Miało być nielegalnie i w ogóle, a tu co? Ano nico!

Fot. FB @spotted:gminalapanow
0
(0)

Miało być nielegalnie, tajnie i w ogóle… A tu co? Ano jajco!

Czyżby z nielegalnego zlotu w Łapanowie tym razem nici? No raczej… Ale, ale…

O tym, że zwolennicy nielegalnych zlotów i wyścigów samochodowych skrzykują się właśnie w Łapanowie pisaliśmy już na portalu TUTAJ.

Terror Night Drivers (tak się przedstawiają na Facebooku) piszą, że będą organizować nocne nielegalne spotkania. Ich najnowszy pomysł to zlot w Łapanowie.

Wszystko ma się odbyć w sobotę, 23 listopada od 22.00 do 2 w nocy. Wydarzenie, którym interesuje się na Facebooku już ponad 900 osób, a ponad 120 deklaruje, że weźmie w nim udział ma się odbyć na placu targowym. Miejsce spotkania organizatorzy wyznaczyli na parkingu obok kościoła oraz właśnie na placu targowym.

Z naszych informacji wynika, że wydarzenie nie jest oczywiście nigdzie oficjalnie zgłoszone. Jeśli więc dojdzie do skutku, będzie nielegalne. No, chyba, że prawie tysiąc osób zgodnie stwierdzi nagle, że o 22.00 w sobotę postanowiły akurat przyjechać do Łapanowa 😉 I akurat tak się złożyło, że wszyscy postanowili się zatrzymać na parkingu przy kościele 😉

Okazuje się jednak, że uczestnicy zlotu mogą mieć pewien problem. Otóż pusty zazwyczaj plac targowy został właśnie zamknięty na cztery spusty! Obie bramy są zamknięte. Należy się też spodziewać wzmożonej asysty policji 😉

Jednym słowem – z nielegalnego zlotu najwyraźniej nici.

Ale, ale…

Z Waszych komentarzy i gigantycznego zainteresowania imprezą wynika, że jest „rynek” na takie spotkania! Łapanów, który jest rodzinnym miastem Janusza Kuliga zaprasza! Tym bardziej, że jak wynika z naszych informacji, zwolennicy nocnych wyścigów postanowili właśnie przenieść swoje imprezy właśnie do Łapanowa.

Propozycja brzmi tak: OK, działamy, by robić w Łapanowie nocne wyścigi, pokazy draftowania itd… Ale zgodnie z prawem! Zgłaszacie imprezę, trasy są zabezpieczone i spoko się spotykacie! Co Wy na to? Działamy?

Mamy nadzieję, że wójt i policja na to pójdą… 😉

 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 0 / 5. Głosy: 0

Oceń jako pierwszy!
1 Comment

Komentowanie jest wyłączone.