Orkiestra z Sobolowa na gali festiwalu orkiestr dętych

Fot. Fb @orkiestra.sobolow

Parafialno-Gminna Orkiestra Dęta z Sobolowa zagrała na gali wręczenia nagród finalistom Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych „Echo Trombity”.

Mieliśmy przyjemność zagrać na prestiżowej uroczystości, jaką jest gala wręczenia nagród finalistom Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY. Sala MCK w sobotni wieczór wypełniła się po brzegi, co uczyniło ten koncert wyjątkowym.

Nie mogło również zabraknąć wspomnienia wspaniałego człowieka jakim był Śp. Franciszek Suwała, który opuścił nas w lipcu tego roku. Jesteśmy bardzo dumni, że po raz kolejny mogliśmy zaprezentować się na tej scenie, na której panuje magiczna atmosfera i maksymalne skupienie, jakim grupa osób musi się wykazać, aby zapewnić publiczności niezapomniane wrażenie muzyczne/

Otrzymaliśmy nagrodę za zdobycie 1 miejsca w grupie orkiestr parafialnych oraz III miejsce w konkursie fotograficzno -multimedialnym POKOLENIA MUZYKI za spot reklamowy pod nazwą Orkiestra Dęta Sobolów wykonany przez członków naszej orkiestry.

Dziękujemy wszystkim obecnym za tak pozytywny odbiór naszego występu. Ta Gala na długo pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach.