Kolejny łapanowski klub zbiera kasę w Internecie

Fot. Fb @NaprzodSobolow
2
(4)

Tym razem na Zrzutce.pl ratuje się Naprzód Sobolów. Idzie drogą łapanowskiego Fajfera. Po tym jak gmina odebrała finansowanie, Fajfer zebrał w Internecie ponad 10 tys. zł.

Kolejny łapanowski klub zbiera kasę w Internecie.

Napisał do nas jeden z zawodników:

Wraz z zawodnikami utworzyliśmy profil na Zrzutka.pl, bo przy obecnej kondycji Gminy nie ma szans na dalszy rozwój naszego klubu. Zwracam się z gorącą prośbą czy mógłby Pan udostępnić link na portalu Mój Łapanów? Może uda się zebrać parę złotych☺✊Ze sportowym pozdrowieniem ⚽

Klub Naprzód Sobolów tak pisze na Zrzytce:

w swojej 35-letniej historii zapisał piękne karty – zarówno w sekcji męskiej, jak i żeńskiej. Niestety – ten rok jest niezwykle trudny z powodu znikomej dotacji z Urzędu Gminy. Potrzebujemy więc wsparcia od ludzi dobrej woli, a przede wszystkim od sympatyków Klubu. Liczymy na Was!

Klub zbiera fundusze od kilku dni. Udało mu się zebrać już 23 wpłaty na kwotę ponad 1100 zł.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2 / 5. Głosy: 4

Oceń jako pierwszy!
7 Comments

 1. Jeśli mam wesprzeć klub to chcę wiedzieć na co zostaną wydane.Jeśli na zawodników tak jak w Fajferze to ok. Nikogo nie miałem zamiaru podburzać ale na sztab nie daję ani funia .

  • Dobry szkoleniowiec też za darmo nie będzie pracował bo z czegoś musi żyć,proza życia!A jeżeli będzie to jako hobbi po pracy to nie liczmy na wielkie wyniki ….

 2. DO KIBIC
  jEZELI JESTEŚ KIBICEM TO WIESZ ,ŻE KLUB TO JEDNA CAŁOŚĆ DRUŻYNA ,SZTAB SZKOLENIOWY …..nie podburzaj tylko jak chcesz wesprzeć to uczyń to nie robiąc wielkiego halo !!!

  • Na Dacie od bezdomnego. A na 10leciu orkiestry to jadło leżało pod stołem w namiocie. A teraz sie dziwic ze wszystko padnie.
   Co do cmentarza w Sobolowie… jest wszystkim wiadome że ,,marzy o otwarciu sali koncertowej” więc sie nastawicie na cmentarzyk bez zmian.
   Bo przecież miejsce święte jest mniej ważne niz jakieś koncerciki 😀 kto wie moze tam zagram kiedyś mój rap.

 3. Czy klub zbiera kasę na sekcję męskiej piłki nożnej czy na pensje trenera Bukowca oraz inne pomysły proboszcza ?
  To ważne jeśli mam wpłacić pieniądze .

  • Akcja zorganizowana przez zawodników drużyny seniorów, pieniądze będą przeznaczone na możliwość wystartowania w następnym sezonie.

   • Nic już z tego nie wiem .Jeden anonim pisze o sztabie szkoleniowym a Joko o szkoleniowcach co nie popracują w trudnych dla klubu chwilach za darmo. Albo mamy ratować klub albo poprawiać budżet szkoleniowców.

Komentowanie jest wyłączone.