Kobylec. Pożar w kotłowni i jeden poszkodowany

Fot. FB @osp.lapanow
2.8
(13)

W Łapanowie znów zawyły syreny. To pożar w Kobylcu. Paliło się w kotłowni. Niestety, jedna osoba została poszkodowana.

Druhowie z OSP opisują tę akcje tak:

Dzisiejszego dnia o godzinie 14:04 wpływa zgłoszenie z SKKP w Bochni o pożarze kotłowni w miejscowości Kobylec. Na miejsce udaliśmy się jednym zastępem. Po rozpoznaniu KDR podjął decyzje o wprowadzeniu jednej roty ubranej w Aparaty ODO. Pożar udało się szybko zlokalizować za pomocą kamery termowizyjnej.

W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania trwały blisko 1,5h.

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.8 / 5. Głosy: 13

Oceń jako pierwszy!
6 Comments

  1. PANIE REDAKTORZE RADNI NIE PRZYJĘLI BUDŻETU. PROSZĘ NAGŁOŚNIĆ TĄ BEZNADZIEJNĄ DECYZJĘ!! Niech się teraz nie zdziwią jak przez cały rok będzie wyłączone oświetlenie bo Rio utnie kasę.

  2. Pożar kotłowni to brzmi jak przechowywanie w okolicach pieca rzeczy które nie powinny się tam znajdować, lub zapalenie sadzy w kominie, jedno i drugie daje do myślenia.

  3. Kolejny przykład marnowania pieniędzy publicznych. W akcji brało udział 6 zastępów po 6 strażaków. W sumie około 36 ludzi. Kto dysponuje takie duże siły do pożaru kotłowni. A jak wynika z artykułu pożar był niewielki. Pytam druhów co robili ci co nie gasili- czyli 30 ludzi. Brawo!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.