Kto tu rządzi? Sobolów rośnie w siłę!

0
(0)

Sobolów tu. Sobolów tam. Sobolów tu i tam…

Odkąd wójtem został Andrzej Śliwa Sobolów rządzi! Nie tylko w Urzędzie Gminy. Na gminnym Facebooku także.

Jeden z naszych Czytelników zwraca uwagę:

Odkąd Śliwa wszedł do urzędu nic tylko Sobolów i Sobolów… Może by już wójt i pleban przestali!

Policzyliśmy i rzeczywiście… Na ponad 40 wpisów, jakie od 19 listopada, czyli dnia zaprzysiężenia Andrzeja Śliwy znalazły się na oficjalnym profilu Gminy Łapanów na Facebooku, aż jedna czwarta dotyczy Sobolowa. Wygląda również na to, że po czterech latach posuchy do łask wraca też szkoła muzyczna z Sobolowa…

Miejsce na gminnym Facebooku znalazły nie tylko sobolowskie Andrzejki:

Jest kultura…

Szkoła muzyczna co najmniej dwa razy…

Czym zresztą jest zaskoczona 😉

No i są oczywiście sobolowskie obchody 100 lat Niepodległości…

Jeszcze w kampanii po internetach hulał taki mem…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 0 / 5. Głosy: 0

Oceń jako pierwszy!
13 Comments

 1. Słuszna racja „prace i zaangażowanie ludzi należy doceniać, nie krytykować!” Jakoś za czasów Wójta Roja pokazywano działania tylko Łapanowa. Nie można było uświadczyć działań domu kultury z Sobolowa, czy Tarnawy. A jak widać dużo się tam dzieje! Za to zamieszono często linki do Domu Kultury w Gdowie. Nie wiem, kto o tym decydował, ale to było krzywdzące. Wtedy ani jedna informacja nie pokazywała z życia kulturalnego Sobolowa i Tarnawy.

 2. To jeszcze o Wolicy też będzie głośno.. napewno.Reszta mieszkańców gminy nie wykazuje się niczym o czym warto byłoby napisać

 3. A oświetlenie obok kościoła już włączone…. A wyłączano z powodu oszczędności. To co, gmina już nie jest zadłużona??

 4. Ludzie,już nie wiecie,czego macie się czepiać! To chyba dobrze,że dzieje się dużo dobrego w Sobolowie. A to,że na facebooku pojawiają się o tym wpisy to też nic złego. Gmina Łapanów obejmuje przecież także tą miejscowość… Zaangażowanie mieszkańców Sobolowa należy doceniać.
  Co do administracji portalu Mój Łapanów… Raz się czepiacie nowego wójta, raz mu gratulujecie… Zdecydujcie się. Już nie macie się czego czepiać i robicie sensacje z niczego.

  • A co gratulacje mają do patrzenia na ręce? Bo nie bardzo rozumiem…
   Grzeczność nie oznacza, że nowy wójt może liczyć na jakieś „fory”. Coś Ci się chyba potentegowało 😉
   Trzy tygodnie to jest 21 dni. Starczy, by się zająć robotą!
   Na razie nie zostało zrobione NIC! Słownie: NIC! Łącznie z tym, że na kierowniczym stanowisku w GZK nadal tolerowany jest człowiek z prokuratorskimi zarzutami! Szczerze? To jest SKANDAL!
   Za to, jak wieść gminna niesie, na Andrzejki orkiestra wchodzi do urzędu tylnymi drzwiami 😉 Cyrk 😉
   Pozdrowienia

    • Jak to jakim? Normalnym! Kodeks pracy to się nazywa i bardzo dokładnie opisuje co trzeba zrobić, by z kimś rozwiązać umowę. A nawet jeśli nie rozwiązać, to przynajmniej zawiesić w pełnieniu obowiązków – na to też są procedury, które bezproblemowo działają w innych gminach. Jeśli natomiast nie widzisz nic niestosownego w fakcie, że na czele gminnego zakładu stoi człowiek z prokuratorskim zarzutami i to nie byle jakimi, tylko dotyczącymi niedopełnienia obowiązków, ja więcej pytań nie mam i winszuję! Proponuję też zatrudnić w kasie osobę z wyrokiem za defraudację – będzie komplet 😉
     Pozdrawiam

 5. „Policzyliśmy i rzeczywiście… Na ponad 40 wpisów, jakie od 19 listopada, czyli dnia zaprzysiężenia Andrzeja Śliwy znalazły się na oficjalnym profilu Gminy Łapanów na Facebooku, aż jedna czwarta dotyczy Sobolowa.”

  A może powinno być ponad 50% wpisów?, prace i zaangażowanie ludzi należy doceniać, nie krytykować!.

Komentowanie jest wyłączone.