Nocna kolizja drogowa

Nocna kolizja drogowa.
W dniu 12.01.2018 r. o godz. 23:21 jednostka OSP Nowe Brzesko została zadysponowana przez SKKP w Proszowicach do Kolizji w miejscowości Hebdów na DK 79. Na miejscu stwierdzono że pojazd uderzył w betonowy słup na łuku drogi oraz prawdopodobnie dachował. Pojazd zastano na kołach. Osobie poszkodowanej udzielono pierwszej pomocy w ramach KPP.Pojazdem puruszał się tylko kierujący który został zabrany do szpitala przez ZRM z pow. wielickiego Pojazd sprawdzono pod wzgledem zagrożeń.W działaniach udział brały:
– SLRt Fiat Ducato – OSP KSRG Nowe Brzesko
– GBARt 2,5/20 Renault Midlum – JRG Proszowice
– KPP Proszowice – Wydział ruchu drogowego
– ZRM typu S – pow. wielicki

Artykuł pochodzi z serwisu OSP Nowe Brzesko
5 Comments

  1. Gdzie w Łapanowie macie redakcję? Bo chyba mocno ukrytą bo dużo się dzieje więc czas wyjść i popisać o swoim podwórku 🙂

    • Szanowny Swojaku, dzięki za komentarze 🙂 Weźmiemy je pod uwagę! Pozwól jednak, że to my będziemy decydować o stronie redakcyjnej portalu – uwzględniamy przy tym zdanie i zainteresowania szerszej grupy odbiorców 😉 Gdzie jest nasza redakcja? Generalnie w chmurze 😉 Czasy wielkich redakcji z newsroomami odeszły w przeszłość jakieś pięć-sześć lat temu. Nasza redakcja spokojnie mieści się w komputerach i bardzo dobrze się tam czuje 🙂 Ale kontakt z nami jest nieustannie – przez maila: kontakt@mojlapanow.pl Jeśli masz jakieś ciekawe tematy, którymi powinniśmy się zająć – pisz śmiało. Chętnie sie tym zajmiemy. jeśli przyslesz nam jakiś tekst o sprawie, która Twoim zdaniem jest ciekawa i ważna – opublikujemy 🙂 Generalnie nasza redakcja wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=VfWf3tT5MKs a nasza chmura jest tu: http://www.polcom.com.pl/datacenter
      Pozdrawiamy 🙂

  2. Droga redakcjo wyjdźcie w teren tak dużo się dzieje a Wy nam tu oczy zalewacie jakimiś wydarzeniami z sąsiednich powiatów. Gdzie Wy jesteście w tym Łapanowie bo czasami mam wrażenie jakbyście ten portal prowadzili będąc parę set km od Łapanowa.

  3. Mój Łapanowie, ze szczególnym akcentem na „ŁAPANOWIE”,może czas już zaprzestać umieszczania informacji spoza naszego terenu, a nawet powiatu?
    Nas naprawdę nie interesuje w jakiej akcji uczestniczyła jednostka OSP Nowe Brzesko. Gdyby to był jakiś News o wymiarze ogólnopolskim, czy wojewódzkim to rozumiem, ale w tym przypadku? Toż na terenie ościennych gmin też się coś ciekawego dzieje, a nikt o tym nie informuje, bo i po co. Niechże Mój Łapanów zajmie się Łapanowszczyzną, a wystarczy.

Komentowanie jest wyłączone.