Oświadczenie majątkowe 2016 – Anna Piasecka – sekretarz gminy – bogaczka?
lapanow.pl

Publikujemy oświadczenie majątkowe Pani sekretarz gminy, Anny Piaseckiej. Kto chciałby tyle zarabiać? I jeszcze mieć emeryturę?

Za pracę w Urzędzie Gminy – 105 169 tysięcy złoty, emerytura – 50 916 tysięcy złoty. Ile to miesięcznie? Nam wychodzi 13 tysięcy złoty!!! Bierzecie?

 

Swoją drogą kto rozwiąże zagadkę łączenia emerytury z pracą?

Bo ZUS mówi tak:

Zgodnie z komunikatem prezesa GUS, średnia płaca w czwartym kwartale 2015 roku wyniosła 4066,95 zł.  W związku z tym od 1 marca 2015 roku do 31 maja 2016 roku emeryci mogą dorobić miesięcznie:

 • do 2 846,90 zł brutto bez zmniejszenia świadczenia,
 • od 2 846,90 zł do 5 287,10 zł brutto – świadczenie zmniejszone o sumę przekroczenia 70 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia,
 • powyżej 5 287,10 zł brutto – ZUS zawiesi świadczenie.

Na osobie, która jest w wieku przedemerytalnym i jednocześnie podejmuje działalność podlegającą ubezpieczeniom społecznym, ciąży obowiązek zgłoszenia tego faktu do ZUS i podanie informacji o wysokości osiąganego z tego tytułu przychodu.

Ciekawi jesteśmy co nam ZUS odpowie.
13 Comments

 1. Matko jedyna!!!! Ja zapieprzam i mam 3 tysiące a nie sądzę żebym mniej pracowała! 13 tysięcy w Łapanowie? Pier….le, niektórzy na chleb nie mają. Jak tej kobiecie nie wstyd. A wójt to gdzie jest?????

  • Gdybyś miała tyle lat pracy i taką odpowiedzialność na barkach pewnie też byś tyle zarabiała. Pozdrawiam

   • O jakiej odpowiedzialności piszesz? Gmina tonie w długach. z roku na rok zadłużenie wzrasta. Praca odpowiedzialna to taka, gdzie za złe wyniki wyciągane są konsekwencje.

 2. Ciekawe, przecież zus wie ile zarabia, dlaczego tak jest. Ważniejsze pytanie: Panie Robercie Roj!, dlaczego Pan nie wyśle tej kobiety do domu? Niech odpocznie. Naprawde tak dużo robi dla gminy? To Pan rządzi czy ona?

 3. Ładnie się bawicie za nasze pieniążki . Przecudnie. Zero wstydu , zero honoru , zero wszystkiego co ma normalny szeregowy pracownik. No ale „gminni bogowie” …. Szkoda słów , bo to i tak nic nie zmieni , gdyż „bogowie ” udają , że krytyki na swój temat nie znają . Amen

 4. Pracuje niech ma, ja tam nie zazdroszczę, bardziej martwi mnie to chore oszczędzanie na czym się tylko da.

 5. Gratulacje wspaniałych zarobków.

  Smutni ludzie kształćcie się, rozwijajcie a wam też będzie dane.
  Nikt was nie ogranicza aby mieć więcej niż Sz.P. Anna Piasecka, no może jedynie wasza zazdrość i zawiść 🙂

 6. Czytam, czytam i oczom nie wierzę! Gratuluję portalowi poziomu magla! „Tej kobiecie”, „tej kobiety”; czyżby Pawel=Dorota? Bo i styl podobny, i interpunkcja… Czyżby ktoś chciał załapać się na stołek Sekretarza Gminy? Żenujące.
  No ale tak dalej trawię i trawię, i nie znajduję ani jednej uwagi na temat merytorycznej pracy Pani Sekretarz inż.Anny Piaseckiej. I znów czyżby okazała się dobra? A to pech.
  Tak notabene wiek emerytalny dla kobiet nadal wynosi 67 lat (przynajmniej do października br.), zaś przed chwilą wysłuchałam w radio, że właśnie dzisiaj rozpoczyna się kampania, że przejście na emeryturę nie jest obowiązkiem, ale naszym wyborem (minister Ewa Rafalska). Więc nie uprzedzajmy faktów. C.d.n.

  • W artykule prezentowane jest aktualne oświadczenie majątkowe, w którym prezentowane są dochody z zeszłego roku co oznacza, że Pani Sekretarz dobrowolnie przeszła na emeryturę i pobiera świadczenie z ZUS w wysokości ponad 50 tys. rocznie. Jest to już fakt a nie jego uprzedzanie. Wysokość pensji z gminy jest skandaliczna nawet jeśli nie pobierałaby emerytury. Wójt szukając oszczędności odmawia zatrudnienia pomocy wychowawcy w przedszkolach, którego pensja to ok. 2 tys. Uczciwość społeczna wymagałaby zmniejszenia pensji Pani Sekretarz o choć jedną taką pensję pomocy wychowawcy.

 7. szoooooooooook ………..czemu nie moze byc ktos młody ,wykształcony ,jest ich mase za bpołwe kasy by pracowali!

 8. Przypominam Nasza Gmina tonie w długach jak żadna inna, a oni tu mają raj.
  Ja naprawdę nikomu nie zazdroszczę . Bardziej chodzi tu o ludzkie poczucie sprawiedliwości. Jakby Gmina przynosiła dochody a nie straty jak najbardziej niech pani sekretarz zarabia godziwe pieniądze. Gmina jednak idzie w dół po linii pochyłej a oni żerują dalej. Czapki z głów dla tego, kto rozwali kiedyś ten beton, a miejmy nadzieje, że takie czasy nadejdą.
  Skandaliczne wynagrodzenie dla tej pani idzie z naszych podatków.

  • Pewna Pani… to może co najwyżej awansować na… „Sekretaż kantorka” przy starej sali gimnastycznej

Komentowanie jest wyłączone.