Kamyk. Inwestycja tysiąclecia! Most nie powstał – już się sypie!

Fot. Czytelnik
2.2
(20)

To miał być most marzeń! Piękny, nowoczesny, drogi… Mostu zapewne nie będzie, bo gmina nie ma na wkład własny, a to co zostało zrobione właśnie się sypie…

To inwestycja tysiąclecia! Most jeszcze nie powstał, a już się sypie!

O jednego z Czytelników dostaliśmy informację, że most w Kamyku, choć jeszcze nie powstał, właśnie się sypie…

Burze, deszcze… Może tego nie widać, ale ziemia się osuwa i pęka – alarmuje.

Czytelnik dodaje

Wały pękają, wyłazi gruz…

Stary most w Kamyku został rozebrany przez poprzedniego wójta, Roberta Roja. Mimo, że mocna konstrukcja nadawała się do remontu.

Most został rozebrany, a w tym roku mieszkańcy mieli dostać nowy. Mieli, bo wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nic z tego nie będzie!

Gmina dostała nawet rekordową promesę na ponad 7 mln, którą wójt Andrzej Śliwa odbierał z hukiem. Problem w tym, że gmina nie ma 1,2 mln zł na wkład własny!

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że promesę trzeba będzie oddać!

Co gorsza, to co zostało zrobione właśnie się sypie na skutek ulew…

Oto jak wygląda wielka inwestycja

Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Stary most wyglądał tak. Ten sam, który miał się zawalić i trzeba go było rozebrać

Nie wiemy, co się stało ze stalą ze starej konstrukcji. Kto i za ile to komu sprzedał…

Jak oceniasz wpis?

Kliknij!

Ocena: 2.2 / 5. Głosy: 20

Oceń jako pierwszy!
8 Comments

  1. A to , że mieszkańcy niszczyli celowo most(stary) aby mieć szybko nowy to też wina poprzedniego Wójta?

  2. A to , że mieszkańcy niszczyli celowo most(stary) aby mieć szybko nowy to też wina poprzedniego Wójta?

  3. Co się kurwa dzieje na oczyszczalni Czy to prawda że znowu wylotem awaryjnym wylewane są ścieki bez czyszczenia Przecież to kurwa idą do rzeki więc takie pytanie do wójta czy to prawda???. No bo wójt takie rzeczy na sesji też odpowiadał A może w konkursie na kierownika pasowało by umieścić że chcemy tego a który nie będzie wlewał ścieków do rzeki.

  4. Z całym szacunkiem ale teraz to się sami ośmieszacie. Co to za materiał? cóż to przedstawia oprócz powierzchniowej ablacji deszczowej. Przecież tam są solidne podstawy na głębokich odwiertach. Nie Manipuluj mojlapanowie 🙂 i to nieudolnie. Lud nie wszystko kupi 🙂

    • Panie Kazku „Lud nie wszystko kupi”. I tu znów się nie zgodzę. Media by istniały muszą jakoś przyciągnąć czytelnika. Gdyby każdy dziennikarz przedstawiał tylko fakty, nie pozostawiał niedomówień, nie sugerował, nie narzucał odpowiedzi, nie komentował tak by prowokować itd… To uwierz mi wystarczyłby jeden dziennik, jeden tygodnik, jeden program informacyjny w TV. A tak to co mamy???. Prawda, że proste i przynosi zyski!!!

  5. A czytał ktoś z Was przetarg? Było w przetargu zabezpieczenie koryta rzeki? Odpowiem od razu, nie było. Dziękuję dobranoc.

  6. Ktoś to odebrał chyba ze nie czytelny podpis i kase wziął ,powinien to sam naprawić i wtedy by się nauczył odbierać !!!

Komentowanie jest wyłączone.