Łapanowski gatunek wody – „brunatna”

Fot. Czytelnik
3.2
(10)

Oto nowy gatunek wody. Łapanowski. Jaka to woda łapanowska? „Brunatna”!

Tak, wygląda na to, że łapanowski gatunek wody to „brunatna”.

Napisał do nas jeden z Czytelników:

Takiego oto koloru woda jest dziś u nas…

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Trzeba sobie jasno powiedzieć – dokąd w Łapanowie nie zostanie przeprowadzony solidny remont ujęcia, albo gmina nie zdecyduje się na budowę „pieremyczki” z Dobczyc tak to będzie wyglądać.

Dość jasno mówił o tym nowy kierownik GZK na ostatniej sesji TUTAJ.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 3.2 / 5. Głosy: 10
11 Comments

  1. Płacimy chore ceny za kanalizację mieszkańcy którzy są podłączenie do kanalizacji płacą za całą gminę to niesprawiedliwe ci co nie mają kanalizacji Płacą 100 200 zł na rok Ci co są przyłączenie i płacą horrendalne ceny

  2. Witam. Dziwnym jesteśmy społeczeństwem . Wybieramy radnych którzy sobie nie radzą i mamy jako jedyni wyłączone oświetlenie wybieramy wójtów którzy zwiększają zadłużenie A my będziemy musieli spłacać podatkami. Tolerujemy fanaberie i układy Urzędnicze na przykład dziwnie wysoką podwyżkę dla paszkota od wójta No i mamy wodę brunetkę a przecież paszkot przez tyle lat nie zadbał by Wymienić filtry o czym mówił obecny kierownik. Pozwalamy tym nieudolnym ludziom by to im żyło się lepiej tylko że na nasz koszt i za cenę naszego zdrowia jak to jest z wodociągiem na 17 letnich filtrach.

  3. Jeśli zarządzający wodociągiem sobie nie radzi co obserwujemy od długiego już czasu to […] tego […] na zbity […] odkąd ten człowiek tam jest post ale są problemy z wodą

    • PS.
      Czy byłeś kiedyś w takiej sali muzycznej w której kształci się dzieci na instrumentach, czy może jednak ona nie różni się od komórki konserwatorskiej w szkole podstawowej.

    • „Już”! Najpierw należy rozwiązać problem klas po 5 uczniów w podstawówkach wtedy będą pieniądze na to aby dostosować budynek gminny i przenieść szkołę myzyczną. Nie odwracajcie kota ogonem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.