Odwołali kierownika Domu Kultury?

Plotki są takie: podpadł, bo władzom nie spodobał się jeden z kabaretów, a nastepczynią ma być… magister Celina Jacewicz. Wiecie coś na ten temat?

Dostaliśmy nieoficjalną informację, że gmina odwołuje tak chwalonego przez Was kierownika Domu Kultury w Łapanowie, Piotra Musiała. O dwugłowej władzy w łapanowskiej kulturze pisaliśmy TUTAJ.

Zgodnie z tą nieoficjaną informacją kierownik traci funkcję, bo władzom gminy miał się rzekomo nie spodobać jeden z kabaretów, który krytykował władze. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika dodatkowo, że nową szefową Domu Kultury w Łapanowie chciałaby zostać… magister Celina Jacewicz, szefowa rady gminy. Nie wiemy czy to prawda, ale takie są plotki…

Zapytaliśmy gminę o informacje. A Wy słyszeliście coś na ten temat?

 
13 Comments

  1. Zmarł śp. ks. Marcin Kuliga – wieloletni proboszcz tej parafii ale ani Mój Łapanów ani portal Łapanów o tym nawet nie wspomniał.

    • Nareszcie coś się będzie działo.Jak zwykle plotka czy potwierdzona tego nikt nie wie .Ale najważniejszy szum medialny i kolejna afera .Niech żyje Amber Gold …co nie !

  2. Inna plotka niesie ,że ma objąć wysokie stanowisko w Zakładzie Komunalnym w sekcji sprzątania kibli na wałach . Szok!!!

  3. To się nazywa „dobra zmiana” NA SWOICH!!!. Za rok wybory,wynik???, a tak można poobsadzać swoimi stołeczki. Zanim następni demokratycznie wybrani włodarze odwołają troszeczkę wody upłynie, a raczej kaski wpłynie do odpowiednich kieszeni, i oto chodzi. Nie myślcie, że to w trosce na nas mieszkańców, oj na pewno nie. Ale elektorat Kim Dzon Qwaka i tak wie lepiej…

Komentowanie jest wyłączone.