MILION pekł! „Mój Łapanów” bezkonkurencyjny w okolicy!

r/r dane GA

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że kilka dni temu portal „Mój Łapanów” przekroczył właśnie MILION odsłon rocznie.

Doszło do tego po raz pierwszy w historii istnienia portalu. A działamy zaledwie od trzech i pół roku – od kwietnia 2015 roku.

Chcemy WAM za ten pierwszy MILION bardzo serdecznie podziękować – nie byłoby tego sukcesu bez WAS!

Dziś nasz, Wasz „Mój Łapanów” jest jednym z największych portali w okolicy. Jego „parametry” są nawet lepsze od największych w kraju portali horyzontalnych takich jak Onet, Wirtualna Polska czy Interia.

Milion odsłon rocznie oznacza w praktyce, że każdy z mieszkańców Gminy Łapanów, który tylko ma dostęp do Internetu statystycznie odwiedza nas co najmniej co drugi dzień! Mało tego – klika przy tym więcej, niż jeden materiał.

Traktujemy to, jako wielkie zobowiązanie, ale równocześnie wyzwanie!

Dlatego już niebawem planujemy pewne zmiany w naszym serwisie. Mocno go wzbogacimy i nieco inaczej zorganizujemy. Chcemy, by był coraz lepszy i jeszcze lepiej odpowiadał na Wasze pasje, zainteresowania i potrzeby.

Jeśli macie w tym zakresie jakieś uwagi, uważacie że czegoś brakuje, coś powinno się znaleźć na portalu, czegoś jest za dużo, albo czegoś za mało… – dajcie nam znać w komentarzach lub mailem na: kontakt@mojlapanow.pl

Jeszcze raz – serdecznie dziękujemy za ten pierwszy MILION! Mamy nadzieję, że kolejny będzie szybciej, niż się można spodziewać 🙂

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
15 Comments

 1. Przydało by się więcej informacji przydatnych dla mieszkańców np ostatnio ominęło mnie spotkanie w ramach programu Czyste powietrze. Na nudna stronę gminy nie zaglądam a na mój Łapanów często 🙂

 2. CHCIAŁEM ZWRÓCIĆ WSZYSTKIM UWAGĘ, ŻE PORTAL „NASZ ŁAPANÓW”, KTÓRY MIENIŁ SIĘ NIEZALEŻNYM MEDIUM ODKŁAMUJĄCYM MANIPULACJE KAROLA MANYSA WŁAŚNIE ROZPOCZĄŁ KAMPANIE WYBORCZĄ NA RZECZ OBECNEGO WÓJTA I PiS. TYM SAMYM WYSZŁO NA JAW Z KIM ZWIĄZANE JEST TO MEDIUM O CZYM CHYBA WSZYSCY WIEDZIELI, PORTAL „NASZ ŁAPANÓW” IDZIE TYM SAMYM W ŚLADY KRYTYKOWANEGO PORTALU „MÓJ ŁAPANÓW”. ŻAŁOSNE! PORTAL TEN BĘDZIE FOROWAŁ KANDYDATÓW ZWIĄZANYCH Z OBECNYM WÓJTEM I KANDYDATÓW PiS do powiatu. ONI CHYBA MYŚLĄ, ŻE LUDZIE TO DURNIE.

  • To się nazywa ordynarna propaganda w czystej formie 😉
   Ja byłem o to posądzany, ale looz… Dowiedziałem się przynajmniej, że jestem „kontrowersyjny”. Bo od 20 lat patrzę uważnie na publiczne pieniądze 😉 No więc jeśli czyta to ktoś od nich: tak, patrzyłem, patrzę i patrzeć będę! Daję słowo honoru!
   No więc tak, masz rację, szydło zawsze wyjdzie z wora! A wtedy żałość jest tym większa! Niestety, tak jest w ich przypadku!
   Zupełnie mnie to nie dziwi – każde zwierzę zapędzone do narożnika zaczyna kąsać. Szkoda, że tak głupio. Szkoda, bo zwierzę nie wie, że chce się mu pomóc. Najwyraźniej ma zbyt ciasny rozumek, by to pojąć… Ale… Nie mój cyrk, nie moje małpy…
   Do konkurencji, nawet żałosnej, należy mieć duży szacunek. Więc mam! To, że nie mają pojęcia o robieniu portalu, dziennikarstwie, rzetelnosci i kradną pomysły to fakt. Ale szacun! Przynajmniej się uczą 😉
   A że władze nie rozumieją, że ktoś im wreszcie patrzy na ręce, ma przy tym w nosie układy i działa, trudno. O nich to świadczy, nie o mnie! Dlaczego od trzech lat nie umieją tego przekuć w sukces? To jest zagadka! No trudno… To jest problem tych władz! Nie świadczy to niestety dobrze o nich!
   Jeśli słyszę, że dzieciaki, które się bawią w dziennikarzy nie mogą pokazać swoich prac na portalu, bo władze na to krzywo patrzą, mnie to wyłącznie ŻENUJE! Jeśli słyszę, że Pani Dyrektor szkoły (a słyszę to niestety od niej samej) nie jest zainteresowana ogólnopolskim pilotażem ważnego dla dzieciaków rozwiązania – mnie to wyłącznie ŻENUJE! Żal dzieci, tyle mogę napisać!
   Faktem jest, że z rzeczoną stroną opstnęło się o sprawę o ochronę dóbr osobistych. Przywołanie do porządku na szczęście zadziałało. Cofnęli się, bo musieli się cofnąć! Ale to nie znaczy, że procesu nie będzie. Portfolio ordynarnego naruszania dóbr osobistych mam dość bogate 😉

 3. Witam. Skoro jesteśmy tak wielkim gronem czytelników a weszliśmy w okres przedwyborczy. Chętnie bym przeczytał wywiady z radnymi tylko na temat ich programów i obietnic oczywiście bez jakichkolwiek wycieczek osobistych czy rodzinnych. Bo to co oni sami publikują jest Nader populistyczne obiecują głupoty bez możliwości ich spełnienia choćby ze względów finansowych. Jeśli któryś radny szanuję wyborców to przyjmie takie zaproszenie. Pozdrawiam

 4. dobre wiadomosci przyciądaja wielu czytelników a jak wiadomo dobra wiadomość to zła wiadomość, był kiedys taki film z agentem 007

 5. Tak trzymać. Życzę całemu zespołowi portalu sił, kreatywności, pasji i odwagi. Rozwijajcie się. Robicie kawał porządnej roboty. Pomyślności!

 6. Według mnie za dużo polityki A za mało wiadomości sportowych np mamy trzy drużyny piłkarskie w gminie co tydzień biorą udział w rozgrywkach fajnie by było poczytać jaki im poszło które miejsce zajmują itd. Komentarze na pewno by się pojawiły.

 7. Super tak trzymać. Proszę
  więcej pozytywnych artykułów zaś w trudnych sprawach Proszę podawać jak się zakończyły. I jeszcze Te relacje filmowe z sesji były fantastyczne Wiem że to wymaga czasu i obecności ale może są młodzi i zdolni miejscowi z pasją dziennikarską. Pozdrawiam serdecznie.

Komentowanie jest wyłączone.