O krok od tragedii – dachowanie w Grabiu

Fot. Fb @osp.lapanow

To było dachowanie samochodu w Grabiu. Wyglądało groźnie, ale na szczęście kierowcy nic się nie stało.

O krok od tragedii w Grabiu. Informacja o wypadku dotarła do druhów z OSP we wtorek (30 kwietnia) o 13.30. Dachowanie auta.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Na szczęście o własnych siłach wyszła z auta. Po zbadaniu przez zespół medyczny okazało się, że nic się jej nie stało.

Oto relacja strażaków:

na dźwięk syreny zostajemy zadysponowani do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Grabie. Ze zgłoszenia jakie otrzymaliśmy wynikało że poszkodowana jest jedna osoba. Chwilę przed naszym przybyciem na miejsce dotarła jednostka OSP Tarnawa, po przeprowadzeniu rozpoznania przystąpiliśmy wspólnie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz przez naszych druchów kierowaniu ruchem wahadłowym. Osoba o własnych siłach opuściła pojazd i została zbadana przez ZRM po czym stwierdzono że nie odniosła żadnych obrażeń. Pod koniec działań samochód został postawiony na koła i wyciągnięty na jezdnię przy pomocy wyciagarek znajdujących się na samochodach.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

  1. A co to w sobotę 4 maja było w Łapanowie – pokaz siły straży, sygnały itd. Z tego co wiem nie wolno ich używać dla zabawy bo to wprowadza zamieszanie i dezinformację.Ciekawe czy przełożeni w Bochni wiedzą o tym cyrku sobotnim. Karygodne, nieodpowiedzialne zachowanie druhów a przecież mają ukończone szkolenia i wiedzą co wolno a co nie. Niech napiszą jakie zdarzenie miało miejsce i kto im dał zgodę.

Komentowanie jest wyłączone.