12 Comments

  1. W grabiu przygotowania do święta idą pełną parą. Szkoda tylko ,że to co już powinno być dawno zrobione dopiero jest robione na pokaz (np. Malowanie pasow, robienie pobocza na odcinku 30 metrów) tylko po to żeby było widać ze dzieci maja bezpieczna drogę do szkoły. To jest po prostu ŚMIESZNE a dalej to co? W stronę Woli Grabskiej pobocza praktycznie brak i dzieci musza chodzić drogą i rozglądać się żeby się sunac jak samochód jedzie, to samo w stronę Kępanowa a w stronę Łapanowa to szkoda gadać. Nasz kochany były wójt Kulig zrobił taki chodnik że klękajcie narody. Zrobili tylko tyle ze wstawili krawężnik i zostawili tak ze strach po tym chodzić żeby nie wpaść do rowu a miejscami to krawężnik jest już prawie w rowie i tak dzieci w Grabiu maja bezpieczna drogę do szkoły brawo władzo łapanowsko BRAWO!!!!!

  2. czy to prawda ze strazacy dostali przykaz aby stawić sie w mundurach na mszy w kosciele w Łapanowie? na złosć wójtowi?

  3. nie masz racji bo z tym wójtem można się bardzo dobrze dogadać tylko trzeba chcieć a ten wielebny z plebani i ten jego doradca [j k] robią wszystko żeby to zburzyć ale myślę że chociaż strażacy postawią na swoje i pójdą do grabia

  4. Wszystko uzgodnione było, tyle tylko, że Pani Sołtys Grabia dała proboszczowi „tylko” 200PLN i ten nie czuje się zaproszony. Więc będzie alternatywna msza w Łapanowie. Ma to też dobrą stronę, modlitwy nigdy nie za wiele…

  5. zaproszenie mojlapanow z facebooka cytuje „czy to prawda, że obelisk w Grabiu stanął na szkolnym szambie, a gminne obchody nie zostały uzgodnione z #ParafiaŁapanów i OSP KSRG Łapanów? Tak gadają złe języki… W każdym razie też zapraszamy na Święto Niepodległości. Jest co świętować!”

  6. czy to prawda, że obelisk w Grabiu stanął na szkolnym szambie, a gminne obchody nie zostały uzgodnione z #ParafiaŁapanów i OSP KSRG Łapanów? Tak gadają złe języki… W każdym razie też zapraszamy na Święto Niepodległości. Jest co świętować!

Komentowanie jest wyłączone.