Nowy Naczelnik Wydziału Prewencji

Asp. sztab. Krzysztof Drzewniak z dniem 15.12.2016 roku został mianowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Bochni na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Dotychczasowy naczelnik asp. sztab. Tadeusz Janiczek po 32 latach służby w mundurze przechodzi na zasłużoną emeryturę. Komendant w obecności policjantek i policjantów wydziału prewencji podziękował ustępującemu naczelnikowi za wytrwałą i ciężką służbę, której jakość odzwierciedlała się w pracy całego wydziału.

Asp. sztab. Krzysztof Drzewniak przyjął się do służby w Policji w 1999 roku, rozpoczynając ją w Oddziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Do bocheńskiej komendy przeniósł się w 2006 roku, gdzie został policjantem Wydziału Prewencji. W 2007 roku został policjantem Wydziału Ruchu Drogowego, gdzie zajmował się prowadzeniem spraw związanych z przestępstwami i wykroczeniami w ruchu drogowym. W 2011 roku te same obowiązki pełnił już jako detektyw Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KPP w Bochni, a od 2012 roku został asystentem Wydziału Sztab Policji KPP w Bochni. W 2013 roku Komendant Powiatowy Policji w Bochni mianował Krzysztofa Drzewniaka kierownikiem Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu, a po roku ponownie skierował aspiranta do KPP w Bochni na stanowisko specjalisty Jednoosobowego Stanowiska ds. Zarządzania Kryzysowego Wydziału Sztab Policji.

Funkcja naczelnika wydziału i związane z nią wyzwania aspirantowi sztabowemu Drzewniakowi nie są obce, gdyż od października 2014 roku do marca 2015 roku pełnił obowiązki naczelnika Wydziału Sztab Policji zdobywając bezcenne doświadczenie w tym kierunku.

Źródło: KPP w Bochni

Redakcja życzy nowemu Naczelnikowi jak najmniej pracy.
4 Comments

  1. a ilu innych dobrych policjantów odeszło, bo nie pasowało do tego układu? Jacek dalej będzie od czarnej roboty. A śmietanke spija ktoś inny. Że też Kraków na to patrzy ze spokojem. Pozdrawiam normalnych policjantów.

  2. Żenada Panowie, żenada 1 mafia w Polsce to Kler…Druga to policja i to znacznie gorsza bo o charakterze zbrojnym układy układziki znajomości nic innego się tam nie liczy mimo upływu lat i tylu zmian nadal układ pozostaje ten sam. Masz znajomości układy i tatę lub wujka w Policji to masz stanowisko nie masz to jak to powiedział znajomy policjant „wycierasz krawężniki” Panie Komendancie jak długo jeszcze pytamy jak długo ……….

  3. Haha a ja już myślałem, że za rządów Komendanta skończą się koneksje rodzinne nepotyzm itd …… ale jednak jak widać jest on też jest pionkiem na szachownicy. W KPP Bochnia jest wiele, wiele innych osób o znacznie lepszym wykształceniu, doświadczeniu zawodowym i kwalifikacjach na to stanowisko (co z zastępcą naczelnika hm pracował jeszcze wtedy kiedy mianowana osoba chodziła do podstawówki …….) Ale niestety wujek Marek pewnie pomógł zdobyć stanowisko (zainteresowani pewnie wiedzą o co chodzi Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.