Kolędy się niosły po Łapanowie

Fot. Fb @gminalapanow

W uroczystość Trzech Króli kolędy się niosły po Łapanowie.

Domu Kultury w Łapanowie odbyło się doroczne kolędowanie pt. „Zaśpiewajmy Kolędę Jezusowi Dziś”.

Przybyłych powitała dyrektor Centrum Kultury Wioletta Nowojowska oraz proboszcz łapanowskiej parafii ks. Wiesław Grzechynia. Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne, grupy kolędnicze, grupy wokalne, soliści oraz instrumentaliści.

Licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać pięknych kolęd i pastorałek wykonywanych przez scholę „Perełki Niepokalanej”, dzieci z Publicznego Przedszkola w Łapanowie, dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Bajkowa Kraina” w Kobylcu, Chór Seniora, chór parafialny „GAUDIUM”, grupę wokalną „Cud i Przyjaciele”, Warsztat Terapii Zajęciowej, zespół „Gitara Się Ma”, Kapelę Ludową „Łapanowianie”, grupę wokalną MiRŚ, a także solistów i instrumentalistów. Układy taneczne zaprezentowały dwie grypy mażoretek.

Organizatorem koncertu było Centrum Kultury Gminy Łapanów wraz z Parafią Łapanów. Obecny był również wójt Andrzej Śliwa, który na zakończenie podziękował zarówno występującym, jak i organizatorom, za podtrzymywanie tradycji i serce włożone w wykonywane utwory. Tradycyjnie koncert kolęd prowadziła Małgorzata Mikołajek.

Kolędy niosły się także na Wolicy…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
2 Comments

  1. wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

Komentowanie jest wyłączone.