Kibole w Łapanowie, czyli burda po niedzielnym meczu

To miał być normalny mecz. Miał, bo była… Zadyma…

– Tak, było w tej sprawie zgłoszenie – potwierdza policja! Z naszych informacji wynika, że „było grubo”! Kibole pojawili się w Łapanowie, a na niedzielnym meczu wybuchła burda. I to groźna!

Od policji trudno się cokolwiek na ten temat dowiedzieć. – Otrzymaliśmy informację, że podczas meczu doszło do przepychanek – słyszymy potwierdzenie.

Policjanci zapewniają, że kiedy pojawili się na miejscu było już po wszystkim. Uczestnicy burdy się rozpierzchli więc bezpośrednia interwencja policji nie była już potrzebna. Ale…

Ale z naszych informacji wynika, że „było grubo”.

Po meczu doszło do dużej zadymy pomiędzy kibicami, polała się krew. Gdyby nie szybka reakcja policjii nie wiadomo do czego by doszło… – pisze jeden z Czytelników.

Zdają się to potwierdzać relacje obu drużyn, które grały w niedzielę: Piasta i Wolnych Kłaj. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Piasta.

Oto te komentarze (od razu wyjaśniamy, że część z nich, dużo ostrzejszych i dużo dokładniejszych zniknęło już z Facebooka – można się tylko domyślać dlaczego):

Jeden z komentujących pisze:

To co się wydarzyło dziś to jest przekleństwo futbolu na zerowym poziomie. To że przegraliśmy trudno raz się wygrywa a raz przegrywa. Ale takiego burdelu poza boiskowego nie widziałem od dawna. Uff co by było gdyby doszło do jakieś tragedii (niewiele trzeba).
-brak służb porządkowych
-tròjka sędziowska…. każdy kto był wie jak było i nic nie poradzimy,
to co się wydarzyło w końcówce to jest „BOISKOWY SKANDAL”. Kibice gospodarzy zaatakowali jednego z zawodników drużyny gości z czego powstała zadyma sędzia zakończył przed czasem i tylko cudem obyło się bez tragedii. Nie ma litości na takie zachowanie.
Jedno wiem po tym spotkaniu będziemy jeszcze mocniejsi💪💪💪

Tak właśnie wygląda polska piłka kopana w niższych ligach

 

Co się dzieje w Łapanowie ?
Wczoraj w godzinach 18-19 zatrzymała mnie policja na parkingu nad zalewem i przeszukała cały samochód w celu czy nie posiadam niebezpiecznych narzędzi ( noży ,maczety itp )bo godzinę wcześniej koło szatni oraz na parkingu, doszło do starć,między kibicami piasta a kibicami z kłaja , było parę osób poszkodowanych

Od redakcji:

Szanowni kibice! Informujemy Was uprzejmie, a zarazem po raz pierwszy i ostatni ostrzegamy kiboli!

NIE MA ZGODY NA ŻADNĄ AGRESJĘ ani ZADYMY W ŁAPANOWIE! I kropka – zapamietajcie to sobie!

Przyjmijcie to po prostu do wiadomości! Będziemy to BEZWZGLĘDNIE tępić! Łącznie z tym, że jeśli to się będzie powtarzać – będziemy publikować Wasze wizerunki!

NIE MA ZGODY NA żadne KIBOLSTWO w Łapanowie! I tyle!

Na łapanowskich boiskach jest miejsce na rywalizację sportową! Dżentelmeńską! A nie chuligańską. Miejsce dziczy jest buszu, a Łapanów to ani nie dzicz, ani nie busz! 

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: / 5. Głosy:
1 Comment

  1. jaki Prezes taki mecz .Tyle funkcji. chłop nie nadąża zgnoił Orlika ? kase bije dalej ,da radę i Piastowi ;] no chyba ze nowy wójt ma lepsze oczy bez okularów .

Komentowanie jest wyłączone.