Łapanowski HIT lata! Kino letnie!

Fot. Gmina Łapanów

Kino na placu targowym i… Kilkaset osób!

Piątkowe kino plenerowe było nie lada gratką dla mieszkańców gminy Łapanów. Film pt. „Chłopaki nie płaczą” zgromadził kilkaset osób.

Wcześniej można było usiąść w replice samochodu rajdowego Janusza Kuliga, zobaczyć jak wyposażony jest wóz strażacki jednostki OSP Łapanów, czy też wziąć udział w różnorakich konkurencjach sportowych.

Dzieci największą radość czerpały zjeżdżając na dmuchanym zamku.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
9 Comments

 1. Wszystko pięknie, ładnie…Ale takie akcje powinny być częściej organizowane, jest wiele chorych i potrzebujących osób, sama jestem wolontariuszką w schronisku, więc można zorganizować również pomoc dla zwierzaków. 5 złotych nikogo nie zbawi, a może pomóc komuś…
  Dodatkowo w okresie wakacji powinno być takie kino organizowane na weekendy.

 2. Przyzwyczajamy pomału społeczeństwo do hucznych festynów w piątki a ludzie pójdą bez zastanowienia że to piątek i będą się dobrze bawić w piątek do głowy im nie przyjdzie o co naprawdę chodziło. Taka to walka z tradycją chrześcijańską

  • Przeciez to nie byl zaden festyn… ej ludzie kochani, po co to tak wyolbrzymiac? Czy jest cos zlego w tym, ze chce sie pomoc chopakowi, ktory tej pomocy wlasnie potrzebuje?

   • Oczywiście że forma pomocy jest pozytywna tylko piątkowy termin imprezy jest nieakceptowalny. Przecież w sobotę przyszłoby więcej ludzi a zatem pomoc byłaby również większe.

  • Przeciez to nie byl zaden festyn… ej ludzie kochani, po co to tak wyolbrzymiac? Czy jest cos zlego w tym, ze chce sie pomoc chopakowi, ktory tej pomocy teraz wlasnie potrzebuje?

 3. przejedzajac widziałem ze cos tam sie dzieje. szkoda ze Moj łapanów nie poinformował nas wczesniej ze cos takiego bedzie, zamiast szukac informacji które zaszkodza obecnemu wójtowi. łapanów to nie tylko urzad gminy.

Komentowanie jest wyłączone.