Nowy wójt zaprasza na kolejne spotkania!

Bocheńskie media piszą o poprzednim spotkaniu „Pod Dębem”. Tymczasem szykują się cztery kolejne!

Karol Manys, potencjalny kandydat na nowego wójta zaprasza na kolejne rozmowy o sprawach gminy.

 • Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w najbliższą sobotę (9 czerwca) w samo południe przy moście w Kamyku. Z potencjalnym kandydatem na nowego wójta będzie można porozmawiać o tym jak sobie poradzić z tym problemem?
 • Tego samego dnia (9 czerwca) o godzinie 15.00 na łapanowskim Rynku odbędzie się kolejne spotkanie  „Pod Dębem” – poświęcone wszelkim sprawom ważnym dla gminy, które Was interesują.
 • 9 czerwca o godzinie 18.00 Karol Manys zaprasza z kolei mieszkańców Sobolowa na rozmowę pod Dom Kultury w Sobolowie – do omówienia wszelkie sprawy ważne dla mieszkańców tej miejscowości.
 • W niedzielę (10 czerwca) z Karolem Manysem będzie można z kolej porozmawiać podczas spotkania „Nad Zalewem” (przy wejściu od strony boisk). Tu mają być omawiane sprawy związane z dalszym rozwojem Zalewu. Ale wszelkie inne pytania, uwagi, pomysły i spostrzeżenia też dopuszczalne 😉

O wszystkich tych spotkaniach możecie przeczytać na profilu „Mój Łapanów” na Facebooku. Tam też można wyrażać zainteresowanie tymi spotkaniami.

Już teraz zainteresowanie nimi wyraża wiele osób. Zainteresowanie spotkaniem „Przy Moście” w Kamyku deklaruje ponad 20 osób. Podobnie jest ze spotkaniem „Nad Zalewem”. Zaproszeni są jednak wszyscy i na wszystkie spotkania – również jeśli mają jakieś niewygodne pytania. Nasz wydawca podkreśla, że dla niego najważniejsze jest, by porozmawiać z Mieszkańcami, poznać ich oraz ich zdanie oraz pomysły dotyczące spraw gminy.

Co istotne – wszystkie spotkania zostały już oficjalnie zgłoszone, jako zgromadzenia publiczne – odbywają się więc pod ochroną.

Media tymczasem informują o poprzednim spotkaniu „Pod Dębem”.

Przeczytajcie sami:
41 Comments

  • Najpoważniejsza jak dotąd awaria Systemu Rejestrów Państwowych została usunieta w 3 godziny 😉 Wszystko już działa NORMALNIE!
   Robert Roj potrzebował 17 godzin na poinformowanie mieszkańców o groźnym dla zdrowia a nawet życia mieszkańsców skażeniu wodociągu!
   Nawet dziecko wie, że systemy komputerowe mają to do siebie, że są bardzo przydatne i bardzo ułatwiają życie, ale niestety czasem płatają takie przykre niespodzianki.
   Tych, którzy na tym ucierpieli pozostaje serdecznie przeprosić!
   PRZEPRASZAM!

   • epuap – to straszne dziadostwo, mało intuicyjne i toporne – jak nie z tego wieku. Pomylisz się z hasłem blokuje cię, zmieniasz hasło nadal jesteś zblokowany. Integracja tego z ZIP to już totalna porażka !!! 2 dzień z tym syfem walczę i ciągłe błędy, chyba chodzi o to żeby zrezygnować… Podchodzę do tego już któryś raz i w myślach przeklinam. Student za flaszkę bardziej przyjazny system stworzy.

   • Błąd operacji
    Podany operator nie istnieje w systemie, nie posiada uprawnień do wybranej opcji
    lub nie wyraził zgody na logowanie się wybraną metodą.
    Jeżeli już posiadasz konto w ZIP, a chcesz logować się za pomocą Profilu Zaufanego, zaloguj się loginem i hasłem do systemu ZIP, w ustawieniach systemu w sekcji „Zgody” pozycja Zgoda na uwierzytelnianie z wykorzystaniem Profilu Zaufanego,
    zmień opcję na „TAK”.

    Już sam nie wiem czy śmiać się czy płakać

  • Najpoważniejsza jak dotąd awaria Systemu Rejestrów Państwowych została usunięta w 3 godziny 😉
   Robert Roj potrzebował 17 godzin na poinformowanie mieszkańców o groźnym dla zdrowia a nawet życia mieszkańsców skażeniu wodociągu!
   Porównujemy dalej?

 1. Witam.malo ważne jest kto obejmie stanowisko wójta bo długów jest do spłaty na kolejne 20 lat, a budrzet gminy jest jaki jest. Nie robi się nic żeby utworzyć strefę ekonomiczną na której budrzet można podnieść. A oszczędności trzeba zacząć od masowych zwolnień i cięć zarobków całej gminy .

 2. Dziwnym trafem nie obrywa się tylko byłemu wójtowi, tylko on jest krystaliczny ??? wszyscy wiedzą po co ta szpoka i kto za tobą stoi.

 3. Ha ha ha , wiem jak się nosi marynarki aby wyglądać elegancko ELEGANCKO. […] Sorry przytoczyłam wygląd wójta,jak Swoim wyglądem reprezentuje Naszą gminę. tylko dla tych co widzą nogę na ławce p. Manysa.

 4. Czepiacie się p.Manys że oparł nogę o ławkę. Już straci szacunek. Popatrz i skomentuj p. Roja, jak wygląda. Zawsze w wymiętej marynarce , zapięta na jeden guzik a muskel wójtowski wystaje mu jak Kubusiowi Puchatkowi.Czym On się reprezentuje?

   • Ja bym się kłócił i bym takiego mandatu zwyczajnie nie przyjął! W razie czego w demokratycznym państwie od oceny są sądy!
    Od razu informuję – nie mam zamiaru zmieniać sposobu siadania na ławce! 😉

  • Mam nadzieję, że w Łapanowie nie ma żadnej „instrukcji” siadania pod Dębem, „regulaminu” używania ławki, ani NICZEGO równie ABSURDALNEGO… 😉
   Wolałbym chyba mieć SOLIDNĄ instrukcję powiadamiania kryzysowego! A przykład skażenia wodociągu pokazał chyba, że takiej niestety nie ma!
   Mogę powiedzieć tyle – gdy u mnie na osiedlu pewien administrator wpadł kiedyś na pomysł, by swtorzyć regulamin… używania klatki, błyskawicznie mu wytłumaczono, że chyba, powiedzmy, oszalał! I niebawem tego administratora zwyczajnie nie było 🙂
   No więc TAK, ludziom wolno siedzieć na publicznej ławce tak jak im się żywnie podoba! Oczywiście pod warunkiem, że jej nie niszczą!

 5. No to spotkanie w rynku pod Dębem to szczyt złośliwości w stosunku do Roja przecież ten chłop znowu w poniedziałek tak jak ostatnio będzie przeglądał monitoring kto ośmielił się pojawić na spotkaniu z Manysem.

  • Każdy kto mnie zna, ten wie – nie mam w sobie ani krzty złoślowości 😉
   A serio… Jestem przekonany, że Pan Wójt ma naprawdę ważniejsze zajęcia, niż śledzenie po monitoringu kto gadał z Manysem 😉

   • Wporządku. Wiem że nie złośliwość tylko prowokacja Jednakże dla Roja ten rok był wyjątkowo ciężki boi się chłopisko wszystkiego i naprawdę śledził ostatnio nagrania z monitoringu ,to jest bardzo dobrze niech chłop wie iuż niespełniwszy oczekiwań trzeba się pomału pakować. A nawet obecnie nas zlekceważył utrzymując w tajemnicy sprzedaż gminnego lasu w kobylcu Jak myślicie kto go kupi ???. Pozdrawiam.

    • Oczywiście wiesz, że ten komentarz ma śmiertelnie poważne znaczenie… Bo poruszasz bardzo POWAŻNY problem – sprzedaż lasu! Owszem, też czekam na informacje: co to za las, dlaczego w takim trybie, dlaczego tej informacji ciągle nie ma… Jakieś dziwne sesje rady gminy, jakies dziwne uchwały… Ciekawa przy tym jest plotka, że obecny wójt nie ma zamiaru kandydować, bo sytuacja gminy jest dużo poważniejsza, niż to powszechnie wiadomo…
     Coś mi tu śmierdzi, co nie?
     Jedno mogę obiecać – ludzie DOWIEDZĄ się, co to za pomysł z tym lasem…

     • Czy nie będzie chciał lub czy nie będzie mógł i tak skutek będzie ten sam. Zaś z lasem jest podobnie jak z działkami w Łapanowie( osiedle domków). Ale przecież o wszystkim już wiesz tylko chcesz by to ludzie pisząc więzy zrywali. Pozdrawiam.

 6. Właśnie zastanawiałem się, czy zawisła jakaś „analogowa” informacja o tych spotkaniach dla ludzi nie korzystających z sieci. Byłoby to z korzyścią dla wszystkich.

  • Bardzo dziękuję – cenna uwaga!
   W mojej ocenie Łapanów właśnie przechodzi ze świata analogowego do cyfrowego. Na szczęście brak analogowej informacji nie przeszkodził na szczęście ostatnio w tym, by w spotkaniu uczetniczyły również starsze osoby – za im serdecznie dziękuję!
   Ale uwaga oczywiście jest cenna!
   „Analogowa” informacja też oczywiście będzie – pod warunkiem, że dojdzie do kampanii 😉

 7. Witam. Paradoksalnie to może być łatwa wygrana gdyż Roj startował nie będzie … . Ale zadanie będzie trudniejsze albowiem sytuacja Gminy jest jeszcze gorsza niż ogólnie wiadomo.

  • Szok i niedowierzanie to może być dopiero jesienią 😉
   A na razie mamy lato 😉
   Zapraszam Cię na spotkania!
   CU

   • Wszystko OK jestem za ale rozmowa z mieszkańcami i Twoje podejście,zobacz jak siedzisz na ławce pod Dębem ludzie nie będą mieć do Ciebie szacunku musisz poprawić swój styl bycia jeżeli chcesz zostać WÓJTEM!!!

    • Tu masz racje „Anonimie”. Kolejna uwaga tu pewne skróty np: „BTW”, „CU” używane przez Pana (zrozumiałe, ale czy przez wszystkich???, odsyłanie do portali społecznościowych, których „normalny człowiek” bez posiadania konta nie może przeglądać. Wiem, rozumiem, XXI wiek!!!. (ALE, NIE KAŻDY MUSI BYĆ NIEWOLNIKIEM INTERNETU, MOŻNA ŻYĆ RZECZYWISTOŚCIĄ), ludzie głosują „nogami”, muszą ruszyć cztery litery i pójść do wyborów. Ci wszyscy którzy siedzą sobie wygodnie przy swoich komputerach, komentują, wyrażają swoje opinie, nawet w 30% nie ruszą tyłków, i niestety wiem co pisze…

     • Cenna uwaga – wielkie podziękowania!
      Tak, masz 100 proc. racji!
      Może tego jeszcze nie widać, ale Łapanów już teraz jest nowoczesną gminą. Trzeba tylko stworzyć lepsze warunki młodym ludziom do rozwoju. Może stąd ten looz 😉
      Ale tak, mam świadomość, że ludzie głosują nogami 😉

    • Nie dajmy się zwariować i nie czepiajmy się byleby się czepiać. Siedział tak żeby go wszyscy widzielo i słyszeli co ma do powiedzenia. Co miałsobie podest przynieść? Ludzie no bądźcie poważni ale nie bądźcie sztuwni na siłę. Ja tam nie poczułem się obrażony.

    • Bardzo dziękuję za troskę o mój wizerunek 😉
     Nie chcę powiedzieć, że sam o niego najlepiej zadbam, ale na pewno nie będę gogusiem w garniturku (który zazwyczaj źle leży)

     • P.Manys nie jestem nastolatka i mnie tam nie przeszkadza czy pan ma dres czy krótkie spodnie…ważne co pan ma do powiedzenia i do zaoferowania,kazdy normalny człowiek wie czy będzie Pan wojtem czy kto inny stanowisko wojta jest nie do pozazdroszczenia,poniewaz tak zadluzonej gminy nie ma w całej Malopolsce..to jest scheda po Kuligu i szybko gmina się z tego nie wyplacze….ale Panu zycze powodzenia…

Komentowanie jest wyłączone.