Nielegalny zlot w Łapanowie? Czy policja o tym wie?

Fot. Pixabay
1.6
(44)

Na Facebooku występują, jako Terror Night Drivers. Właśnie skrzykują się właśnie na nielegalny zlot i wyścigi w Łapanowie.

Czy w Łapanowie dochodzi do nielegalnych wyścigów? Wygląda na to, że tak. Zwolennicy nielegalnych wyścigów skrzykują się właśnie na Facebooku na zlot w Łapanowie. Czy Policja o tym wie?

Terror Night Drivers, którzy organizują wydarzenie piszą o sobie na Facebooku, że będą organizować nocne nielegalne spotkania. Ich najnowszy pomysł to zlot w Łapanowie.

Wszystko ma się odbyć w sobotę, 23 listopada od 22.00 do 2 w nocy. Wydarzenie, którym interesuje się na Facebooku już ponad 400 osób, a ponad 60 deklaruje, że weźmie w nim udział ma się odbyć na placu targowym. Miejsce spotkania organizatorzy wyznaczyli na parkingu obok kościoła oraz właśnie na placu targowym.

Z naszych informacji wynika, że policja już się interesuje tym wydarzeniem.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 1.6 / 5. Głosy: 44

Oceń jako pierwszy!
8 Comments

 1. Dokładnie zgadzam się parę lat temu kjs y w lapanowie młodzi ludzie mogli wystartować sprawdzić się na zamkniętej drodze wszystko umarło teraz wyzywają się na drogach i czyja to jest wina teraz sensacja zlot samochodowy takie złoty były i będą

 2. … policja powinna być ale do zabezpieczenia ulic w łapanowie. W dobie ciągle rozwijającej się motoryzacji powinniśmy umożliwić młodym ludziom takie spotkania. Może w innych porach niż środek nocy ,ale popieram takie zloty. To młodzi ludzie którzy mają pasję, posiadają umiejętności mechaniczne niejednokrotnie lepsze od lokalnych mechaników a o swoje „INNE” samochody dbają jak „nikt” oczywiście w miarę możliwości finansowych. Czy się scigają? Wydaje mi się, że NIE. Na placu ??? Mogą ewentualnie pokazać trochę drifftu. Wbijcie link i popatrzcie na zdolności młodych https://pl-pl.facebook.com/jasborawski/ zobaczcie jakie mają wparcie. Plac może i nie jest dobrym miejscem do takich imprez , ale gdzie. w Małopolsce mamy jeden tor Motopark kraków ,ale tam trzeba mieć portfel bez dna :)) Pamiętacie jak nasz mistrz Janusz organizował pokazy swoich umiejętności, można było usiąść w fotelu obok i pokonać z nim odcinek Kobylec-Klęczana. Zamykano drogę w popołudniową niedzielę i jazda. Niesamowite przeżycie !!! Dało się!

  • Słucham? Owszem, pełna zgoda, ale w cywilizowanych warunkach. Czyli stosowne zgłoszenie, zabezpieczenie itd…
   Otwarte deklarowanie, że organizuje się „nielegalne” zloty? Co to jest? W nocy? O co tu chodzi? Gdzie my żyjemy?

   • To nie jest aprobata nocnego scigania …czytaj WAŚĆ ze zrozumieniem. „policja powinna być „, „umożliwić – inaczej stwożyć waurnki”, „w innych porach niż środek nocy”, „Zamykano drogę” , i na koniec „Dało się”

    zamknijmy młodych w domach, dajmy im komputery, smartfony, konsole, będzie lepiej:)

    Koniec tematu bo budzi to negatywne emocje.

Komentowanie jest wyłączone.