Kluby sportowe z pieniędzmi od ministerstwa!

2.3
(4)

Oto jak zabrać pieniądze i próbować wywołać aplauz! Gmina ogłasza wielki sukces – wszystkie kluby sportowe z pieniędzmi od ministerstwa.

Kluby sportowe z pieniędzmi od ministerstwa? Czy rzeczywiście?

Tak, to prawda! Wszystkie kluby sportowe z Gminy Łapanów dostały dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach rządowego programu „KLUB 2019”. Każdy po 10 tys. zł! Możecie o tym przeczytać TUTAJ.

Problem w tym, że…

No niestety, kluby nic nie zyskały…

W zeszłym roku na sport w budżecie gminy było

180 tys. zł.

W tym roku to tylko

12,5 tys. zł!

„Fajfer” został zmuszony, by zbierać fundusze na przetrwanie w internecie. Tą sama drogą poszedł „Naprzód” z Sobolowa.

Gmina próbuje tymczasem robić teraz sukces z uzyskania funduszy, które kluby by i tak uzyskały.

Gratulujemy klubom! A oto stary żydowski dowcip:

Mosze skarży się rabinowi na warunki w chałupie: hałas, ciasnota, wrzaski żony, płacz dzieci…  Co mam robić? – pyta. Rabin radzi: Mosze, ty sobie kup kozę! Mosze rady słucha i kupuje kozę. Po kilku dniach nie wytrzymuje: – Rebe, coś ty mi zrobił? Jest jeszcze gorzej! Większa ciasnota, płacze, wrzaski… I jeszcze ta koza beczy! Na to Rebe: Mosze, ty teraz sprzedaj kozę! Żyd znów słucha rady i sprzedaje kozę. Po kilku dniach wraca: Dzięki ci, Rebe! Sprzedałem kozę. Jaki teraz spokój… 😉

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.3 / 5. Głosy: 4

Oceń jako pierwszy!
2 Comments

  1. Niema ma pieniędzy i nie ma a na co idą te pieniądze co płacimy za dzieci prąd awarie wodę pensja trenera pokrywa CKZiU to może mi ktoś powiedzieć na co ? badania płacimy resztę też płacimy .Musi to kiedy starosta zobaczyć jak wygląda Orlik i plan działania sprywatyzować i wtedy niech trzepie kasę.A za to szkoła zrobi se jakiś remont .

Komentowanie jest wyłączone.