Kobieta straciła dłoń po wypadku w pierogarni

Informowaliśmy wcześniej o wypadku w pierogarni w Trzcianie, w którym maszyna wciągnęła pracownikowi rękę podczas pracy.

Gazeta Krakowska podaje nowe fakty.

Maszyna wciągnęła rękę pracownika

Jak informuje gazetakrakowska.pl:

 

Do wypadku doszło w pierogarni w centrum Trzciany we wtorek ok. godz. 23. Z policyjnych ustaleń wynika, że 30-letnia pracownica firmy czyściła maszynę do mielenia mięsa, gdy doszło do wypadku. Jej dłoń została wciągnięta do środka.

 

do zdarzenia doszło, gdy 30-letnia pracownica firmy (mieszkanka gminy Trzciana) czyściła maszynę do mielenia mięsa – urządzenie wciągnęło i uwięziło jej dłoń w środku.

 

pacjentkę zabrano do szpitala w Bochni. Tam strażacy pod okiem lekarzy rozcięli maszynę za pomocą piły. Niestety, obrażenia były na tyle duże, że lekarze musieli dłoń amputować.
5 Comments

  1. Teraz pięknie opublikowaliście. Dało się?
    Z tego wynika, że chcecie wiedzieć to co chcecie i to co wam przynosi unikalne kliknięcia.

    • Może po prostu nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego od razu? A że czytelnicy są naszym najlepszym źródłem to Dzięki 🙂

  2. Była sensacja to piszemy. Może […] napisałby, jak środowisko się mobilizuje i zbiera pieniądze na protezę i rehabilitacje? Może byście pomogli a nie tylko czekali […]?

    • Nie jesteśmy w stanie wiedzieć o wszystkim. Poprosimy o więcej informacji. Z chęcią pomożemy. Przy okazji chcielibyśmy ustalić czy pracujący tam mieli umowy o pracę?

Komentowanie jest wyłączone.