Ktoś się weźmie za porządek w Łapanowie? Czy tylko afery?

Fot. Czytelnik

Idzie wiosna i po zimie zaczynają straszyć śmieci. Jeden z naszych Czytelników zwraca uwagę, że w Łapanowie nikt sie tym nie zajmuje.

Wójt i jego radni są ostatnio bardzo zajęci swoimi aferami: unieważnianiem budżetu, zastawianiem kolejnych nieruchomości, zarzutami dla Sławomira G. oraz pozbywaniem sie niewygodnej skarbniczki. Ale życie toczy się dalej. Na takie rzeczy jak walające się śmieci i wiosenne sprzątanie nikt nie ma czasu. Tymczasem jeden z naszych Czytelników zwraca uwagę;

Może ktoś się weźmie za porządek? Koło rynku, koło sali Herbowa tak wygląda pobocze. Proszę o tym napisać bo ekipa się nudzi a można by było zadbać o porządek w Łapanowie.

Fot. Czytelnik

Od Redakcji:

No więc pytamy: Panie Wójcie, szanowni Państwo Radni, zajmiecie się tym? Ktoś z Was się za to weźmie, czy diety bierzecie za nic? Jesteście zbyt zajęci swoimi aferami i macie w nosie takie drobiazgi?
7 Comments

  1. wódz sekretarz radni wziąć się do roboty bo qwa naślę ochrone środowiska partacze skończone wio do roboty […]

  2. Oczekujemy na wypowiedz wszechwiedzącego urzędnika z drugiego piętra (szacunek) nieomieszka podzielić się wiedzą.

  3. Akurat ilość śmieci świadczy o pożiomie mieszkańców nie o wójcie.Jeśli zaś redaktor pragnie dakopać GZK to w ekipie z winy Śławomira pozostało zaledwie 5osób więc w jaki sposób mają podołać tylu
    zadaniom.Ale faktycznie gdyby radni wraz z sołtysami zamiast na sesji szkody gminie przynośić zajelibyśię sprzątańiem po mieszkańcach to pierwszy raz na diety by uczciwie zarobili,jak narażie sołtyśi wraz z radnymi diety pobierając same śmieci i kipisz pozostawiają.

    • Wychodzi na to że w Gminie Łapanów to Radni na czele z Wójtem i Sołtysi mają sprzątać prywatne posesje. Brawo!!!

Komentowanie jest wyłączone.