[NIEDOWIERZANIE] Mamy dane, ile władze wydały na siebie przez ostatnie 4 lata

Fot. Pixabay

Niebawem opublikujemy te szokujące informacje! Dane, ile władze wydały na siebie przez ostatnie 4 lata robią wrażenie. Szczególnie w kontekście dokonań!

Niedawno zapytaliśmy gminę, ile przez ostatnie cztery lata mieszkańcy zapłacili na diety poszczególnych radnych? Dostaliśmy już odpowiedź. Kwoty porażają.

Jeden z przykładów. Przewodniczaca Rady Gminy, Celina Jacewicz. Na jej diety przez ostatnie cztery lata poszło… prawie 56 tys. zł.

To tylko jedna z szokujących cyfr.

Więcej wkrótce! TYLKO u nas.

 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
29 Comments

 1. To fakt, takiego polityka nie mieliśmy. Przewodnicząca Jacewicz jest od brudnej roboty. To ona na własnych barach wciągnęła kolegę Roja ponownie na szczyt partii, z której wyleciał. A może sama Radna zabierze głos?

 2. Panini przewodnicząca to najlepsza radna w Łpanowie redaktor jej nie lubi bo go ograła na wszelkie sposoby. Ma pojecie o polityce i wie gdzie uderzyć. A mój łapanów moze sobietylko ponarzekać

  • Skoro Jacewicz to najlepsza radna to dlaczego została na poziomie 0, gdy kolega Patalita przeskoczył na poziom 1? Bystrzejszy by zabłysnąć na salonach to pewne. Mniej jadliwy to fakt. Ludzi po kątach nie ustawiał i może ktoś się zlituje tym samym na niego zagłosuje. Jacewiczce zostały korale czerwone i dana moja dana…

    • W tej gminie nikt nie powinien mieć wątpliwości, że cwana wuefistka nie ma pomysłu na rozwój jak dać impuls gospodarczy gminie, by ludziom żyło się spokojnie i dostatnio. Potrafi w mistrzowski sposób eliminować wszystkich tych co jej staną na drodze. Tam gdzie jest potrzebna ludziom nigdy jej nie ma.
     Jak ona rozdaje karty to jaki diabel nie pokusiła się o zamianę z kolegą Rojem miejscami. A tak ani to powiat, ani stołek wójta na nią nie czeka.

  • Np: oficjalna strona gminy łapanów, organizacja dnia dziecka, zajęcia w ferie, działalność stowarzyszenia „Nasz Kamyk”. Wszystko można odszukać.

   • Barwo TY!Promujesz zatem działalność radnego Krzysztofa Kluby. Nie można było tak od razu-:))Solidarność Przysiółka Brawo TY!

    • Pan AndrzejS nikogo nie promuje ale zna prawdę bo do Kamyka na Mikołaja przyszło ponad 60 dzieci, ludzie stali w korytarzu bo się nie mieścili w Świetlicy.Wszyscy w Kamyku wiedzą, kto zaprosił Świętego Mikołaja, to porządni ludzie i napewno tym nie będą się chwalić. Skoro już jednego Pan wymienił. To go Pan promuje.

     • Kiedyś tak bywało, że dobro czyniono po cichu bez rozgłosu. Dziś w dobie cwaniactwa, rywalizacji, pozerstwa, robienia wszystkiego na pokaz potrzeba świadectw takich osób jak radny Kluba. Byśmy nie żyli w przedświadczeniu…”Dobrze, że dobro jeszcze oddycha”

 3. Dobrze, że mają po 400 zł.jako matka dziecka niepełnosprawnego sama kilka razy otrzymałam całą dietę na leki od jednego z radnych i tak te pieniądze poszły by na długi. Wiem od znajomych, żę radni z diet robią dla dzieci imprezy. Opowiadanie przez jednego z kandydatów na Wójta, że obniży diety Radnym to kłamstwo bo Rada Gminy ustala diety Radnych i Sołtysów oraz pensję dla Wójta.

Komentowanie jest wyłączone.