Nowy sekretarz będzie z wewnątrz urzędu gminy?

Nowy sekretarz Gminy Łapanów będzie z wewnątrz urzędu gminy – tak wynika z naszych informacji. Kto nim będzie?

Tego nie wiemy. Nie mamy też informacji czy po odejściu do powiatu dotychczasowego sekretarza, Tadeusza Białki na stanowisko po nim będzie konkurs.

I na tym byłby koniec dobrych informacji dla ludzi, którzy pracują w gminie. Musza się bowiem spodziewać, że w najbliższym czasie część osób po prostu straci pracę.

Urząd Gminy jak dotąd nie ucierpiał na programie oszczędnościowy zaaplikowanym przez RIO. Ucierpiał już wójt, którego zarobki spadły o 10 proc. Ucierpiały kluby sportowe, które niemal z dnia na dzień zostały bez grosza na działalność. Zaczynają cierpieć mieszkańcy – w gminie zostało wyłączone oświetlenie. Lada moment mieszkańców czeka gigantyczna podwyżka opłat za ścieki.

A urząd nic. Podobnie jak radni. Ich do tej pory oszczędności nie dotknęły. Ten czas się kończy!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
24 Comments

 1. Już prawie wszystko jest sprzedane albo zastawione. Na ten majątek pracowały pokolenia. Żadnych więcej sprzedaży czy uwłaszczenia się ręce precz od wodociągów żadnych spółek.

 2. Prawie na pewno radnym udało się wyperswadować wójtowi chęć utworzenia spółki by ją następnie połowicznie odsprzedać i to wielka chwała dla naszych radnych że wzięli sprawy w swoje ręce i powstrzymali zapędy wójta. Nie wyobrażam sobie żeby wodociągi czy też oczyszczalnię zakupiła na przykład ubojnia wtedy dopiero byłaby jazda na koszt mieszkańców.

 3. Paszkot miał objąć funkcję kierownika Gminnego Zakładu Komunalnego bez jakiegokolwiek konkursu tylko że wobec jego postępowania tegoż konkursu nie uda się już uniknąć Ale to on już jest sam sobie winny. Zaś po przekształceniu na spółkę i tak zakład zostanie połowicznie odsprzedany w prywatne ręce. Moim zdaniem dla dobra mieszkańców strategiczna jednostka nie powinna być prywatyzowana. Pozdrawiam.

 4. Jeśli chodzi o Paszkota to wójt oficjalnie 11 lutego na zebraniu pracowników oświadczył iż kierownikiem gzk do końca roku pozostaje Paszkot bez konkursu Natomiast w przyszłym roku GZK ma być przekształcone w spółkę i to był oficjalny komunikat wójta tylko że Paszkot narób głupot zrobił przysługę właścicielom ubojni przed samym procesem ale to już wszyscy wiedzą i narobiło się Wielkiego szumu i paszkot obecnie jest niedostępny przebywa za granicą. Mamy nadzieję że Paszkot na poniedziałkową rozprawę Gdzie jest wezwany wróci tyle.

  • To że Wójt chce żeby Paszkot był to jest jego opinia. Ale czy Paszkot chce? Nie bez powodu będzie zaraz konkurs na kierownika GZK. Życzę powodzenia w konkursie. Wszyscy mają szansę się wykazać.

 5. NADAJECIE NA RADNYCH A KTO WAS STRTOWAŁ W WYBORACH TERAZ CZY CZTERY LATA TEMU. KAZDY SIE MÓGŁ WYKAZAC SPRÓBOWAĆ. ALE NIE LEPIEJ NIE STARTOWAĆ NIE ISC NA WYBORY NIE GŁOSOWAĆ ALE NARZEKAĆ 🙂
  ALE TO NIE JEST SMIESZNE.
  WYBORY WYGRALI LUDZIE KTÓRZY ROBILI ILE TYLKO MOGLI DLA SWOJEJ WSI STARALI SIE I TO BARDZO ALE NIE OZNACZA TO ZE W KONTEKSCIE GMINY SA SUPER ALE W SWOICH WIOSKACH MAJA POPARCIE WSRÓD SWOICH MIESZKAŃCÓW.

 6. Szanowna Rado tym razem Proszę dopilnować naszego dwulicowego wójta żeby zorganizował solidnym uczciwy konkurs na stanowisko kierownika po Paszkocie albo wiem jak pokazało życie omijanie konkursu gminnym GZK źle się dla mieszkańców kończę pozdrawiam.

 7. Niepo-radni to przecież święte krowy gminy, jakże można by nawet pomyśleć panie Karolu o cięciach. Myślę że za tak wybitny tok rozumowania RG to należy im się podwyżka, minimum o 500%

 8. Witam. Sekretarz to porządny człowiek Szkoda że odchodzi natomiast kierownika Paszkota nie będziemy żałować po jego odejściu zGZK następny tym razem będzie z konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.