Megazaskoczenie. Prawybory w Łapanowie wygrywa…

Robert Roj jest bezkonkurencyjny! Chyba, że…

Chyba, że kandydować zdecyduje się Mirosław Drożdż. Tak przynajmniej wskazują pierwsze w historii Łapanowa internetowe prawybory. TUTAJ.

Po trzech latach rządzenia i na rok przed kolejnymi wyborami obecny wójt zdecydowanie wygrywa ze swoim poprzednikiem, Janem Kuligiem. I tym razem różnica nie wynosi 26 głosów jak w 2014 roku!

Gdyby w drugiej turze wyborów mieli się ze sobą zmierzyć Roj i Kulig, z naszych prawyborów wynika, że takie starcie Roj by wygrał wyraźnie. Na 1349 głosów otrzymuje aż 800 Waszych głosów. To 59,3 proc. Kulig misiałby się zadowolić 549 głosami, co daje 40,7 proc.

Na kogo zagłosujesz?

W starciu z obecnym wójtem podobnie prezentują się szanse ewentualnego INNEGO kandydata, którego nazwiska dziś jeszcze nie znamy. Gdyby w drugiej turze wyborów wójta Roj miał się zmierzyć z kimś innym, wygrałby stosunkiem 59,9 proc. głosów do 40,1 proc.

Na kogo zagłosujesz?

Ale Robert Roj nie może być całkowicie pewny ponownego wyboru… Jest bowiem jeden kandydat, z którym zdecydowanie przegrywa. To Mirosław Drożdż.

Gdyby dziś w drugiej turze wyborów na nowego wójta miała się zmierzyć ta para, wygrałby Drożdż. Roj dostałby tylko 46,8 proc. głosów. Na Drożdża głosowałoby zaś 53,2 proc. z Was.

Na kogo zagłosujesz?

Jego przewaga nad obecnym wójtem być może mogłaby być jeszcze większa, gdyby nie nagłe wycofanie sie Drożdża z prawyborów. Kiedy zaczął w głosowaniu wyraźnie zagrażać obecnemu gospodarzowi Łapanowa, poprosił o wycofanie jego nazwiska. Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

I co Wy na to wszystko?

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
11 Comments

  1. Nie boli tylko to ściema jakich mało Roj ma po wygranej jaki i Kulig ! Wystarczy posłuchać ludzi. Ludzie maja dośc Kuliga i glosowali na Roja (ja też) ale mamy dość tego syfu

  2. Myslę że to po prostu nieuczciwe zaliczać wynik Pana Drożdża, ponieważ nie wyraził chęci uczestnictwa w tej zabawie. Nadużywa Pan jego nazwiska we własnej wojence. Wiem nie powinnam być czyimś adwokatem (Przepraszam Panie M.D) ale tutaj chodzi o zwykłą uczciwość. Druga sprawa to zaliczanie wyniku częsciowego, przecież za godzinę, czy dwie mógł już prowadzić Pan Roj.Po prostu trochę uczciwiści w zwykłej zabawie.

  3. Brawo za 50-tym razem ktos ma na 5 minut lepszy wynik od Roja-hurra! Wycofuje się akurat wtedy gdy w 10 minut przybyło mu 100 głosów i nic w tym podejrzanego??? Hurraa!!!Brawo fajny macie wynik pocieszenia ale prawda jest taka że to żałosne skamlanie i ta propaganda nic wam nie daje.

Komentowanie jest wyłączone.