Ogłoszenia parafialne – Tarnawa (14.01)

Ogłoszenia parafialne

14 stycznia 2018

II niedziela zwykła

  1. Dzisiaj II niedziel zwykła. O godz.14.30 nabożeństwo kolęd.
  2. Dzisiaj Koło Gospodyń z Tarnawy, zaprasza wszystkich Członków Róż różańcowych i Seniorów na opłatek, który odbędzie się o godzinie 16.00 w Domu Kultury, w dolnej części, w siedzibie Koła Gospodyń.
  3. Bóg zapłać za składkę w ubiegłą niedzielę, która wyniosła 3167 zł. i 71 gr.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę. O przygotowania świątyni proszę rejon Nowa Wieś,c.d.: p. Mieczysław Rusek, p. Józef Kaja, p. Kazimierz Musiał, p. Adam Bogacz, p. Adam Szostakiewicz.
  5. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła: p. Dorota i Tadeusz Mroczek, p. Jan i Barbara Satoła, p. Lucyna i Sławomir Dudek, p. Klaudia i Sławomir Tokarz z babcią, p. Agata i Roman Hejmo, p. Magdalena i Tomasz Judka, p. Helena i Grzegorz Stalmach, p. Henryka i Jerzy Satoła, p. Adam Hejmo, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Stanisława Hejmo, p. Zofia i Janusz Kruczek, p. Agnieszka i Jerzy Pawlik, p. Bożena i Bogdan Kaja, p. Stanisława i Stanisław Kaja, p. Anna i Rafał Mazur, p. Krystyna i Józef Mazur, p. Przemysław Ziółkowski, p. Stanisław Adamczyk, p. Lucyna i Mieczysław Rusek na służbę kościelną: p. Dorota i Tadeusz Mroczek, p. Lucyna i Sławomir Dudek, p. Klaudia i Sławomir Tokarz z babcią, p. Agata i Roman Hejmo, p. Helena i Grzegorz Stalmach, p. Elżbieta i Piotr Satoła, p. Marzena i Jarosław Satoła, p. Henryka i Jerzy Satoła, p. Marzena i Jarosław Olszewski, p. Zofia i Janusz Kruczek, p. Halina i Kazimierz Kurek, p. Aleksandra i Zbigniew Hejmo, p. Jolanta i Krzysztof Hejmo, p. Stanisława Hejmo, p. Kazimierz i Danuta Opach, p. Barbara i Marian Miśkowicz, p. Kazimiera i Wiesław Opach, p. Agnieszka i Jerzy Pawlik, p. Bożena i Bogdan Kaja, p. Stanisława i Stanisław Kaja, p. Anna i Rafał Mazur, p. Krystyna i Józef Mazur, p. Przemysław Ziółkowski na remont i malowanie plebani: p. Władysława i Wojciech Klęsk, p. Barbara i Mariusz Gacek, p. Elżbieta i Piotr Satoła, p. Danuta i Mieczysław Wójcik, p. Lucyna i Mieczysław Rusek.

  6. Dom Kultury w Tarnawie i nasza Parafia organizują Konkurs Kolęd, który obędzie się 28 stycznia 2018 r. Udział może wziąć każdy. Zgłoszenia do konkursu są konieczne i będą przyjmowanedo 21 stycznia w Domu Kultury.

  7. W sobotę o prowadzenie różańca proszę Różę p. Marii Pruchnik.

  8. Kolęda – możecie sprawdzic TUTAJ.