Nie poddadzą się skubańcy! Będą kandydować!

Rozpoczęła się dramatyczna walka z czasem dwóch potencjalnych kandydatów na radnych, którzy mimo rezygnacji Manysa chcą kandydować na radnych!

– Chłopaki mają pełne moje wsparcie! Są niesamowici! – podkreśla nasz wydawca.

Bohaterzy to Jarek Węglarz z Ubrzeży, znany wszystkim „Hetman” i Łukasz „Mikrocar” Zatorski z Sobolowa.

Po rezygnacji Manysa i „koszu” od Andrzeja Śliwy, który ich zwyczajnie i bez klasy zignorował postanowili się nie poddawać i walcyć dalej o kandydowanie do Rady Gminy!

– Albo teraz, albo dopiero za pięć lat. Nie ma, że się nie da! – mówi jeden z nich.

Drugi w tej weekend ma wesele, ale też nie myśli składać broni!

– I będzie „cycuś”… Damy radę! – pisze.

Chłopaki chcą poruszyć młodych i doprowadzić do realnej zmiany w gminie. I to mimo, że sytuacja prawna komitetu „Mój Łapanów” formalnie jest mocno skomplikowana i zostali wystawieni do wiatru przez Andrzeja Śliwę.

Jarek Węglarz

Łukasz Zatorski

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
29 Comments

 1. Cóż. Chciałem Panu tylko uświadomić, że zawiódł Pan wielu mieszkańców tą rezygnacją. Rozmawiałem z paroma. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie dobrze Pan zrobił decydując w ten sposób. Prawdopodobnie się Pan wystraszył. Gdzieś tam jestem w stanie zrozumieć. Z drugiej strony to robota dla odważnych. Nie sądzę też, że problemem było zebranie radnych skoro teraz pisze Pan, że trwa walka z czasem i „nie ma, że się nie da”.
  Może Pan przemyśli raz jeszcze skoro ma Pan taki zdeterminowany zespół i duże poparcie. Może nie jest za późno. Znowu będziemy czekać kolejne 5 lat? Bez sensu

  • Gdzie Pan,Pani Mieszkaniec był jak Pan Manys szukał kandydatów na radnych ?
   Większość hejtowała i wysmiewała.Teraz mówimy że musimy czekać 5 lat,tylko ciekawe czy gmina przetrwa do tego czasu,albo będziemy przysiółkiem gminy Bochnia.

 2. Ostatnia deska ratunku w sytuacji jest poparcie młodych ludzi do kandydowania na Radnego oni są silni nie podadzą się chcą zmienić Łapanów, pchnąc do przodu jak widać z mediów są w tym wyjątkowi. I mogą zmienić przyszłość nie tylko gminy ale takich problemów ja w Kamyku czy w Sobolewie.

 3. Za wójta Kuliga ludzie byli przekupieni Albo zastraszeni tak jak my podwładni. Wszyscyśmy się go bali był bezwzględny jak to stary komunista. Obecnie wójt Roj pielęgnuje zastane układy byleby mieć święty spokój i za nic nie odpowiadać On woli nie dostrzegać przekrętów urzędników żeby nie musieć reagować. W takim razie pozostał Śliwa i mam nadzieję że wyciągnął wnioski z nieudanej współpracy z kuligiem więc dla mnie jest on mniejszym złem ale przynajmniej nie będzie nas zastraszał tak jak Kulig .Pozdrawiam wszystkich.

   • Masz odpowiedz .Sławomir G. z Gzk sprawa właśnie jest w Sądzie w Bochni .Więc straszysz sądem wyszłeś na sam wiesz kogo bo Redaktor bu ocenzurował.

 4. No nareszcie coś się dzieje młodzieży oby tak dalej nie poddawać się i walczyć do końca szkoda ze pana Manysa nie będzie bo jako jedyny walczyl o ta gmine i dzięki niemu wiadomo co się w gminie dzieje

 5. Otwarte umysły,odwaga i chęć niesienia zmian…nic dodać nic ująć! Brawo Panowie do Was należy przyszłość!!

 6. Kto by nie wygrał i tak nadal będzie jeden wielki chu….wszędzie.
  W sobolowie nawet nie ma głupiego placu zabaw żeby można było z dzieciakami wyjść jeden przed szkola ale zamknięty bo trzymają na lepsze czasy.
  Pewnie jak już zamkną szkołę podstawową to wtedy rozpraszają sprzet zawsze to jakiś grosz. I zróbcie coś z ta szkoła bo co jeden nauczyciel to lepszy.
  MoŻna by tak sprawdzić od czasu do czasu metody nauczania co poniektórych nauczycieli

  • Więc czas na nas sam mam dzieci wiec pomysł z placem zabaw popieram. Czas wprowadzać zmiany iść z technologią do przodu a nie stać w miejscu. Most w Kamyku to nie jedyny priorytet kolejnym musi być zasięg i dobrze wyposażona szkoła.

   • Tu przyznam Ci rację. Należy stawiać na rozwój dzieci. Dobrze wyposażona szkoła, nowoczesne narzędzia i pomoce to dziś podstawa. Ale gmina ma dziurawą kieszeń. Wójt przed samymi wyborami czaruje ile może, że coś robi A tak serio to 4 lata zmarnowane.

 7. A że tak zapytam, na kogo my,młodzi ludzie mamy głosować w wyborach, skoro wszyscy trzej kandydaci są źli, nieuczciwi, itp?

Komentowanie jest wyłączone.