Łapanów ma nowego sekretarza gminy!

Potwierdzają się nasze wczorajsze informacje – Łapanów ma nowego sekretarza gminy!

Tak jak wynikało z naszych nieoficjalnych informacji, nowym sekretarzem została osoba z wewnątrz urzędu.

Na oficjalnej stronie gminy pojawiła się dziś informacja, że sekretarzem została Danuta Klejdysz, która w urzędzie pracuje od dawna.

Nieoficjalnie mówi się, że od dawna była przygotowywana na to miejsce jeszcze przez byłego wójta, Jana Kuliga.

Na razie nie wiemy, ile będą wynosić zarobki nowej pani sekretarz. Z informacji na stronie gminy wynika natomiast, że nadal będą jej podlegać sprawy obywatelskie i społeczne.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
20 Comments

  1. Nic dodać nic ująć naprawdę nie na nikogo innego tylko Pani, która prostych rzeczy nie umiała, jak do tej pory załatwić jak szło się do gminy a ona ma być sekretarzem. Brak słów

  2. To jest prawda bo Kulig przed wyborami wysiadywał u Obecnej Sekretarz w domu po kilkanaście godzin i trwało to kilka tygodni. Druga Pani, która miała być Główną Księgową to Wiolusia. Może teraz zostanie. Widać że układ Kulig Śliwa trwa.

  3. Pokochajmy nową Panią Sekretarz miłością służbową. Arystokracja i lud poddany , zawsze tak było i będzie teraz. Zmieniają się tylko tytuły a zasady sprawowania władzy są bez zmian (zamknięty krąg szlachty gminnej).

    • Masz 100% racje, aczkolwiek bywała i bywa szlachta urzędowa oświecona, która zwykła służyć ludziom. Tu jednak 98% jej populacji wychodzi jednak założenia, że jej służyć należy.

  4. Miałem przyjemność załatwiać kilka spraw w urzędzie. Z tej całej gminnej ferajny, to właśnie obecna Pani Sekretarz wykazała się największą kulturą biznesową. Kompetentna, cierpliwa, potrafiła grzecznie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gratulacje również trzymam kciuki.

    Do „MMM” prezes każdej spółki, czy wójt powołuje na Skarbnika, Sekretarza osoby, którym ufa. Istnieje coś takiego jak zasada lojalności i uczciwości. Nie ma to nic wspólnego z dobrą zabawą, ale odpowiedzialnością za dalsze losy naszej gminy, która stoi nad krawędzią. Tym bardziej, że nikt niczego nie zatai, nie uda że o niczym nie wiedział, bo RIO szybko wszystko rozliczy.

  5. Nie znam Pani Sekretarz, ale bardzo jej kibicuje. Cieszę się , że stanowiska tego nie zaszczycił Mirek Drożdżowe, no bo tak się plotkowało. Po co nam za chwilę kolejna dymisja i znowu z Brzezowej. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.