No wreszcie… Dyrektorka pełną gębą!

Fot. Fb Wioletta Nowojowska

No wreszcie… Dyrektorka pełną gębą!

Od 1 stycznia dyrektorem Centrum Kultury Gminy Łapanów zostaje wreszcie pani Wiola Nowojowska! Andrzej Śliwa podpisał jej powołanie! Na razie do końca lutego 2023 roku.

Pani Wiola kieruje już Centrum Kultury od prawie roku. Do tej pory nie była jednak dyrektorem pełną gębą. Poprzedni wójt powierzył jej tylko pełnienie tych obowiązków po odejściu poprzedniego dyrektora, Michała Paszkota na emeryturę.

Pani Wiola od razu dała się jednak poznać, jako właściwa osoba na właściwym miejscu! Centrum Kultury odżyło. Zniknęli z niego naciągacze spod znaku hipersonicznych garnków i cudownych pościeli, a w Łapanowie co rusz odbywają się doskonałe imprezy na najwyższym poziomie! Nagle się okazało, że przy tym samym budżecie MOŻNA!

Teraz pani dyrektor Wiola będzie sobie mogła pozwolić na jeszcze więcej 😉 GRATULUJEMY!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:




15 Comments

  1. A te „doskonałe imprezy na najwyższym poziomie”, które w Łapanowie odbywają się teraz podobno „co rusz”, to gdzie i kiedy się odbywają, bo jakoś nie zauważyłam?

  2. dobre zmiany to zobaczymy, Pani Wiola na razie tylko przytakuje, słodzi i śpiewa w chórze, wg mnie Dyrektor takiej placówki nie powinien uczestniczyć w teatrach na scenie, tylko planować, pomagać, załatwiać, i być wyczytywanym na listach do podziękowania. chcecie mi powiedzieć że chór jest traktowany na równi z innymi, gdy sama Pani Dyrektor w nim śpiewa?

  3. Wnioskował o przeniesienie? Dlatego też zawiesił Kabaret? Panie Piotrze proszę pochwalić się takim dokumentem. Dopiero uwierzę.

  4. czy dobry wybór to ocenimy. pierwsze decyzje podejmowane są trochę dziwne, jak na przykład przeniesienie lubianego przez młodzież zaslóżonego dla DK w Łapanowie Pana Piotrka do Tarnawy (Tarnawa zyskała), a Łapanów na pewno straci.

  5. Gratuluję Pani Wiolettcie Nowojowskiej Życzę Pani sukcesów i spełnienia, a sobie ciekawych imprez i projektów kulturalnych. Pozdrawiam

Komentowanie jest wyłączone.