Jubileusz Senior Wigor

bochnia.starostwo.gov.pl
W piątek, 20 stycznia 2017, Dzienny Dom Pobytu- Senior Wigor świętował swój pierwszy jubileusz. Były kwiaty, prezenty, podziękowania, jubileuszowy tort. Urodzinom towarzyszyła rodzinna atmosfera radości i ciepła. Wśród gości znaleźli się m.in. władze powiatu, przedstawiciel miasta Bochnia oraz reprezentanci z zaprzyjaźnionych jednostek.

Wszystkich gości powitał Kierownik Ośrodka Adam Pawulski, a następnie Starosta Ludwik Węgrzyn, który złożył wszystkim uczestnikom gratulacje.

Bardzo się cieszę, że ta placówka tak dobrze funkcjonuje, gratuluję tej wspaniałej atmosfery. Swoją postawą pokazujecie Państwo, że senior to człowiek nie tylko mądry, który stanowi bardzo ważną rolę w społeczności lokalnej ale także pogodny i szczęśliwy, pełen pasji i zainteresowań – mówił starosta.

Podziękowania na ręce starosty złożyli tez uczestnicy placówki, zaprezentowany został autorski wiersz, który w imieniu uczestników odczytała Pani Genowefa Kostuch.

W dalszej części uroczystości wystąpił zespól muzyczny Quattro Art, który przedstawił świąteczny repertuar kolęd i pastorałek . Następnie uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Jodłowce zaprezentowali montaż słowno-muzyczny związany ze świętami oraz dniem Babci i Dziadka. Z okazji tego święta również starosta bocheński Ludwik Węgrzyn wręczył uczestniczkom kwiaty, a uczestnikom drobne upominki.