Most w Kamyku – masakra po powodzi. Wszystko się sypie

Fot. Czytelnik
4.2
(14)

Kładka w Kamyku niemal cudem ocalała po ostatniej powodzi. Teraz to obraz nędzy i rozpaczy.

Most w Kamyku – masakra po powodzi.

Oto jak po ostatnim wezbraniu Stradomki wygląda kładka w Kamyku. To masakra! Na razie nikt się tym nie interesuje.

Kładkę niemal cudem ocalili druhowie z OSP. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na nieistniejący nowy most w Kamyku poszło już 740 tys. zł.

Poprzedni wójt, niczym Gierek, postanowił w szczerym polu budować nowy most za 8 mln zł. W najlepsze rozebrał  starą konstrukcję i wpakował pieniądze w tzw. etap I, czyli rozbiórkę starego mostu zamiast jego remontu. I to mimo, że nie miał pieniędzy. Efekt jest taki, że nie ma ani mostu, ani remontu…

Most Tysiąclecia, czyli nieistniejący most-widmo nadal nie powstał. Gmina dostała co prawda na jego odbudowę rekordową promesę, ale nie ma funduszy na wkład własny. W efekcie promesę lada dzień prawdopodobnie trzeba będzie oddać, a nowy most nie powstanie.

Pewne prace zostały jednak wykonane. W tej chwili wszystko się sypie.

Kładka w Kamyku wygląda teraz tak:

fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 4.2 / 5. Głosy: 14

Oceń jako pierwszy!
8 Comments

  1. Wielcy budowniczy roj i kluba dla kamyka wielka zguba TO JEST ICH HASŁO !! GDZIE JEST PAN KLUBA FISZUJACY SIE NOWYM MOSTEM !!!!! śmiech w Kamyku wstyd Łapanowa a co Śliwa popatrzył 10 minut na most i co nic kase brac…. Co teraz z obciażonym mostem gałeziami i konarami syfem naszej zysyfionej stradomki zupełnie jak nasza gmina !!!

  2. Witam. My też jesteśmy temu winni albowiem pozwalaliśmy by ludzie przez nas wybierani pozostawali całkowicie poza naszą kontrolą a przecież Jeśli kogoś wybieram to sprawdzam jak on się w tej roli odnajduję Jeśli zaś się Nie odnajduje to moją rolą jest cofnąć mu mandat zaufania. Roj dążył do rozebrania mostu mieszkańcy mieli dużo czasu by mu to wyperswadować i zablokować rozbiórke, nie chciało się angażować nie mają mostu . Najwyższy czas wójtów kierowników urzędników działających na szkodę interesu publicznego i prywatnego po prostu pociągnąć do odpowiedzialności finansowej. Być może wójta Roja do takiej odpowiedzialności należy pociągnąć. Z całą pewnością do takiej odpowiedzialności finansowej należy pociągnąć kierownika Górala i jego zastępce Paszkota. Obudźmy się i zacznijmy interesować się naszym majątkiem takim jak gmina a obecnie nie pozwólmy sprywatyzować wodociągów wójtowi Śliwie kierownikowi Paszkotowi do czego dążą wszelkimi metodami zostaniemy znowu oszukani przecież to są cały czas ci sami ludzie u władzy zmieniają tylko chwilowo stołki i znowu bez naszej kontroli kręcą swoje lody. Pozdrawiam.

  3. Ten most pokazuje jak wyglądały rządy Roja. Nieprzemyślane i na przekór innym by tylko jego zdanie się liczyło.

  4. Na kładce powinien wisieć ogromny baner z hasłem: ” Wielcy budowniczy Roj i Kluba to dla Kamyka totalna zguba „. Nie dziękuję i nie pozdrawiam tych szkodników .

    • I zaś impreza poświęcenie kamienia ;];] ale może żeby był bliżej głównej drogi ;] zeby go woda nie zabrała przed imprezą .Myślenie przedszkolaka jak klocki lego rozwalić, przyjdzie drugi to zbuduje ale z czego jak klocki rozwalone.

Komentowanie jest wyłączone.