Ogłoszenia parafialne Cichawka 13/04/2018

Kościół w Cichawce Author Jerzy Opioła
  1. Przeżywamy dziś VI Niedzielę Wielkanocy.

 

  1. Jest to I Niedziela miesiąca maja. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Po Mszy św. o 8.00 zmiana Tajemnic Różańcowych, po Mszy św. o 10.00 Nabożeństwo Majowe.

 

  1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Wtorek – św. Stanisława, Biskupa i Męczennika,

głównego Patrona Polski i naszej Diecezji.

 

  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Kwartalne Dni Modlitw o urodzaje. By uprosić potrzebne urodzaje po Mszy św. wyruszymy procesyjnie śpiewając Litanię Loretańską do Kapliczki i Krzyży przydrożnych – w poniedziałek do Kapliczki koło Pana Tomasza Dudy, we wtorek do Krzyża koło Pana Feliksa Jaworskiego, w środę do Krzyża przy Krzyżówce koło Państwa Trzasków (prosimy i przybranie Krzyży i Kapliczki). Tam będzie modlitwa i błogosławieństwo i zakończenie modlitw (nie wracamy już do Kościoła).

 

  1. W piątek (11 V 2018 r.) rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.

 

  1. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO. Składka przeznaczona zostanie na cele inwestycyjne.

 

  1. Trwa miesiąc maj. Codziennie w naszej Świątyni Nabożeństwa Majowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej (18.00), w Niedziele – po Mszy św. o 10.00. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do niedzieli Paniom: Adeli Jaworskiej i Annie Góreckiej.

 

  1. W naszej wspólnocie Parafialnej serdecznie witamy Leona, Wiktora Jamrozowicz, syna Tomasza i Andżeliki Jamrozowiczów oraz Magdalenę Wrona, córkę Andrzeja i Angeliki Wronów. W ubiegłym tygodniu zostali oni do wspólnoty Kościoła włączeni przez Chrzest św. Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy Im oraz Leonowi i Magdalenie wielu łask Bożych w życiu.

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

18.00 +Karol Smaga, Żona Maria i Żona Rozalia oraz Synowie: Edward, Jan i Józef.

 

WTOREK

18.00 +Maria Brydniak i Mąż Stanisław od Rodziny Bujaków.

 

ŚRODA

18.00 52 rocznicę ślubu Jana i Stanisławy, na podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

 

CZWARTEK

18.00 +Józef Wrona (55 rocznica śmierci), Albina Żona i Syn Jan.

 

PIĄTEK

18.00 +Tadeusz Mucha od Rodziny Rośków.

 

SOBOTA

18.00 25 rocznicę ślubu Doroty i Bogdana, na podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

 

 

NIEDZIELA

8.00 +Edward Palczewski oraz Rodzice: Jan i Franciszka.

10.00 +Julia i Władysław Fasuga.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy: