Od blacharza do kucharza

Fot. CKZiU w Łapanowie

Grunt to nie siedzieć w szkole. A że kucharze zwiedzają serwis samochodowy, a mechanicy dowiadują się o śniadaniach serwowanych w różnych krajach, to już mniejsza o to.

Od blacharza do kucharza droga co prawda daleka, ale to nie przeszkadza Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Łapanowa. Najważniejsze wziąć misia w teczkę i pojechać na wycieczkę. Uczniowie klasy trzeciej technikum mechanicznego wraz z uczennicami klasy drugiej technikum żywieniowego pojechali więc do Krakowa. A co tam widzieli? Zobaczcie sami…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
3 Comments

  1. Gościu z Mojego Łapanowa chyba nie ma już o czym pisać! Żenada. Za niedługo będzie pisał o tym że są muchy w Łapanowie. To ma być dziennikarstwo?

    • Popieram Gościa. Kopiowanie artykułów i zdjęć ze stron internetowych szkół i nie tylko to naprawdę wielkie dziennikarstwo. Poziom poniżej zera. Zajmijcie się ważnymi sprawami a nie wycieczkami szkolnymi.

      • Elo….., Gościu….., zdecyduj się na jedną tożsamość. 🙂 I nie popieraj swoich wpisów, skoro się jeszcze nie ukazały. A w sprawach ważnych zapraszamy do współpracy. Tymczasem dobrej niedzieli! 🙂

Komentowanie jest wyłączone.