No to przewodnicząca dała czadu!

Fot. Fb @gminalapanow

Celina Jacewicz dała czadu! Nadzwyczajna sesja i… Niespodzianka!

Przewodnicząca dała czadu!

Czujcie się zaproszeni na tę sesję!

W kampanii wyborczej wójt Śliwa wiele mówił o otwartości. Po pól roku rządzenia niewiele zostało z tych obietnic. Tym razem to Celina Jacewicz dała czadu!

Przewodnicząca zwołała nadzwyczajną sesję na czwartek (13.06) na godz. 11.00. Miejsce to jak zwykle sala widowiskowa Centrum Kultury Gminy Łapanów. Ale…

Jedna rzecz wygląda zupełnie inaczej!

Dotąd na stronie gminy ukazywały się normalne ogłoszenia. Ot, zwołuję sesję… Nikt się tym nie interesował… Tym razem jest inaczej!

Na stronie jest jedynie informacja o sesji i… Link… Ten z kolei prowadzi do… Zaproszenia na sesję! Co więcej, z możliwością wpisania swojego nazwiska! 😉

Wpisujemy, idziemy!

Porządek obrad i bogaty, i ciekawy! M.in.

  • zaskarżenie uchwały RIO o odrzuceniu planu naprawczego
  • zmiany w budżecie
  • podwyżki
  • skarga na działalność dyrektora szkoły w Sobolowie

Drukujemy, wpisujemy swoje nazwisko, idziemy! 😉

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
12 Comments

  1. A ja zawsze lubiłem Panie przewodniczącą. Wie ktoś może kogo wybrali w konkursie na kierownika GZK. Oraz na jakie pobory może liczyć w porównaniu z zarobkami Paszkota owymi ośmioma tysiącami?.

  2. Podnieść opłatę za ścieki 10 krotnie w ubojni i już jest oszczędność i zysk dla gminy. Tyle lat czerpali zysk kosztem naszego zdrowia – pora ponieść realne konsekwencje !!!

    • Teraz się dało bez pyskówki uchwalìć zdjęcie dopłaty do ścieków pomimo odrzucenia planu naprawczego, a wcześniej zasłanianie się nie rozpatrzonym planem i pyskówka, żeby tylko zgnębić Wójta, ludzie widzą o co w tym chodzi… Plan naprawczy wymaga poprawy w szczególności powrotu do reformy oświaty, gzk i obwodów szkół, bez tego to tylko pudrowanie i stagnacja!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.