Jan Kulig kandydatem na osobowość roku 2016 w plebiscycie Gazety Krakowskiej

Głosowanie trwa do piątku, 10 lutego br. do godz. 21. Głosować można za pośrednictwem sms. Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT .

Jedynym kandydatem z terenu gminy jest Jan Kulig. Możesz oddać na niego swój głos.

Kategoria: DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA

Jan Kulig, były wójt Łapanowa, SMS pod nr 72355 o treści OKD.62

 

 
12 Comments

  1. Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów, nie zależnie od pory dnia byly wójt zwolywal zespól kryzysowy który działał natychmiast! Nie zostawiał mieszkańców na pastwę losu. On byl dla ludzi, a nie ludzie dla niego. I po tym można rozpoznać dobrego gospodarza!

  2. Takiego Wojta jak mielismy tzn/JAN KULIG mieć już niebedziemy by wojtem NAJLEPSZYM ,MADRYM I LUDZKIM ,obecny wojt powinien się od niego uczyc,ale cóż zawysokie progi!!!!!Bardz się ciesze ze został nominowany on powiniem być człowiekiem wielu lat,

  3. W Nieszkowicach Wielkich pracownicy Wójta rozwozili wodę po domach, zostawiając po 2 bańki 5 litrowe przed domem. To jest organizacja i dbanie o mieszkańców , nie to co w Łapanowie.

  4. Przynajmniej ogarnąć sytuację umiał bardzo dobrze a teraz to jakaś masakra żeby trzeba było jeździć po wodę do łapanowa bo do wiosek nie da się jej przywieź no ale goście z gzk w tym roku mają tyle odśnieżania że na pewno czasu nie mają . Pomyśleć o ludziach starszych!!!!!!

  5. Mówcie co chcecie ale za niego przynajmniej była jakaś organizacja w sytuacjach kryzysowych. To co się teraz wyprawia nie wiem jak nazwać.

Komentowanie jest wyłączone.