Chluba Łapanowa zniszczona? Zobaczcie jak wygląda zalew…

Czy Łapanowa naprawdę nie stać, by utrzymać zalew na przyzwoitym poziomie? To, co widać na tych zdjęciach to… sami oceńcie.

Masakra! Chluba Łapanowa zniszczona? Zobaczcie jak wygląda zalew! Tak wygląda dziś! Woła o pomstę do nieba, słów brakuje – to jedna z najwiekszych atrakcji turystycznych gminy!

Długi weekend, to start sezonu letniego. Ciekawe jak gmina ogarnie ten chlew do lata? Oto jak zalew wygląda teraz… Zdjęcia dostaliśmy od jednego z Czytelników.

KOMENTARZ WYDAWCY:

Szanowni Państwo,

ktoś za pilnowanie tego bierze w Urzędzie Gminy grubą kasę! Waszą! Grubszą, niż Premier tego kraju!

To, co widać na tych zdjęciach jest czystym skandalem. Syf syfów, dno dna! Osoba za to odpowiedzialna w trybie natychmiastowym powinna wylecieć na zbitą buzię z roboty! Po prostu! Tak się dzieje w cywilizowanym świecie. Bezdyskusyjnie!

Panie Wójcie, patrzy Pan spokojnie na ten chlew? Pan się zwyczajnie nie wstydzi? Pan się potem dziwi, że ma Pan skażenie wodociągu groźną dla ludzi bakterią? Naprawdę Pan to akceptuje? 

Ludzie, na litość boską, bierzecie grubą publiczną kasę za pilnowanie publicznego mienia! Co wy wyczyniacie? Gdzie jeteście? Obudźcie się ludzie! Litości!

Wydawca: Karol Manys
7 Comments

 1. Jestem mieszkancem i z tego co wiem. I obserwuję to zawsze tak to wyglada przed sezonem. Baa bywalo gorzej. Nie robcie czarnego PRu

  • do SMAGA raczej nie jesteś mieszkańcem a jeśli jesteś to twoje obserwację odbywają się przez zamknięte oczy,… od maja praktycznie zawsze zaczynał się sezon wędkarski zalew był wyczyszczony zarybiony przygotowany do sezonu więc przestań pisać głupoty i bronić reduty […]…..

  • Jesteś w błędzie nigdy nie kisili tego tyle czasu w płytkiej wodzie… zawsze wiosna była opuszczona woda do poziomu kompieliska następnie był spłukiwany beton i nalewana była nowa woda. W tym roku od kilku miesięcy kiszą ten cały syf w wodzie po kolana. Co ta […] myśli ze tam jakaś mineralizacja osadów zajdzie dzięki temu (śmiech)…Nie potrafię pojąć celu takiego działania nie mieści mi się w głowie brak kompetencji osób które są odpowiedzialne za stan zalewu.

   • Dlaczego określenie […] zostało wykropkowane? Co to za cenzura? Nie jest to żaden wulgaryzm ani nie obraża nikogo a jest to bardzo trafne określenie na osoby zajmujące się zalewem

 2. Czy na odpływie wody jest założona krata? Może należy powiadomić RZGW o tym nielegalnym spuszczaniu ryb…

  • do Krystian nie,nie ma żadnej kraty,są wyjęte cztery deski przy odpływie żeby woda szybciej schodziła,przy wpływie jest podkręcone na minimum woda ledwo co wpływa do zalewu (na dzień 03.05 )

 3. tak prości ludzie nie mający wizji rozwoju swojej wiochy roztrwaniają ciężko wywalczoną promesę na odbudowę zalewu,03 maj ludzie przyjeżdżają na zalew i widzą taką (perełkę)tylko później niech nie zwalają że słonecznych dni nie było,zrobcie lodowisko w lecie i będzie GIT,przecież jesteście tam tacy gospodarni……

Komentowanie jest wyłączone.