Ogłoszenie o szkoleniu dla rolników

pixabay.com

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bochni i Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bochni zapraszają na  szkolenie, które odbędzie się w  dniu 21 lutego (środa)  o godz. 10.00 w Domu Kultury w Łapanowie.

Na szkoleniu omawiane będą nowe zasady składania wniosków  o płatności obszarowe w 2018 r. Zgodnie z tymi zasadami będą obowiązywały dwa terminy składania wniosków:

– dla rolników posiadających gospodarstwa o powierzchni do 10 ha użytków rolnych od 15 lutego do 14 marca (można składać oświadczenia)

– dla rolników posiadających gospodarstwa o powierzchni pow. 10 ha użytków rolnych  od 15 marca do 15 maja (wnioski o płatność w wersji elektronicznej)

W związku w powyższym prosimy o liczny udział w szkoleniu lub kontakt z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego albo Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Bochni.

Kierownik MODR Bochnia

Grażyna Filip

 

Artykuł Ogłoszenie o szkoleniu pochodzi z serwisu .

Artykuł pochodzi z serwisu UG Łapanów
Udostępnienie informacji publicznej (USTAWA z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej) – Dz.U. 2015 poz. 2058;
Ponowne wykorzystanie danych sektora publicznego (USTAWA z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego) – Dz.U. 2016 poz. 352