Kulig ujawnia. Po 7 latach tajemnica 10 mln Kuliga rozwiązana

Na co poszło 10,5 mln zł kredytu z 2011 roku?

Jan Kulig ujawnia. Po 7 latach tajemnica 10,5 mln kredytu Kuliga rozwiązana! Na co poszły te pieniądze?

Pytaliście o to wielokrotnie w komentarzach. No i jest wyjaśnienie!

Były wójt zaczyna ujawniac dokumenty z przeszłości. Oto wyjaśnienie, co sie stało z kredytem na budowę gimnazjum.

Szefem Rady Gminy był wówczas Andrzej Śliwa.

Oto, co pisze były wójt:

Dla prawidłowego obrazu finansów gminy tj.zaciągania kredytów i ich wydatkowania podczas kadencji 2010-2014,przedstawiam uchwałę Rady Gminy z dnia 2 czerwca 2011r oraz harmonogram zadań do zrealizowania.(Uchwała oraz sprawozdanie z wykonania budżetu gminy Łapanów 2014r ogólnie dostępna na stronie BIP UG Łapanów).

Dla przykładu:podaje się kredyt 10 mln zł na Budowę Gimnazjum-ma być 10,5mln zł na Zadania inwestycyjne zaplanowane w budżecie gminy na lata 2011-2013 z zakresu rozbudowy bazy oświatowo-sportowej na terenie gminy i infrastruktury technicznej gminy .

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
7 Comments

  1. A może Pan Kulig wytłumaczy się jeszcze z tych 5 milionów co potajemnie razem z Panią Barbarą schował do szuflady……. Czekamy. Nagle po tylu latach się tłumaczy. Jak się powiedziało A to i trzeba powiedzieć B

  2. Szkoda troche że to nie Jan Kulig jest w drugiej turze. Najlepszy Wójt Łapanowa na zawsze. Nie potrzebował zdnego PiS, biegania po wsi, FB. Żyło się spokojnie każdy wiedział ze gmina dobrze się rozija i nie zawracał sobie głowy. Dzisiaj trzeba patrzeć na ręce bo doprowadzą do tego że wjedzie komisarz.

Komentowanie jest wyłączone.