Ojciec z 2-letnim synem znalezieni w Łapanowie

Fot. krakow.policja.gov.pl

Przez kilka godzin w nocy trwała w Trzcianie akcja poszukiwawcza ojca i jego 2-letniego syna. Późną nocą obaj zostali odnalezieni u rodziny w Łapanowie.

Wszystko zaczęło się wieczorem od rodzinnej kłótni. 34-letni ojciec zabrał po niej 2-letniego syna i uciekł z nim w nieznanym kierunku. Wziął chłopca na ręce i uciekł w zarośla.

Sprawa porwania została zgłoszona na policję, a ta natychmiast podjęła akcję poszukiwawczą. Włączone w nią zostały również psy tropiące.

Po ponad trzygodzinnej akcji, tuż przed północą, ojciec z synem zostali odnalezieni u rodziny w Łapanowie. Są cali i zdrowi.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
8 Comments

 1. Faktycznie sensacja …. ojciec wziął syna i poszedł sobie gdzieś… po kłótni rodzinnej… noo to jest porwanie…. uciekł raptem 7 km do rodziny .. a może wiecie o co sie pokłócili ? jak robicie z tego sensacje to moze kilka słow komentarza ? bo zaczynam tracic szacunwk dla tego portalu .. czy to nie wygląda na próbe szukania taniej sensacji ?

  • Dość specyficzny pogląd. Jeśli dla Ciebie prawie 4 godziny akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowane są prawie wszystkie służby, łącznie z psami tropiącymi, to szukanie taniej sensacji, to GRATULUJĘ! Ale ja bym to raczej na Twoim miejscu przemyślał…

   • A gdyby to matka zabrała dziecko czy też byłaby taka akcja, czy tylko w przypadku gdy ojciec zabiera dziecko, nie będąc pozbawionym praw rodzicielskich?.

   • Chore i tyle, poszedł do rodziny i szukają go jak by co najmniej bank obrabował. Portal upublicznił jego wizerunek, oraz dane personalne…

    • Nie portal, tylko służby ratunkowe 😉 To różnica. Takie do końca normalne to chyba jednak nie jest, skoro mężczyzna został skierowany na obserwację psychiatryczną

Komentowanie jest wyłączone.