Na zalewie bilety za targ czy za wędkę?

Od Pana Dariusza otrzymaliśmy taką prośbę o interwencję. Temat – bilety sprzedawane nad zalewem.

Chcialem poruszyć kwestię sprzedaży biletów za wędkowanie na zalewie – cena 10 złotych. Pomijam temat czy jest ryba, czy nie bo to było. Było to już poruszane i osoby zainteresowane wiedzą co i jak… Ale kto wydał polecenie i kazał rozpowszechniać (sprzedawać) bilety za wędkowanie do połowy czerwca wędkarzom z napisem na bilecie „OPŁATA TARGOWA”!? Dzień 29.05 (niedziela), 04.06 (sobota) i 11.06 (sobota) to tylko część biletów z taką adnotacją, jakie zakupilem i zatrzymalem dla siebie. Moje wątpliwości budzi fakt, że przecież wędkuję na akwenie wodnym, a nie na placu targowym i z tego co wiem to targ w Łapanowie jest w zupelnie inny dzień, niż sobota bądź niedziela. Jak te pieniądze będą rozliczane? Czy gmina podciągnie je pod utarg ze sprzedanych biletów na targu? Jeśli tak, to niby dlaczego? Jak można sprzedawać oplatę targową jako bilet pozwalający na wedkowanie? bardzo prosze o interwencję.

Przesyłamy ten list Pana Dariusza do Gminy z prośbą o ustosunkowanie. Kiedy otrzymamy odpowiedź, będziemy Was informować.

fot. pixabay
8 Comments

    • co do opłat parkingowych w sobote na parkingach to jestem za wole zapłacic złotówke i miec auto pod sklepem . niz zeby ludzie zostawiali auta na parkingu i jechali do pracy busem zajmując miejsce na caly dzien jak to dawniej było a ja musiałbym parkować auto koło koscioła

Komentowanie jest wyłączone.