnie w końcu JASNO i WYRAŹNIE powie: to godzi się Pan na nauczyciela, który maca uczennice w szatni, czy się Pan nie zgadza? TAK lub NIE!?
   Może tak będzie prościej…
   Gdyby się Pan dowiedział, że któryś z Pana nauczycieli tak właśnie robi, jaka jest Pana reakcja? Robi Pan wrzask, czy zamiata sprawę pod dywan? REAGUJE lub NIE!? TAK/NIE!?
   Panie Dyrektorze, to są proste, banalne i elementarne pytania!
   Proszę się odnieść!
   I czekam na proponowane przez Państwa terminy spotkania! Proszę je przesłać na maila: karol.manys@gmail.com
   Widzimy się w dogodnym i dla Państwa, i dla mnie terminie!

 5. Panie Redaktorze. Wszelkie sprawy nie związane z CKZiU proszę rozwiązywać z poprzednimi władzami, nie ze mną, bo ja nie mam z nimi nic wspólnego.

  • Panie Dyrektorze,
   nikt i nigdy na tym portalu nie łączył Pana z tymi sprawami!
   A że moja ocena Państwa reakcji na tę sytuację jest mocno krytyczna, to prawda!
   Wszystkiego dobrego na 2019! 😉

 6. Panie Redaktorze. Łatwo jest Panu oczerniać szkołę zza klawiatury i pisać, że Dyrektor jest tchórzem. Zapraszam Pana na spotkanie z nauczycielami i pracownikami CKZiU do Łapanowa, wtedy porozmawiamy poważnie. Chyba,że brak Panu odwagi. Ponadto pisze Pan artykuł o gołym tyłku radnego, a w komentarzach obraża Pan szkołę, która jako nowa placówka nie ma nic wspólnego ze sprawą o rzekome molestowanie. Jako Dyrektor nowej placówki nie życzę sobie wciągania jej w sprawy, które jej nie dotyczą. ZS w Łapanowie nie istnieje, a CKZiU nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Pisanie przez Pana, co ślina na język przyniesie, używanie wulgaryzmów w komentarzach, obrażanie pracowników obecnego Centrum jest totalnym cynizmem i kompromitacją. Jeśli skorzysta Pan z zaproszenia to zapraszam, jeśli nie to będziemy załatwiać sprawę inaczej. Wolność mediów wolnością, ale do czasu. Nie pozwolę na to, aby oczerniał Pan Centrum, które powstało 2 lata temu, jako Dyrektor nie mogę sobie na to pozwolić. I niech Pan znowu nie odbierze tego jako straszenie Pana, bo Pan ma to w zwyczaju. Z poważaniem Marcin Budzyn

  • Szanowny Panie Dyrektorze,
   przede wszystkim bardzo dziękuję za komentarz i zaproszenie. Jeśli tylko będzie ku temu sprzyjająca okazja z chęcią się z Państwem spotkam i porozmawiam. Tym bardziej, że jako Centrum jesteście Państwo nie tylko ważnym elementem życia Gminy, ale też robicie mnóstwo cennych i potrzebnych rzeczy. Myślę, że warto poszukać tu pól współpracy.
   Co do meritum – bardzo mi przykro Panie Dyrektorze, ale trudno mi się z Panem zgodzić. Od razu przyznam też, że mam pewien problem z tym Pana komentarzem. I to z kilku powodów. Już wyjaśniam.
   Proszę się nie pogniewać, ale przede wszystkim mam niestety nieodparte wrażenie, że w sprawie domniemanego molestowania zachowuje się Pan nieco jak ta żaba, która podkłada łapę, gdy kują konia.
   Panie Dyrektorze! Proszę przyjąć do wiadomości, że nikt, nigdy i nigdzie na tym portalu nie łączył sprawy molestowania ani z Centrum Kształcenia, ani tym bardziej z Panem osobiście, bo byłby to absurd! Nie łączył, bo nie mógł łączyć! Z tej prostej przyczyny, że jak obaj doskonale wiemy CKZiU istnieje od dwóch czy trzech lat. Sprawa tymczasem sięga co najmniej kilkanaście lat wstecz – do początku lat 2000 i dalej do połowy lat 80, gdy CKZiU zwyczajnie nie istniało, a Pan mógł nawet nie wiedzieć, że zostanie nauczycielem! I wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że w obecnej szkole nie pracuje już ani jeden nauczyciel, który pracował wtedy.
   Jak Pan doskonale wie, bo przecież czytał Pan te materiały, we wszystkich jest to bardzo, ale to bardzo wyraźnie napisane!
   Przykro mi to napisać, ale to Państwo, Panie Dyrektorze, nie ja, ale Państwo wiążecie tę sprawę z CKZiU. Choćby przez maila, w którym straszyliście mnie paragrafem 212. Co, pominąwszy już nawet kontekst, samo w sobie było dość kuriozalne! Proponuję do tamtej sprawy nie wracać. Uznaję ją za zamkniętą, ale jedno mogę powtórzyć! Paragraf 212 kojarzy się Panie Dyrektorze w kontekście mediów, nieważne małych czy dużych, wyłącznie z najgoszymi próbami kneblowania ust i ograniczania wolności słowa! Co jest tym bardziej oburzające, jeśli wziąć pod uwagę sprawę, o której rozmawiamy i jej tok!
   Państwo powinniście być najbardziej zainteresowani jej wyjaśnieniem! Tymczasem chcieliście ją nadal tuszować, jak to miało miejsce przed laty! I to mimo, że Państwa nie dotyczy! Przykro mi to niestety napisać, ale sprawia to wrażenie, jakbyście Państwo chcieli się przyłączać do grupy obrońców nauczyciela, który wedle relacji, którymi dysponuję miał sobie pozwalać na ewidentnie niestosowne zachowania wobec uczennic! Nie chce mi się w to wierzyć, więc przyjmuję, że wynika to jedynie z nieporozumienia lub niezrozumienia!
   Czy CKZiU jest następcą Zespołu Szkół? Tak, jest! Czy to się Panu podoba, czy nie! No więc proszę być konsekwentnym! Skoro już sami łaczycie Państwo sprawę molestowania z Centrum, proszę zareagować w tej sprawie tak jak należy! Przeprosić, choć to nie Państwa wina, obiecać, że zrobicie wszystko, by tego typy sytuacje nigdy się w tym budynku nie powtórzyły, a na dowód np. przeprowadzić pogadanki dla uczniów jak sobie należy radzić z podobnymi sytuacjmi! To by rzeczywiście wzbudziło mój podziw oraz naprawdę głęboki szacunek! A myślę, że dałoby też jasny i wyraźny sygnał i uczniom, i rodzicom, że w CKZiU nie ma i nie będzie przywolenia na podobne zachowania.
   To nie wynika Panie Dyrektorze z żadnych przespisów. To wynika z elementarnych zasad postępowania w tego typu przypadkach! Jeśli ma Pan co do tego jakiekolwiek wątpliwości, proszę o to zapytać dowolnego specjalistę od sytuacji przemocy, bo ja nim nie jestem. Choć wydaje mi się, że usłyszałem o tym po raz pierwszy przed wielu, wielu laty na zajęciach z pedagogiki.
   Panie Dyrektorze! Uważam, że Państwo zwyczajnie tego egzaminu nie zdali! Taka jest moja opinia i jeśli Pan ma inną – będziemy się pięknie różnić. Jeśli piszę o dnie dna i o tym, że jest Pan tchórzem – to właśnie mam na myśli! Nie co innego! Być może to za ostro, być może niesprawiedliwie… Jeśli poczuł się Pan tym dotknięty lub urażony – serdecznie przepraszam. Nie to było moim zamiarem! Ale taka jest moja opinia! A wynika ona z tego, że zachowaliście się Państwo niczym Alicja, która zamyka oczy i uważa, że to rozwiązuje problem, bo nie ma potwora. A on ciągle siedzi…
   Być może język komentarza był nadmiarowo emocjonalny. Jeśli kogoś uraził – również przepraszam. Został zmieniony. Ale trudno zachować zimną krew, gdy niemal przy każdej okazji choćby najmniejszej wzmanki o trudnych sprawach czyta się komentarze typu „same chciały” i próby obrony kogoś, kto w normalnych warunkach w żadnej szkole nie miałby racji bytu. Bo rozumiem, że co do tego się zgadzamy – dla nauczycieli, którzy pozwalają sobie wobec uczniów na choćby próby molestowania czy wykorzystywania nie ma miejsca w szkołach!
   Reasumując – moim zamiarem nie było i nie jest jakiekolwiek atakowanie czy to kierowanej przez Pana szkoły, czy też Pana osobiście. Jeśli zostało to inaczej zrozumiane – przepraszam. Co nie zmienia faktu, że najwyraźniej szkoła ma w swojej historii niezwykle trudne karty i w mojej ocenie nie umie sobie z tym właściwie radzić. I moja ocena Państwa zachowania w tej sytuacji jest co najmniej mocno krytyczna!
   Różnica między nami w postrzeganiu tej sprawy może polegać na tym, że ja Panie Dyrektorze rozmawiałem z tymi dziewczynami, dziś już dojrzałymi kobietami. Pan jak sądzę nie!
   Łączę życzenia wszelkiej pomyślności w nowym 2019 roku!
   Nowych sił!
   Zarówno dla Pana osobiście, kadry jak i uczniów CKZiU!
   Z wyrazami szacunku
   Karol Manys
   wydawca portalu
   PS. Proszę o propozycje dogodnych dla Państwa terminów spotkania – ustalimy kiedy. Mail do mnie: karol.manys@gmail.com

 7. Normy społeczne są jak kodeks drogowy. Ekshibicjonizm radnego może a nie musi być szkodliwy w zależności od okoliczności. Tak samo jazda z nadmierną prędkością może a nie musi być szkodliwa też zależy od okoliczności. Jednak nie przestrzeganie norm nieprzestrzeganie kodeksu drogowego innych ośmiela do naśladowania a to już jest groźne gdy hamulce moralne puszczają.

 8. Poziom publikacji na tym portalu po wyborach spadł drastycznie. Dowodem na to jest chociażby ten krowi zadek. Bardzo dobrze pokazuje klasę tego przekazu i lotność na poziomie krowiego bąka. Nie wiem czemu się tak dzieje. Czy nie ma już tematów ważnych dla gminy? Myślę, że zdjęcie krowiego zadu, oprócz tego, że samo w sobie jest uwłaczające w takim miejscu, gdzie piszesz o pomocy charytatywnej czy o niepodległości i szczerbacach, to totalnie źle wygląda w sąsiedztwie zdjęcia Pani Dyrektor Domu Kultury i w ogóle w sąsiedztwie pozostałych. Samego artykułu nie sposób czytać. Może Pan mówić nie podoba się to nie czytaj! Trzeba też czasami uruchomić trochę klasy i dobrego smaku. W szczególności wtedy kiedy pisze się o rzeczach kontrowersyjnych. […]

  • Wreszcie ktoś coś mądrego napisał! 😉
   Szkoda, że nie powiedział zwyczajnie: tak i co? Wy…ć! To by był rzeczywiście DUUUŻY szacun!

  • Ale co oczerniać? Zapytaj komentujących!!! Prawda czy nie? Proste jak cep! Piszesz coś bez sensu… Dać Ci namiar na radnego? Może Tobie powie jak było 😉
   Do siego 2019!

 9. Witam. Nie wiem co się dzieje ale mamy bardzo zdemoralizowane społeczeństwo. Jakiś czas temu znaleźli się obrońcy Sławomira który pozwalał zatruwać wodę. Jeszcze bardziej obrzydliwa jest obrona nauczyciela molestującego uczennice i zwalanie na nie winy. A jeśli chodzi o radnego oglądnąłem film publicznie ściągnął portki ściągnął majtki i Machał nimi do przejeżdżającego samochodu 4 lata temu był dorosły więc wiedział co robi widocznie czuł taką potrzebę zaistnienia w mediach i to wszystko moje pokolenie nie akceptowało obnażania się publicznie dla rozgłosu jeżeli pokolenie ówczesne młodych pięknych i bogatych akceptuję zachowanie Sławomira truciciela a jest to prawda bo dobrowolnie poddał się karze by dostać mniejszy wyrok. Jeśli akceptuję zachowanie radnego który się publicznie obnażał. Jeśli o zgrozo broni nauczyciela dewianta to chyba ci młodzi ludzie nie mają żadnych wzorców moralnych ani wiedzy Czym różni się dobro od zła. Pozdrawiam wszystkich.

  • Wstawaj, […] widziałeś, bo bredzisz i tyle człowieku. Jaki film oglądałeś publicznie? Przestań […] wymyślać i robić gownoburze, bo ten stek bzdur które wypisujesz razi w oczy.

 10. A UE ma sprawy zawsze życzę tego co najbardziej potrzeba !! Ojjjjj przyda się Panu przyda i to wieeeeele mądrości

 11. Ja nie muszę niczego przemyslac bo napisałem prawdę natomiast Panu życzę dużo mądrości i aby Pan nie pisał artykułów wyssanych z palca tylko po to aby dostać „lajki” bo nie tedy droga.

 12. Panie Karolu i właśnie o tym mówię wciska Pan w usta słowa których nie napisałem. Nie twierdze ze zachowanie Pana RT było prawidłowe napisałem natomiast ze jak owe Panie w momencie molestowania nie reagowały bo fajnie było dostawać dobre oceny to po takim czasie nagle sobie przypomniały bo nie ma to wpływu na ich świadectwa ? Tak wiec powtarzam aby Pan nie wciskał wielu słów w usta osób które owych słów nie użyły. Niech Pan zacznie sluchac i czytać To co jest napisane zamiar wyzywać i oceniać nie znając połowy Lapanowa. Pozdrawiam

  • Daj już naprawdę spokój!
   Sorry, ale dla RT zwyczajnie NIE MA usprawiedliwienia! Podobnie jak dla ludzi, którzy go przez lata kryli!
   Przemyśl to!
   Dobrego 2019 – bez macania za piątki 😉

   • Nikt nikogo nie krył przestań kłamać, jak nie ma dowodów, nie ma poszkodowanych to co ma szkoła zrobić ??? nagle odzywają się po 20 latach to sorry gdzie były wcześniej ?

    • Szkoła ma się ze wstydu spalić! Po pierwsze – przeprosić! Po dugie – zapewnić, że dołoży wszelkich starań, by to się NIGDY więcej nie powtórzyło! Po trzecie – dać dzieciakom odpowiednie szkolenie jak sobie radzić z takimi zachowaniami! Proste jak cep! I dla mnie wtedy to jest najbradziej wiarygoda szkoła w Małopolsce! A wiesz czemu? Bo widzę, że umiała sobie z czymś takim poradzić! Ale niestety… Ta nie potrafi! Woli straszyć paragrafem 212. Mnie, jako rodzica, by to ZASADNICZO odstraszyło! Bo to znaczy nie tylko, że ta szkoła sobie z takimi zachowaniami nie radzi, ale co gorsza – toleruje je i tuszuje! Co zresztą wcześniej robiła przez kilkanaście lat! GRATULACJE!
     Czy nie ma dowodów? Nie wiem… W sprawie jestem tylko świadkiem. Nie ja jestem od zbierania dowodów! Nie mam też wglądu do akt sprawy. Te dowody, które ja miałem – dostarczyłem. Wiem też, że właśnie ruszyły przesłuchania poszkodowanych. Ale mam nadzieję, że mimo upływu lat, sprawiedliwość dorwie tego S… NA!!!
     Dzwonią do mnie zrozpaczone dziewczyny czy brać prawnika, bo są wzywane? No nie, nie brać! Po co? WY tu jesteście OFIARAMI! Nie katami! IŚĆ I MÓWIĆ PRAWDĘ!!! Jako świadkowie nie macie innego wyjścia! I naprawdę – NIE BAĆ SIĘ SĄDU! On naprawdę jest po Waszej stronie!
     Zamiast jasno uciąć w maju tę sprawę szkoła ją tak ciągnie… Na pewno to działa na jej korzyść! I jak te, przepraszm, osły! Żenujące to naprawdę jest!
     Czy za piątki… A może za czwórki… A może same chciały… Może prowokowały… A nie gadały… Nie ma dowodów… A może cycki pokazywały…
     NOSZ ja P… LĘ!!! NIE, NAUCZYCIEL ZWYCZAJNIE NIE MA PRAWA WYCIĄGAĆ ŁAP DO UCZENNICY! I TYLE!!! CZY GO PROWOKOWAŁA, A MOŻE NIE? Ja p… lę – przy gwałcie też tak będziecie gadać?
     GUZIK MNIE OBCHODZI CZY TO BYŁY SZÓSTKI CZY JEDYNKI. CO TU JEST NIEJASNE?
     Z kim ja mam do czynienia? ŻAŁOSNE to jest naprawdę!
     Przepraszam, ale się uniosłem 🙂 DOŚĆ TEGO!

     • Ale wieszanie psów na szkole to lekkie nieporozumienie
      Wyobraź sobie taka hipotetyczna sytuacje: Jesteś redaktorem masz dziennikarzy, a teraz na tobie psy wieszają ze kryłeś swojego dziennikarza, bo jak wywiad z kimś przeprowadzał to macał dziewczyny. I takie kwiatki ktoś ci po 20 – 30 latach wyciąga. Bez wyroku, bez sadu. Oczywiście ty jesteś winny bo nic nie zrobiłeś. Nagłówki: Xksinski redaktor krył dziennikarza, szok, taił, ukrywał, nie chce przyznać się do winny. – Łapiesz ???

     • Bez kitu! W opisanej przez Ciebie sytuacji jasno i od razu mówię jak było, co i jak i żeby wy… dał! Szkoła – […] Przepraszam za język! Tak, rozmawiałem z płaczącą żoną RT! Szokujące doznanie! Dlatego z komentarzy zninęły imiona jego dzieci! Żonie i dzieciom macie dać spokój! Bardzo Was o to grzecznie proszę! Bardzo proszę! Są ofiarami!
      Kawał S… NA!
      Jeśli o mnie chodzi – niemal każdego dnia słyszę o sobie różne ciekawe historie, niektóre czytam nawet tutaj w komentarzach. I niektóre mnie nawet bawią, tym bardziej, że wiem, kto i dlaczego je rozpowiada 😉 Inne smucą… Czasem tak bywa. Jeszcze inne porażają! Jak np. ta, którą usłyszałem od byłej żony (niestety nawet nie od jej papugi) w sądzie – że jestem pedofilem 🙁 To podczas walki o kontakty z dziećmi! Tak, niestety, zdarza się i tak… Po latach zwyczajnie przykro 🙁
      Nie, nie jestem pedofilem! Nie mam takich ciągot – wręcz przeciwnie! Sąd nawet nie miał ochoty tego badać! Nie zjadam dzieci, ani dziwic. Ani w całości, ani po części! Nie pluję jadem, ani siarką 😉 Po prostu czasem dość zasadniczo i jasno się czegoś domagam! Nie wszystkim się to podoba…

 13. wielce szanowny kandydacie na kandydata, powtórzę moje pytanie na które pan nie odpowiedział: ” czy czuje pan, że się ośmieszył i skompromitował będąc pierwszym kandydatem na wójta, któremu nie udało się skutecznie zgłosić swojej kandydatury?.
  PS. Jak będe miał pytanie do wójta śliwy o plan naprawczy to go zapytam. Proszę o konkretną odpowiedź na moje pytanie.

  • Szanowny Obywatelu!
   Największą kompromitacją w historii gminy jest tak wysokie miejsce na liście najbardziej zadłużonych gmin w kraju oraz przymusowy plan naprawczy! Tak uważam!
   Bóg mnie uchronił przed kandydowaniem 😉
   Do siego!

   • wielce szanowny kandydacie na kandydata nie pytałem co w Pana ocenie jest największą kompromitacją w historii gminy.
    Pytałem czy czuje pan, że się ośmieszył i skompromitował będąc pierwszym kandydatem na wójta, któremu nie udało się skutecznie zgłosić swojej kandydatury?. Widać, że konkretna odpowiedź na tak postawione pytanie jest poza pana zasięgiem.
    Bóg pana nie uchronił przed kandydowaniem tylko okoliczność, że nie potrafił pan spełnić wymagań formalnych.
    Bóg raczej ocalił gminę łapanów przed takim wójtem jak pan

     • tak to jest też pewna cecha, którą u pana zauważyłem. Kiedy przychodzi odpowiedzieć konkretnie na jakieś pytanie, albo ktoś podnosi okoliczności dla pana niekorzystne to nie odpowiada pan na pytanie , wygłasza swoje monologi nie mające nic wspólne z zadanym pytaniem albo kończy pan dyskusję.

 14. Bardzo dobrze, ze Pan Daniel nie komentuje żadnych wpisów bo nie ma co komentować. Każdy jeden wpis jest poprostu nie na temat wiec po co ma się włączać w dyskusje… druga sprawy jakby Pan Manys zaczął sluchac co mówią do niego ludzie a nie wdrażał swoje własne słowa w artykuły to byłoby dużo mniej takich bezsensownych wpisów. Tak jak z artykułem o rzekomym molestowaniu uczennic. Dziwne ze jak dostawały piątki to nie przeszkadzało im żadne macanie ale jak szkoła się skończyła to nagle jedna z druga sobie przypomniała ze było to niemoralne. Ludzie radzę włączyć mózgi i zacząć myśleć.. Pozdrawiam

  • Wiesz co, napiszę to tu po raz pierwszy i po raz pierwszy sobie na coś takiego pozwolę! Oczom własnym nie wierzę, ale czytam jeszcze raz i się niestety nie mylę… Dzieciaki, zamykamy uszy!
   Trzeba być albo prawdziwym S…NEM, albo zwykłą D…KĄ żeby coś takiego w ogóle śmieć napisać: jak dostawały piątki to nie przeszkadzało im żadne macanie…
   Zatwierdziłem ten komentarz w oryginale (akurat ja siedzę przy sterach) świadomie i celowo!
   Ja P[…]! Trzeba być naprawdę bezmózgim DEBILEM żeby coś takiego napisać!
   Dziewczyny, co Wy na to? Macał Was więc dostawałyście piątki. Dostawałyście piątki więc Was macał! I jakoś to nikomu nie przeszkadzało… Pozwalamy się macać za piątki! Dajemy piątki więc macamy! PROSTE!
   Ja […] – ale mi […]! RT powinien siedzieć!!! I tyle!!! I mam nadzieję, że policja z prokuraturą doprowadzą do tego, że ten […] na długie lata trafi za to, co wyczyniał za kraty! A za nim cała reszta, która o tym wiedziała, nic nie robiła i go kryła! Rozumiesz to? Czaisz? […]

Komentowanie jest wyłączone.