Kierownik GZK ostrzega przed …

Kierownik GZK ostrzega przed zanieczyszczaniem kanalizacji.

 

 

Pismo urzędowe nie ma niestety daty….

Na profilu facebook.com Gminy Łapanów pojawiło się 12 lutego o 13:22 ….
Zarzuty w sprawie skażenia wodociągu postawiono w czwartek, 8 lutego 2018….

Pozostawimy to bez komentarza. Oceńcie sami…

 

 

 

 
15 Comments

  1. To mają problem z tą datą. Pracownik GZK jeżeli był niedysponowany czy aresztowany, czy na L4 nie może wydawać żadnych dyspozycji i podpisywać dokumentów. Nawet kierownik może mieć cofniety zasiłek chorobowy. Pip powinien zająć stanowisko w tej sprawie. Może pracowników Gminy obowiązują inne prawa? A do redakcji czy wójt przejmuje kompetencje Kierownika GZK?

  2. To proste jest.Sprytne ludziska podłączyli rynny i wykostkowane osiedla do kanalizacji podczas deszczu następuje przepełnienie oczyszczalni więc świadomie sami zatruwają wodę !Kierownik powinien wcześniej ten proceder kontrolować dlatego brak daty ,jest niedysponowany stąd druga pieczątka .I fajnie jest niewidziec potrzeby kontroli, wykonania zaleceń, (…)

  3. Wytłumaczy mi ktoś po h… dwie pieczątki. to kto w końcu ta decyzje wydał wójt czy kierownik. Brakuje podpisu pani magister do pełni szczęścia

  4. zal ci takich ludzi?? a o co chodzi? równiez ci co podłaczyli burzówke do kanaliizacji sa współodpowiedzialni tego ze oczyszczalnia nie przerabia tego co otrzymuje i nadmiar wypuszcza do rzeki

  5. Tyz prawda. Data kontroli może być kluczowa dla prokuratury. A tu żadnej nie ma na dokumencie. Co to ma być? Zaraz okaże się że to mieszkańcy działali na szkodę interesu publicznego i prywatnego.

  6. każdy z mieszkańów każdy może uchylić się od wykonania zaleceń wskazanych przez Wójta i kierownika GZK. Brak daty wskazuje, że pismo jest niepełne. Potem okaże się że zostaniecie nabici w butelke tak samo jak gmini urzednicy. A po co wluczyc się po prokuraturze. Jak będzie wystawiona właściwa data pismo można uznać za obowiązujące.

Komentowanie jest wyłączone.