Ogłoszenia parafialne 15/04/2018 Cichawka

Kościół w Cichawce Author Jerzy Opioła
  1. Przeżywamy III niedzielę Wielkanocy.

 

  1. Jest to Niedziela Biblijna. Przez cały tydzień trwać będzie Tydzień Biblijny.

 

  1. Składka z dzisiejszej Niedzieli przeznaczona zostanie na cele inwestycyjne.

 

  1. W czwartek (12 IV 2018 r.) Ks. Bp Stanisław Salaterski udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania w Rajbrocie. Umocnieni darami Ducha św. zostali: Gacek Jakub, Gęślak Jakub, Klęsk Patrycja, Korba Julita, Piech Krystian i Stokłosa Piotr. Młodzieży serdecznie gratulujemy i życzymy światła i mocy Ducha św. na co dzień. Rodzicom dziękujemy za uczestnictwo w przygotowaniach do przyjęcia tego Sakramentu oraz za dar złożony z tej okazji – zostały zakupione: figurka Jezusa Zmartwychwstałego oraz nowy komplet lekcjonarzy.

 

  1. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali przygotować i przeżyć naszą Uroczystość Odpustową. Panom od baldachimu, sztandarów i chorągwi, dziewczynom od feretronów, Panu Organiście i Chórowi z Łapanowa, Paniom kucharkom: Marii Płachta, Marii Więcław, Marii Koniecznej, Małgorzacie Duda i Natalii Płachta (za przygotowanie posiłku dla Księży i Chóru), Lektorom i Ministrantom.

 

  1. Bóg zapłać Panom: Janowi Sroka, Adamowi i Łukaszowi Srokom za pomoc przy rozbieraniu Ciemnicy i Grobu i porządkowaniu naszej Świątyni.

 

  1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie do Niedzieli oraz ofiary na kwiaty (100 zł.) P: Beacie Węglarz oraz Annie Puto z Córką Aleksandrą.

 

  1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Agnieszka, Katarzyna SMAGA, zam. Cichawka i Łukasz, Tomasz GACEK, zam. Ubrzeż (2) oraz Iwona, Ewelina ŻOŁNA, zam. Chronów i Michał, Karol BUCZEK, zam. Cichawka – zapowiedź (1). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

 

9. W Szkole Podstawowej w Cichawce w czwartek (19 IV 2018 r.) odbędzie się szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy mieszkańcy Cichawki są zaproszeni. Projekt jest organizowany przez Urząd Gminy Łapanów.

 

 

PONIEDZIAŁEK

7.00 W intencji Bogu wiadomej.

 

WTOREK

7.00 +Zofia Wrona od Zofii i Adama Stelmach z Grabiny.

 

ŚRODA

18.00 W intencji Filipa (18 rocznica urodzin), o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i św. Filipa w dorosłym życiu.

 

CZWARTEK

18.00 +Benedykt Osika (10 rocznica śmierci) i Jego Rodzice.

 

PIĄTEK

18.00 +Marian Trzaska (22 rocznica śmierci).

 

SOBOTA

7.00 +Stefan (w rocznicę śmierci) i Aniela Baliccy.

 

 

NIEDZIELA

8.00 W intencji Elżbiety i Benedykta (40 rocznica ślubu), na podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.

10.00 +Katarzyna i Michał Stabrawa.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy: