Możecie być DUMNI!

3
(2)

Możecie być DUMNI! Dziękujemy!

Pomaleńku nasza ”wspólna praca dobiega końca – pisze Adam. Kochani, udało się! 🙂

Stan wyjściowy był taki:

Jest rodzina w gminie Lapanów – małopolskie która potrzebuje naszej wielkiej pomocy. Rodzina ta boryka się z ogromnymi problemami zdrowotnymi – Mama Agata – wychowująca samotnie 13-letniego Syna – ma glejaka, który spowodował że w tym momencie jest sparaliżowana lewostronnie i nie jest w stanie pracować a nawet poruszać się samodzielnie bez osób trzecich. Choroba to nie jedyny problem – mimo wcześniejszej pracy w domu Agata nie ma łazienki, ubikacji ani bieżącej wody. Potrzebne są środki, by ułatwić funkcjonowanie. Rodzina zwracała się z prośbą do miejscowego GOPS – bez większego echa… A tutaj liczy się czas, niepełnosprawność postępuje, nadchodzi zima i jedynym pomocnikiem jest 13-letni chłopiec… A trzeba przecież przynieść wodę ze studni do życiowych potrzeb. Dlatego zwracamy się o pomoc do ludzi dobrej woli o nawet najmniejszą wpłątę, by własnymi siłami pomóc tej rodzinie wyremontować i dostosować łazienkę do osoby niepełnosprawnej, a tym samym pozwolić im na godne życie . Z serca dziękujemy …….i pamiętajmy DOBRO POWRACA!

Wyglądało to tak:

Fot. Czytelnik

Na co zbieramy?

Remontujemy połowę domu t.j. dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, przedpokój i odbudowujemy łazienkę. W sumie to wszystko trzeba było odbudować poczawszy od elektryki. Sporo osób już nam pomogło,  ale obawiam sie że troszkę nam zabraknie na wyposażenie, chociaż wierzę że tak nie będzie – pisał Adam.

Skromnie urządzone pokoiki – sprawiają radość rodzinie. Jest ciepło i przyjemnie, a że Adaś jest tylko na weekendy w domu więc trzeba było rozłożyć prace na te ”ważne” i te które mogły „poczekać” i tym sposobem rodzina mieszka, a prace trwają… Jeszcze tylko niewielkie elementy w łazience i korytarz do wymalowania i położenia paneli, i zapraszamy na kawę wszystkich tych, którzy tak licznie wpłacali pieniążki, czy oddawali swoje meble i materiały do budowy. Brawo – dało się!

Do 07.12.2018 wpłat na konto było 40 na sumę

6.553.01 zł

Do tego Zrzutka.pl 

3.393 zł

Razem

9.946 zł

DZIĘKUJEMY!

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3 / 5. Głosy: 2

Oceń jako pierwszy!