Oświadczenie majątkowe 2016 – Anna Piasecka – sekretarz gminy – bogaczka?

lapanow.pl

Publikujemy oświadczenie majątkowe Pani sekretarz gminy, Anny Piaseckiej. Kto chciałby tyle zarabiać? I jeszcze mieć emeryturę?

Za pracę w Urzędzie Gminy – 105 169 tysięcy złoty, emerytura – 50 916 tysięcy złoty. Ile to miesięcznie? Nam wychodzi 13 tysięcy złoty!!! Bierzecie?

 

Swoją drogą kto rozwiąże zagadkę łączenia emerytury z pracą?

Bo ZUS mówi tak:

Zgodnie z komunikatem prezesa GUS, średnia płaca w czwartym kwartale 2015 roku wyniosła 4066,95 zł.  W związku z tym od 1 marca 2015 roku do 31 maja 2016 roku emeryci mogą dorobić miesięcznie:

 • do 2 846,90 zł brutto bez zmniejszenia świadczenia,
 • od 2 846,90 zł do 5 287,10 zł brutto – świadczenie zmniejszone o sumę przekroczenia 70 proc. przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia,
 • powyżej 5 287,10 zł brutto – ZUS zawiesi świadczenie.

Na osobie, która jest w wieku przedemerytalnym i jednocześnie podejmuje działalność podlegającą ubezpieczeniom społecznym, ciąży obowiązek zgłoszenia tego faktu do ZUS i podanie informacji o wysokości osiąganego z tego tytułu przychodu.

Ciekawi jesteśmy co nam ZUS odpowie.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
13 Comments

  • Pewna Pani… to może co najwyżej awansować na… „Sekretaż kantorka” przy starej sali gimnastycznej

 1. Przypominam Nasza Gmina tonie w długach jak żadna inna, a oni tu mają raj.
  Ja naprawdę nikomu nie zazdroszczę . Bardziej chodzi tu o ludzkie poczucie sprawiedliwości. Jakby Gmina przynosiła dochody a nie straty jak najbardziej niech pani sekretarz zarabia godziwe pieniądze. Gmina jednak idzie w dół po linii pochyłej a oni żerują dalej. Czapki z głów dla tego, kto rozwali kiedyś ten beton, a miejmy nadzieje, że takie czasy nadejdą.
  Skandaliczne wynagrodzenie dla tej pani idzie z naszych podatków.

 2. szoooooooooook ………..czemu nie moze byc ktos młody ,wykształcony ,jest ich mase za bpołwe kasy by pracowali!

 3. Czytam, czytam i oczom nie wierzę! Gratuluję portalowi poziomu magla! „Tej kobiecie”, „tej kobiety”; czyżby Pawel=Dorota? Bo i styl podobny, i interpunkcja… Czyżby ktoś chciał załapać się na stołek Sekretarza Gminy? Żenujące.
  No ale tak dalej trawię i trawię, i nie znajduję ani jednej uwagi na temat merytorycznej pracy Pani Sekretarz inż.Anny Piaseckiej. I znów czyżby okazała się dobra? A to pech.
  Tak notabene wiek emerytalny dla kobiet nadal wynosi 67 lat (przynajmniej do października br.), zaś przed chwilą wysłuchałam w radio, że właśnie dzisiaj rozpoczyna się kampania, że przejście na emeryturę nie jest obowiązkiem, ale naszym wyborem (minister Ewa Rafalska). Więc nie uprzedzajmy faktów. C.d.n.

  • W artykule prezentowane jest aktualne oświadczenie majątkowe, w którym prezentowane są dochody z zeszłego roku co oznacza, że Pani Sekretarz dobrowolnie przeszła na emeryturę i pobiera świadczenie z ZUS w wysokości ponad 50 tys. rocznie. Jest to już fakt a nie jego uprzedzanie. Wysokość pensji z gminy jest skandaliczna nawet jeśli nie pobierałaby emerytury. Wójt szukając oszczędności odmawia zatrudnienia pomocy wychowawcy w przedszkolach, którego pensja to ok. 2 tys. Uczciwość społeczna wymagałaby zmniejszenia pensji Pani Sekretarz o choć jedną taką pensję pomocy wychowawcy.

 4. Gratulacje wspaniałych zarobków.

  Smutni ludzie kształćcie się, rozwijajcie a wam też będzie dane.
  Nikt was nie ogranicza aby mieć więcej niż Sz.P. Anna Piasecka, no może jedynie wasza zazdrość i zawiść 🙂

 5. Pracuje niech ma, ja tam nie zazdroszczę, bardziej martwi mnie to chore oszczędzanie na czym się tylko da.

 6. Ładnie się bawicie za nasze pieniążki . Przecudnie. Zero wstydu , zero honoru , zero wszystkiego co ma normalny szeregowy pracownik. No ale „gminni bogowie” …. Szkoda słów , bo to i tak nic nie zmieni , gdyż „bogowie ” udają , że krytyki na swój temat nie znają . Amen

 7. Ciekawe, przecież zus wie ile zarabia, dlaczego tak jest. Ważniejsze pytanie: Panie Robercie Roj!, dlaczego Pan nie wyśle tej kobiety do domu? Niech odpocznie. Naprawde tak dużo robi dla gminy? To Pan rządzi czy ona?

 8. Matko jedyna!!!! Ja zapieprzam i mam 3 tysiące a nie sądzę żebym mniej pracowała! 13 tysięcy w Łapanowie? Pier….le, niektórzy na chleb nie mają. Jak tej kobiecie nie wstyd. A wójt to gdzie jest?????

  • Gdybyś miała tyle lat pracy i taką odpowiedzialność na barkach pewnie też byś tyle zarabiała. Pozdrawiam

   • O jakiej odpowiedzialności piszesz? Gmina tonie w długach. z roku na rok zadłużenie wzrasta. Praca odpowiedzialna to taka, gdzie za złe wyniki wyciągane są konsekwencje.

Komentowanie jest wyłączone.